Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Moлба към софианци: Търся пряка автоб./марш. линия х-л Плиска - бул. България

Препоръчан отговор

Здравейте...

не знам в кой раздел да пусна този проблем, затова го пускам в раздел други...

проблема е на моя позната, но се наех да го реша като търся в нета отговор на въпроса - как аджба да тръгне от х-л Плиска и да стигне до бензиностанция Шел, на бул. България /сп. Ручей/

и понеже винаги като задам тука въпроса си получавам адекватен отговор, затова търся съдействието ви.... ;)

единствения вариант, за който се сещам е тролея /този от дружба и младост - не съм сигурна за номера/, който спира на Плиска и смяна на НДК с тролей 9 - който спира на сп. Ручей /сп. на бул. българия до Шела/...

но се търсят и други по-удачни може би варианти /ако има такива разбира се/ - автобуси, но най-вече за предпочитане е варианта с маршрутки /ако се сетите за пряка маршрутна линия Плиска - Шела, ако не заместващ вариант - с 2 маршрутки от въпросните точка А до точка Б/

единственото, което намерих като пряка връзка от въпросните точка А и точка Б - е автобусна линия 204

но се търси варианта с маршрутките

ако имате идеи - давайте :)

благодаря за вниманието :)

Редактирано от TheDarkAngel (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маршрутна линия 24 - ж.к.Овча купел - Младост 3

Маршрут: ж.к.“Овча купел” (бл. 601), ул.“Обиколна”, бул. “Овча купел”, ул.“Т.Каблешков”, ул.“Ген.Ст.Тошев”, ул. “Дойран”, ул.“Кюстендил”, ул.“Отечество”, ул.“Гр.Начевич”, бул.”Акад.Иван Гешов”, ул.”Св.Георги Софийски”, бул. ”Прага”, бул.”Ген. Скобелев”, Тунел НДК (обратна посока-бул.”П.Евтимий”), бул.“В.Левски”, бул.“Цар Освободител”, бул.“Цариградско шосе”, бул.“Г.М.Димитров”, бул. “Св. Кл. Охридски”, ул.“Тр.Станоев”, Пътен възел “Въртопо”, бул. ”А.Сахаров”, бул.“Ал.Малинов”, ул.”Ана Ахматова”, ул. “Кр. Раковски”, ул.“Ресен”, ж.к.“Младост - 3” (бл.364)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за бързия отговор... :)

знаех си аз, че като имам труден за разрешаване от мен въпрос - това е форума за търсене на отговора... ;)

още веднъж благодаря... :)

лека вечер! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване