Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Avast Anti-Virus Free/Pro/IS - проблеми, въпроси, мнения, обсъждане-част 1

Препоръчан отговор

Случвало ли се е при някой PC Tools Firewall Plus Free упорито да блокира автоматичните ъпдейти на Avast 4.8 Home ? Въпреки указано 3-4 пъти разрешение със запомняне ! Настройките на защитната стена са защитени с 10-знакова парола. С професионалната версия на Аваст нямах подобна констатация. При ръчното обновяване няма блокиране. По принцип доста нови вредоносни творения се стремят да блокират обновяванията на защитните програми и понякога успяват, ако им се позволи. Май пак си имам "занимавка" - сещам се за доста възможни подходи. Може да обменяме констатации и идеи - ако и при друг е било аналогично.Мога да върна Avast Pro или да сменя защитната стена - защото при тази ОС с Win XP SP3 определено нещо се случва. Мога и да заместя ThreatFire с мамута и най-вероятно той ще се изяви.Възможно е и приложение на програми от типа Antirootkits. Кое ли ще е не най-удачно, а най-интересно? Все пак нали уж съм маниак... Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Avast Anti-Virus Free е много добра(даже една от най-добрите). :yanim: . Хора,забравете за нод и подобни простотии.Слагайте Avast Anti-Virus Free! :wors:

Не си прав ! Аз даже не съм фен на NOD32, но реалностите са други. Следя достатъчно на брой форуми за да виждам как се представят повечето програми за сигурност. Аз не нападам никого, но много обичам,

Проблемът е в това, че не мислят ама грам не са помислили за това, което са искали да направят. Първата бета версия, която пуснаха даже алфа версия не можеше да се нарече, при което имаше само две-три

Публикувани изображения

Здравейте приятели,

някой от вас да има проблем със SMS software програмката?

Ползвам я от много време но когато включих компютъра днес се случи това:

Проблема е решен с новата version 3.0.4.1 на SMS software
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Avast 4.8 Home и Mamutu 2.0 са с много добър синхрон - имам 12-месечен промо-срок за ползване на "живата защитна стена" на А-squared. Възползвайте се от промоцията - а после ползвайте програмата, ако Ви допада. Лично за мен мамутът е най-добрият блокатор по поведение в света и точно затова австрийците са дръпнали доста напред в количеството на дефинициите. Деинсталирах и двете безплатни програми от Австралия и онези въпросителни сякаш изчезнаха- но ще проверявам още неща. Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

накои побжа ли новиа аваст версиа 5. пробвах а тествах а сас некои заразени фаилчеша . но не се обади. та казваите вашите мнениа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз я пробвах и много съжалявам, за което. Интерфейсът рулира, но останалото е под всякаква критика. Може ли първа бета да толкова много проблеми, изключително видни проблеми? Това значи, че не са я пробвали грам, направили са каквото могли да направят и е пускат. Отгоре на всичкото има твърде много ограничения, а според мен една бета трябва да има ако не всичко, то почти всичко (до 3 ограничения и то в не толкова ключови функции), за да се изпробва. Те явно не могат да се справят в срок - първо май, после юни, следва юли и уж в началото на август да я пусна, а те я пуснаха по средата на месец август. Те са около 100, 100 и няколко човека в компанията на 10 от тях да я бяха пуснали да си поиграят и щяха да открият доста проблеми. Ето това е пример, за това какво една компания не трябва да прави. Поради тази причина, аз подкрепям политиката на ESET, които директно пускат финална версия, обаче тази версия преди това е минала през изключително много на брой "вътрешни хора", които са я разгледали и изпробвали, докладвали са и много неща са се оправили така. Естествено, че не могат максимално неща да бъдат коригирани, но пък това много им помага в бъдеще, улесняват си живота. Според мен, от тук им идват всичките тези проблеми и затова ще им се наложи да пускат всяка седмица нова бета, докато постигнат нещо качествено. Имат още много-много да си удрят главите в стената.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поради тази причина, аз подкрепям политиката на ESET, които директно пускат финална версия, обаче тази версия преди това е минала през изключително много на брой "вътрешни хора", които са я разгледали и изпробвали, докладвали са и много неща са се оправили така

Брей,брей,брей Публикувано изображение Много знаеш,а?

Кога тея от ЕСЕТ са пускали финална версия-тяхната и в момента е Release Candidate. Публикувано изображение Май последната им финална беше пред далечната 2006 с версия 2.

Съвсем сериозно-никой не пуска направо финална версия-това вклвьючва и ЕСЕТ.Как ще са пускали финална версия направо без beta тесване?Нито версия 4,нито 3 са били напълно завършени при първата бета

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"ALWIL Software, разработчика на of avast!—вероятно една от най-известните антивирусни продукти — обяви, че Vince Steckler се присъедини към компанията като неин CEO. Преди това Vince работеше като вице-президент по продажбите в Symantec, най-голямата в света компания за компютърна сигурност.

Vince поема управлението на Alwil Software във време на голям растеж за компанията , както и повече възможности за avast! Въпреки трудните пътища през изминалите 20 години avast! се превърна в един от най-предпочитаните продукти — достъпен на 33 различни езика и използван от повече от 80 милиона потребители по света. Ето и какво казват основателите на Alwil Software, Pavel Baudis и Eduard Kucera:

“Изминаха почти 20 години откакто основахме Alwil Software и никога , и в най-смелите си мечти не сме си представяли, че нашата малка компания в стария Чехо-словахски свят, ще разработи най-популярния антивирусен продукт в света. В началото всички наши усилия бяха насочени към пазара в Чехия – сега 97% от нашия бизнес е интернационален.Изключително сме горди с екипа на Alwil, който изградихме в Чехия, но решихме, че е време да продължим с нашето разрастване и да направим компанията дори по-успешна, като поканим опитен глобален лидер да ни помогне.

Поканихме Vince да се присъедини към нашия екип, защото той ще предостави своя глобален опит, заедно с познанията и стратегиите, за да продължим трансформацията на avast!. Но най-важното, е че Vince разбира защо avast! е толкова успешен продукт и какво ни прави различни от виртуално всички други компании за сигурност.”

Ето какво коментира Vince: “Когато видях продукта avast!, докато бях в Symantec,моето първо впечатление беше, че продукта е прекалено добър, за да бъде безплатен. След това, когато започнах разговори с Alwil, разбрах, че това е ключа за успеха на avast! Като компания, ние вярваме, че всеки интернет потребител заслужава най-добрата безплатна защита срещу вируси. Имаме необикновено голяма потребителска общност и сме отдадени да им предоставим най-добрата безплатна защита за тяхното безопасно интернет сърфиране. Както и да предостави допълнителна защита за онлайн пазаруването, банкиране или бизнес нужди – имаме едни от най-добрите в света премиум продукти. Горд съм, да се присъединя към Alwil и ще продължа да фокусирам и развивам нашите продажби , маркетинг и продуктови разработки, както и да задоволим нуждите на нашите потребители. Точно това фокусиране върху общността ще доведе още по-големи успехи на компанията.”

източник: http://www.avast.com" Това Fixer веднъж вече го изтри... Сега пак ли така ли ше прецени? Познайте дали ме вълнува - достатъчно са форумите в мрежата! Но нека и тук нещата са на равнопоствено ниво.Ех ESET,ESET,ESET - резултатът е антиреклама на ESET - Моля, обяснете му... Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"ALWIL Software, разработчика на of avast!—вероятно една от най-известните антивирусни продукти — обяви, че Vince Steckler се присъедини към компанията като неин CEO. Преди това Vince работеше като вице-президент по продажбите в Symantec, най-голямата в света компания за компютърна сигурност.

Vince поема управлението на Alwil Software във време на голям растеж за компанията , както и повече възможности за avast! Въпреки трудните пътища през изминалите 20 години avast! се превърна в един от най-предпочитаните продукти — достъпен на 33 различни езика и използван от повече от 80 милиона потребители по света. Ето и какво казват основателите на Alwil Software, Pavel Baudis и Eduard Kucera:

“Изминаха почти 20 години откакто основахме Alwil Software и никога , и в най-смелите си мечти не сме си представяли, че нашата малка компания в стария Чехо-словахски свят, ще разработи най-популярния антивирусен продукт в света. В началото всички наши усилия бяха насочени към пазара в Чехия – сега 97% от нашия бизнес е интернационален.Изключително сме горди с екипа на Alwil, който изградихме в Чехия, но решихме, че е време да продължим с нашето разрастване и да направим компанията дори по-успешна, като поканим опитен глобален лидер да ни помогне.

Поканихме Vince да се присъедини към нашия екип, защото той ще предостави своя глобален опит, заедно с познанията и стратегиите, за да продължим трансформацията на avast!. Но най-важното, е че Vince разбира защо avast! е толкова успешен продукт и какво ни прави различни от виртуално всички други компании за сигурност.”

Ето какво коментира Vince: “Когато видях продукта avast!, докато бях в Symantec,моето първо впечатление беше, че продукта е прекалено добър, за да бъде безплатен. След това, когато започнах разговори с Alwil, разбрах, че това е ключа за успеха на avast! Като компания, ние вярваме, че всеки интернет потребител заслужава най-добрата безплатна защита срещу вируси. Имаме необикновено голяма потребителска общност и сме отдадени да им предоставим най-добрата безплатна защита за тяхното безопасно интернет сърфиране. Както и да предостави допълнителна защита за онлайн пазаруването, банкиране или бизнес нужди – имаме едни от най-добрите в света премиум продукти. Горд съм, да се присъединя към Alwil и ще продължа да фокусирам и развивам нашите продажби , маркетинг и продуктови разработки, както и да задоволим нуждите на нашите потребители. Точно това фокусиране върху общността ще доведе още по-големи успехи на компанията.”

източник: http://www.avast.com"

Това е много стара клюка :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чувството Ви на хумор е, като на Слави Трифонов. ESET от много време не пуска нови версии от серия 2, а последната е 2.70.39 . Другите, които се поддържат все още са от серия 3 и серия 4, които са както следва 3.0.684 и 4.0.437 . ESET рядко пускат публични бета версии, но да има ги, има и RC, но както казах, всичко се прави "вътре" т.е. не е публично. Мисля, че е съвършено ясно, че има алфи, бети и RC. И да, знам много повече от всичките събрани тука и удвоени по два пъти. TNN, свободен си да се оплачеш на арменския поп, не ми пука!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fixer, продължавай, ако желаеш да се разхождаш из всички теми и да създаваш антиреклама на ESET... A за да се оплакваш е нужен мотив.На мен ми е весело и смешно и съм ти благодарен за почти всеки твой пост. Искаш ли да те науча как се създават не само мотиви? Знаеш някои неща - а пропускаш кое е по-важно... Помниш ли - преди почти две години те попитах в друг форум докога ще правим с теб весело на останалите.... Нямам против още да не си ми отговорил... Поздрави

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да попитам дали аваст щесе сработи със заштитната стена на уйндоус хп.sp3 версиа 2002

Да, естествено.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! На една от машините сйм решил да инсталирам UBUNTU или XUBUNTU (май ще е второто)и желая да си сложа безплатния АВАСТ за линукс! Проблема е в това, че на станицата на АВАСТ има три различни вариянта (RPM; DEB; TAR GZ package) за линукс и не зная точно кой да изтегля! който има опит да сподели сйщо и каква стена е добре да се сложи, изобщо при линукс наложително ли е ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, за да се инфектираш под Линукс ще ти трябват root права. За защитна стена - може, но за антивирусна няма смисъл.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Значи аваста ми започна да прави проблем при ъпдейтите не може да се свърже със сървара ? Какво да правя кажете ми ? Админите недейте заклучва темата не намерих друга подобна !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kато за начало може да си изтеглиш актуалните дефиниции от ТУК и да си ги инсталираш

Не съм запозната много с програмата , за да ти дам съвет как да си оправиш автоматичните ъпдейти, но засега и това което ти посочих върши работа :)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми отваря страницата зарежда 100 часа и нищо не става а моя аваст е с кейген профисионален моля ви се хора отачян сам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нета по принцип ли ти е бавен , или само тая страница не иска да ти я отвори. Ако искаш ще тикача файла на друго място.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен проблема ти е в интернет доставчика ! ! !

Редактирано от аctivate (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване