Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Някой ако знае от къде мога да си дръпна картинки за Corel Draw нека каже. Ще съм му много благодарен :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Лично творчество" е за да показваш свои произведения и съответно да се коментират произведенията на потребителите на форума. А не за да се търсят картинки, работа като дизайнер и т.н.... а бе вие нещо си преименувахте форума просто на "Дизайн" - ми да взема такъв да ви направя?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дарк, няма нужда да ми се караш. Щом смяташ, че темата не е за там я преместваш (както си направил) и толкоз. Аз не съм си търсил работа като дизайнер, защото си има други начини за намиране на работа. Мисля, че няма нужда да си изкарваш всичко на мен или може би не съм прав... ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ей я не викайте аз си турсих работа...

Ми наистина е добре да я направиш под общото име Дизайн. А за картинките на Корел : "нарисувай си!"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А за картинките на Корел : "нарисувай си!"

Мерси за съвета, And0-ekca, не се бях сетил да си нарисувам... ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не разбрах защо реагирате така срещу молбата на човека, но както и да е... Явно така или иначе доста хора се интересуват от това, затова според мен няма да е проблем да се направи раздел "Дизайн", за да не се получават ситуации като тази...Но това си е мое мнение.

benzinn, тук има доста интересни неща, може би нещо ще ти грабне интереса. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само не разбрах защо реагирате така срещу молбата на човека, но както и да е... Явно така или иначе доста хора се интересуват от това, затова според мен няма да е проблем да се направи раздел "Дизайн", за да не се получават ситуации като тази...Но това си е мое мнение.

benzinn, тук има доста интересни неща, може би нещо ще ти грабне интереса. ;)

Diezel, благодарско ;)

Аз също намерих галерийки с Corel Draw clip art. И тъй като смятам, че и други се интересуват от тях ще ги кажа. Можете да ги дръпнете от тук. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой ако знае от къде мога да си дръпна картинки за Corel Draw нека каже. Ще съм му много благодарен ;)

По принцип Корел върви с дискове с библиотеки. Иначе мога да ти запиша няколко диска с други картинки, които съм теглил, стига да искаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
По принцип Корел върви с дискове с библиотеки. Иначе мога да ти запиша няколко диска с други картинки, които съм теглил, стига да искаш.

Tragedy , ще се разберем ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Днес качих доста голяма колекция от галерии с CorelGraphics. За всички, които се интересуват, могат да си ги свалят от тук cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

разгледайте това

http://pg.photos.yahoo.com/ph/tonny_mollov...llova/my_photos

Редактирано от т0нит0 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има доста хубави неща там. :yanim: Предполагам, че ти си ги правила.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво, браво :yanim:

Доста сполучливи са всичките. Добре си се справила :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване