Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

kostadinchy

Проблем с мишка

Препоръчан отговор

не свети щото лазерът свети в невидимия диапазон (вижда се съвсем слабо и то при определен ъгъл част от светлината ,преминала през призмата)... оптичните светят щото са с диод... набутал си се каньона (не, че е лоша ама не е GLazer)...

Важното в случая е, че му върши работа и е доволен от това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема се оправи :speak: Отидох неска в магазина тоя чичка я пробва и там така.. Вика тя сяка мишка праи така .. Вика ако искаш да я смениш и аз викам добре и зех същата обаче с 4 лева по скъпа и е на CANYON dpi 1000 така пише на нея и сега вече го няма тва нещо да мърда .. Уж казаха,че тая е оптична,а пак не свети ? Обаче варви добре.

Тоя чичка леко те е прецакал, първо ти е дал някаква дефектна мишка, после те е излъгал, че всяка мишка правила така, а като за капак и с 4 лв. отгоре те е ограбил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми незнам при тебе какъв е проблема,но аз преди бях с 1 пад дето мн се късаше платнен мишката е ок.. сега като си смених пада с 1 него знам къв е като я вдигна и откача.. както при тебе.Така че по-добре си бях с платенния а тоя е некакъв БУКЛУК! :@

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...