Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Еми, испански, ИТ-то може да се учи и самостоятелно (ако има добро желание). А с езиците е по-сложно :D

ти да не мислиш че учат много ИТ? По един час седмично. Учи се най-много български 30часа на седмица и чужд език /английски/, а от втората година включват руски или немски. Но нивото е съвсем друго. Пък и техническото мислене си е техническо мислене

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти да не мислиш че учат много ИТ? По един час седмично. Учи се най-много български 30часа на седмица и чужд език /английски/, а от втората година включват руски или немски. Но нивото е съвсем друго. Пък и техническото мислене си е техническо мислене

Ами тогава решението е ясно, домашно самообучение в ИТ. А ние ще помагаме :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тогава решението е ясно, домашно самообучение в ИТ. А ние ще помагаме :D

абе, не е толкова ясно

тук говорим за ниво и произлизащи от това бъдещи възможности

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

въпроса е да променя ли първото желание на малкия гений от информатика в математическата на испански в езиковата - проверих, че има начин. Сега трябва да реша дали искам.

А диването седи на компютъра рови някакви скриптове и бучи че иска испански :clap:

Остави ги сами да си избират пътя.Каква е тая жажда за управление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има нужда от овчари С ит или без има

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има нужда от овчари

С ит или без има

има.да.

ама няма офсе ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми нека да й бучат,насила нищо не става!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не видях къде да кажа добро утро и ще го кажа тук.

Днес съм командирована на място без нет. Само по себе си това е достатъчно основание за мрънкане. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif А защо се оправдавам, сякаш непременно трябва да се мрънка с причина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Тъкмо си помислих рано сутрин не ви ли мързи да мрънкате и като те прочетох Мерил...:laughing5: да, достатъчно основание си е да мрънкаш и за утре дори...и някой няма ли да направи кафеееее?Публикувано изображение

пп Връщам се да си домрънкам аз,заради ненормалната рода дето ме събуди на пожар тая сутрин. Като си залепят палеца на звънеца някои хора, имам чувството ,че изпадат в дълбока медитация.:lol6:

Редактирано от Уиш... (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога ли спи това момиче. И мастика не понася. Как живее не ми е ясно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерил се кой да пита, ти щото спиш.. или сега с мастиката ще се оправдаеш:laughing5: това не минава за мрънкане- аз изчезвам.:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми нека да й бучат,насила нищо не става!

личи си че нямате деца :laughing5:

айде, като си родите по едно пак ще си хортуваме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спя аз, спя, ама докато ти си на работа - даже ей ся лягам, че ми е почти време :laughing5:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе темата за клока в хардуер не спира да ме шашка.http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif"Глей ся,прочетох,ма нищо не разбрах.К'во да натисна,та да ми се клокне проца къде седем-осем гиги?Та да ми върви NFS/CS/т.н."Значи искам да напиша сонет на китайски.Аз си мога,ама само ми напишете кои са буквите и как се пишатhttp://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато си самообявя край на работния ден и вляза тук, поне 5 човека имат спешна нужда от мен - сега и веднага и на мига, при това по работа, разбира се. А зъбоболът си е направо екстра... :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятно си прекарваш времето виждам :) Мдам ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писна ми да готвя по нощите, аре да става тъпата манджа и да яхвам кревата, че съвсем съм дала на заето... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не бе строежи,не бе копаене тука баси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С ангина посред лято-това ,ако не е Марко Тотев в рокля....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Още е само 10:40 ч. сутринта, и края на тъпия работен ден се не види. Другата седмица пак ще съм си горе в офиса, ама сега ми се мрънка...Тъпия петък тепърва започва. И това мъжко съсловие ми образува нерви от време на време. Що си мислят, че като се правят на важни и страшни, впечатляват някого ?! И не се научи тоя народ да назовава нещата с истинските им имена, ми ще въртим, ще сучем, ще се обясняваме, от девет кладенци вода ще носим...само да ни забалежат. Аз на това му викам комплексарска история. Аре стига мрънках...за сега...

Редактирано от shefkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

161 календарни дни без сън да ви се оплача-те толкова срока за тва ново творение у претъпканото село.

Няква жилищна сграда на 5 етажа с офиси-зер не строят Бизнес центъра до г*за ни,ама още офиси да има - плюс кафене-щот си нямаме сигурно и зъбарска клиника-предполагам всичкото това на някой с много кинти,или няколко

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, писна ми от всичко и от всички, честна дума. Втора събота подред някой се постарава да развали настроението ми с тази разлика, че този път ми е тръгнало от вчера. Писна ми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...