Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ОС за игри ?!

zeziok

Препоръчан отговор

Използвал съм и трите:question: Няма спор за мене,че 7 е най-доброти решение и тепърва ще има още много доказателства:) 9 години са огромен период , в който страшно се промени хардуера и оттук 7 е най- съобразена с тези промени :) Ако искаш да имаш нещо,което не е с поглед в миналото ,а ще ти е в полза и за в бъдеще , то това ще е 7 ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1 Пише се rocnogu .

2 ДиректХ10 за експи има .

3 Реално приложение за директХ11 няма за игрите .

4 Не ми казвай че уин 7 е по производителен от експи , дай ми линк . Защото аз съм тествал а ти не си .

5 Мисли каквото си искаш , аз съм прав .

6 По моята логика експи ще е на върха още годинки . Точно затова майкрософт бълва ъпдейти и се правят разработки за да може експи да се конкурира със седмицата .

По твоята логика никога няма да смениш експито или на квот си там. Щот си задръстен сигурно или дедазнам .

Аз се интересувам от производителност и перфектна работа .

Или всичко което получавам от експи а не от седмицата .

...

Защо трябва да ти давам тестове? В интернет има предостатъчно. Гугъл ли не знаеш как се ползва? DirectX 10 ЗА ХР НЯМА И НЯМА ДА ИМА.

Пак ти казвам, че твойте тестове са едно НИЩО. Нито имаш познанията, нито квалификацията, че да твърдиш, че са верни твойте изказвания.

Неслучайно народната приказка се подиграва на лисицата, която не може да стигне гроздето, затова го обявява за кисело.

Редактирано от plamen_dikov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

като не знаеш, не пиши глупости - 2000 съм го слагал на пентиум на 166 със 64 рам... а в момента съм с 2000 на системата от подписа - върви си перфектно... не че нямам и едно xp за експерименти, както и бях качил 7-ца и виста на виртуални машини...

на много малко машини не може да се качи xp... и за мен това е най геймъския windows - с около 1-2% е по бърз в игрите от 2000 тествам съм с едни и същи драйвери, на 1 и същ комп, проблема на 2000 е че мнго игри имат проверка за операционната и не щат да се инсталират (има начин да се излъжат и после тръгват), но има и такива дето търсят в кернела други работи и се налага редактиране с 16-тичен едитор да намират каквото трябва...

Професоре, вземи чети какво съм написал и после давай мнения. Казах, че за съвременна машина е глупаво да се слага XP, а камо ли 2000 - беше много хубава ОС(особено след SP4) и съм я ползвал много дълго, но всяко нещо с времето си. Какво общо има P166 с 64 RAM с конкретният случай? Спорите за глупости и се нападате като петокласници. Ще караме с XP до 2050г. щото видите ли, била малко по-бърза в някои игри. Ми инсталирайте си 98 тогава и си перкай на DX8. роцногу пък го видях що за специалист е. "2 ДиректХ10 за експи има" - това си за бисерите вече.Спирам, че ставате смешни вече.

Това надявам се е достатъчно да се РАЗКАРАШ от тук и да спреш да говориш ГЛУПОСТИ . angry.gif

Отнася се за всички други като теб разбира се cool.gif

Ако не престанеш с това ти поведение ще отсъстваш от форума за много дълго време. Приеми го като обещание, не като заплаха!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качи си Windows 7 Tiny Edition на eXperience(има го в Pirate Bay и други торенти), или Speedy Vista v4. И двете OS са много бързи и леки, нямат нищо общо с пълните си събратя. Особено за игрови компютър - несравнимо по-бързи. Аз от доста време вече не качвам пълни Windows-и, а само олекотени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обръщението "мойто момченце" си го запази за махалата за другарчетата - нито си ми на годините, нито на акъла, а изглежда и на познанията за Windows. Имам достатъчно голям опит с всички версии на Windows от 3,11 насам, че да не говоря глупости - доказал съм го с не едно мнение във форума, ама напоследък много се навъдихте "хакерите" дето разбират от всичко и раздават "акъл" наляво и надясно. 2010г. е! XP свърши курса вече! Вземи тествай реално(то картинки с бенчмаркове всеки може да намери) на много компютри кой Windows как върви и тогава давай мнения, но явно познанията ти не стигат да инсталираш кадърно OS и да намериш необходимите драйвери. Няма лоша и добра ОС - има некадърни администратори! Windows 7 има добра поддръжка за всичкият съвременен хардуер, всички съвременни(и дори по-стари) игри и софтуер работят и самата ОС е изключително стабилна. Аман от "специалисти"!

Браво ето и един умен човек сред гората от хакери който още не могат да си избършат супола от носа тръгнали от компове да разбират ....:nono::blink: напълно те подкрепям колега

ПП.. до специалистите в по горните постиве проблема със съвместимоста се оправя с едно мръдва не на мишката ама кой да знае :P:clap::) :) :eek:

:P;)

Редактирано от HouseSys (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване