Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

DeadSmurf

Продавам / заменям / търся любовни романи

Препоръчан отговор

Здравейте, момичета!

Днес цял ден, безуспешно издирвам една поредица, чието име и автор не знам. Прерових всички / силно казано / форуми в които обикновено си търся книжки, но намерих едно голямо нищо :angry22: Ако някой успее да се сети по описанието ми коя е книгата, ще съм му мноооого признателна.

Спомням си, че в първата книга се разказваше за мацка / в сегашно време / , която купи / намери книга, в която бе затворен  и омагьосан един, от древногръцките богове.... а може и да беше полубог... Афродита се мотаеше там, както и Ерос и Психея - бяха някакви изтрещяли рокери, Хадес май беше организирал някакъв заговор за унищожаването на всичко живо...  все такива интересни нещица:)

някой?... нещо?... :cant believe::help wanted3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, момичета!

Днес цял ден, безуспешно издирвам една поредица, чието име и автор не знам. Прерових всички / силно казано / форуми в които обикновено си търся книжки, но намерих едно голямо нищо :angry22: Ако някой успее да се сети по описанието ми коя е книгата, ще съм му мноооого признателна.

Спомням си, че в първата книга се разказваше за мацка / в сегашно време / , която купи / намери книга, в която бе затворен  и омагьосан един, от древногръцките богове.... а може и да беше полубог... Афродита се мотаеше там, както и Ерос и Психея - бяха някакви изтрещяли рокери, Хадес май беше организирал някакъв заговор за унищожаването на всичко живо...  все такива интересни нещица :)

някой?... нещо?... Публикувано изображениеПубликувано изображение

На мен ми прилича на "Мечтан любовник" на Шерилин Кениън.Това е първа книга от поредицата "Нощни ловци".

Втората книга е "Нощни удоволствия",а третата-"Нощна прегръдка".

Дано да съм помогнала :)

Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са книгите които заменям - повечето са любовни романи. Най-вече в замяна ме вълнуват историческите любовни романи на Бард и Ирис. Дано някой има нещо интересно. Иначе приемам всякакви предложения.

Изд. Боивест номера:3 - Имение в планината4 - Любовта на шпионката5 - Обичам ви, милорд6 - Сянка върху щастието7 - Брак по сметка8 - Окована любов9 - Госпожица щурче10 - Любовта тържествува11 - Тайнственият непознат12 - Непризната съпруга13 - Птичка в клетка14 - Слугинята на управителя15 - Любовен облог16 - Старият кладенец17 - Един дълъг завой18 - Величието на любовта19 - Сянката на червения Мейсън20 - Неверният съпруг21 - Мъжът на Вивиан22 - Приключенията на една девойка23 - Неравен брак24 - Десет години брачен живот25 - Съпруг за Пепеляшка26 - Под тежестта на лъжатаДве сестриЗащо, Зара?Изд. Астра - ВЗ:1 - Братята на справедливостта2 - Невидими нишки3 - Любов като нашата4 - Прокудените5 - Хубавата непозната6 - Наричат го любов7 - Дамата с бисерите8 - Авантюрата на Ана Харкнес9 - Райската долина10 - Изкупена слабост11 - Буйната трева12 - Тайната на Тройенфелз13 - В името на великата любовИзд. Румена:

1 - Гласът на света2 - Два брака4 - Неговият час. Тайната на любовта5 - Спътница в любовта6 - В плен на любовтаИзд. Калпазанов:Дипломатична любовницаТрагедия и опиянение в любовта - 1,2,3 томЛюбов, страдание и лудост - 1,2 томГрафиня МонтекристоТолкова плаках за тебБлатното цветеТайните на един гроб - 1,2,3 том

Изд. Маг'77:

Любов земя непознатаМициЛюбовта на двете близначкиОтровна любов - 1 и 2Господарката на замъка ШинстонДомът на славеитеЛюбов и сълзиБялата коткаЗлатната ЕлзаВ ШилингсхофЦарят на КиджиСинът на улицатаГорди душиМария РозаСляпа любовСирачето

Изд. Астрала:Момичето от ИндияИспанският домИзд. Бард:Чужда кожаПесента на пустинятаИзд. Ирис:Грехове - 1 и 2Див и влюбенДив жасминИзд. Слово:Островът на ЛораЗабулено слънцеСезон "Гарик"Сините води на лагунатаБолка и насладаМиг, безкраен като вечностИзд. Атания:Графиня просякиня - 1,2,3,4Други:

Над всичкоСилна като смърттаМанон ЛескоЛа ГарсонИндиянаПарижката света богородицаЖената в бялоРидания в нощтаХубавата ГабриелаВълшебният замък - 1 и 2ИзгнаницатаБуйна треваОбладаниеПогледът на египтянкатаТрима в любовтаДива любовЛюбов и сълзиЧерният лебедДжойДжой и ЖоанАло, любов, къде си?Любов и страданиеВикинг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продавам "Дъблин Стрийт" на Саманта Йънг -  чисто нова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся следните книги от поредиците "Исторически любовни романи" на двете издателства, на разумна цена. Моля, който има нещо да пише за доуточнение. Книгите са следните:Ирис:Ангелът и грехът - Стела КамерънВеликолепният негодник - Ирис ЙохансенГласовете на нощта - Лидия ДжойсДжудит - Джуд ДевероДяволско изкушение - Кони мейсънДръзка любов - Кони МейсънДивачката - Кони МейсънДжентълменът грешник - Джейн ФийрърЖенкарят и разбойничката - Кони МейсънИзбраницата - Джейн ФийдърЛудетина - Джил БарнетЛовецът на пирати - Дженифър АшлиМоят любим вампир - Тереза МедейросМоята любима годеница - Кръстина ДодНепокорната Миранда - Дженифър УайлдНощна лилия - Лора ПаркърНеукротимо сърце - Джейн ФийдърОтмъстителят - Тереза МедейросПламъкът на отмъщението - Бевърли БърнПреди бурята - Мора СийгърПредателката - Хедър ГреъмРазвратни дни - Розмари РоджърсСмарагдова магия - Патриша ГрасоСмарагдовият лебед - Джейн ФийдърСпазарената невеста - Кони МейсънУдоволствията на тълпата - Розмари РоджърсХубава като пеперуда - Патриша ГрасоЦелувката на прокудения - Сюзън ХейстингсЦената на удоволствието - Кони МейсънШепотът на розите - Тереза МедейросШейх - Кони мейсънБард:Вещицата - КРИСТИНА ДОДДив и влюбен - ДЖОАНА ЛИНДЗИЗаложница на съдбата - МЕРИ ДЖО ПЪТНИЗамъкът на обречените - НОРА РОБЪРТС, ДЖИЛ ГРЕГЪРИ, РУТ ЛАНГЪН, МАРИАНЕ УИЛМЪНИзмамата - КАТРИН КАУЛТЪРКристалната пещера - ВИРДЖИНИЯ ХЕНЛИКонтесата - КАТРИН КАУЛТЪРЛюбовникът - СЮЗЪН ДЖОНСЪННаследникът - ДЖОАНА ЛИНДЗИРозата и херцогът - МЕРИ ДЖО ПЪТНИСара - АМАНДА АШЛИСофи - ХЕДЪР КУЛМАН

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Продавам "Дъблин Стрийт" на Саманта Йънг и "Принц на нощта" -  чисто нови.Поръчах ги по интернет и се оказа, че са написани от първа лице, а аз просто не мога да чета романи написани по този начин..

Редактирано от tuleva (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет :) от сума време търся "Мъртво вълнение" на Елизабет Лоуел  в ел.вариант,но да не  сканирана,  някой да я има??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся да закупя 2рата книга по Декстър - Острието на ножа. Някой да я има най-случайно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, продавам по договаряне, следните любовни романи:

1. Аманда Куик – „Рандеву”; 2. Вероника Блейк – „Доминик”; 3. Дженифър Блеък – „Нежната измамница”; 4. Джейн Арчър – „Непокорна страст”; 5. Джесика сен Клер – „Чериса”; 6. Джоана Линдзи – „Сребъният ангел”; 7. Джон Ъпдайк – „Бразилия”

8. Джуд Деверо – „Сърце от пламък”; 9. Джуд Деверо – „Сърце от лед”; 10. Джули Гарууд – „Принцеса Алесандра”; 11. Емили Бронте – „Брулени хълмове”; 12. Ейми Фетцър – „Тес”

13. Илейн Кейн – „Артел”; 14. Катлийн Удиуиз – „Роза през зимата” – книга 1; 15. Катлийн Удиуиз – „Раза през зимата” – книга 2; 16. Катлийн Удиуиз – „Шана” – книга 1; 17. Катлийн Удиуиз – „Шана” – книга 2; 18. Катлийн Удиуиз – „Като пепел във вихъра”

19. Катлийн Удиуиз – „Любимия непознат”; 20. Катлийн Удиуиз – „Сълзи от злато”; 21. Катрин Каултър – „Невестата от Шербрук”; 22. Катрин Хокет – „Аманда”; 23. Кет Мартин – „Креолско сърце”; 24. Кери Фишър – „Поздрави от Холивуд”; 25. Клер Лоримър – „Шантал”; 26. Клер Лоримър – „Тамарис”; 27. Кристина Скай – „Черната роза” – книга 1; 28. Кристина Скай – „Черната роза” – книга 2; 29. Кристина Скай – „Индия”; 30. Кристина Скай – „Рубинът”; 31. Кристин Хана – „Магията”; 32. Лина Лаутър – „Пиратът лорд”; 33. Лори Макбейн – „Отвличане в рая”; 34. Морис Уест – „Любовниците”; 35. Патриша Грасо – „Любимецът на кралицата”; 36. Сандра Дейвидсън – „Принцеса в изгнание”; 37. Саран Доусън – „Вълче сърце”; 38. Сюзън Джонсън – „Любов извън закона”; 39. Тами Хоуг – „Див и опасен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продавам следните любовни романи:

5.Карин Робърдс – Пирати на любовта – 4.50лв.
6. Карин Робърдс – Необуздана страст – 4.50лв.
7.Сюзън Джонсън – Табу – 4.80лв.
8.Джесика Сен Клер – Чериса – 5.00лв.
9. Джесика Сен Клер – Бялата роза – 5.00лв.
10.Джейн Арчър – Непокорна страст – 4.00лв.
11.Лина Лаутън – Пиратът Лорд – 4.00лв.
12.Вирджиния Хенли – Ирландска циганка - 5.00лв
13.Карол Франц – Катрин – 4.00лв
17.Барбара Бенедикт – Вкусът на рая – 4.50лв
18.Флора Спиър – Време да обичаш отново – 4.50лв
20.Сюзън Донъл – Покахонтас – 4.00лв
28. Дженифър Уайлд – Сладкият бяс на любовта – 4.00лв
29.Клер Лоримър – Морийн – 3.00лв
30. Клер Лоримър – Шантал – 3.00лв
32.Дороти Идън – Американската наследница – 5.00лв
34.Катрин Палмър – Отхвърлената – 3.50лв
35.Робин Гидиън – Страстната робиня на пирата – 3.50лв
36.Дафни Дю Морие – Ребека господрката на Мандърлей – 3.00лв
37.Сюзън Хил – Мисис де Уинтър – 3.00лв
38.Виктория Холт – Любовникът демон – 3.00лв
39. Виктория Холт – Пленницата – 4.50лв
41.Хенри Райдър Хагард – Прекрасната Маргарита – 4.00лв
42.Мари Луиз Фишер – Съперницата – 4.50лв
43.Катлийн Драймън – Ангелът корабокрушенец – 4.00лв
44. Катлийн Драймън – Целувката на пирата – 4.50лв
45.Нел Макфадър – Огнени сълзи – 4.50лв
49.Бронуен Уилямс – Омагьосаният остров – 3.00лв

Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся поредицата Малъри, на Джоана Линдзи, ако някой продава да вика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продавам следните книги:

"Сега и завинаги" - Нора Робъртс - 5лв.

"От пръв поглед" - Нора Робъртс - 5лв.

"Свидетелката" - Нора Робъртс - 4лв.

"Ниско налягане" - С.Браун - 4лв.

"Да бягаш от страх" - Ел.Лоуел - 4лв.

"Полъх на лятна нощ" - Дж.Деверо - 4лв.

"Сладки мечти - С.Ел.Филипс - 7лв.

"Рубиненочервено" - Кр.Гир - 6лв.

"Тайната на забранената книга" - К.М.Монинг - 7лв. - книгата не е четена

"Пленница на смъртта" - Мег Кабът - 4лв.

"Третият гроб отсреща" - Д.Джоунс - 5лв.

"Дар от съдбата" - Дж.Д`алесандро - 6лв.

"Какво се случи в Лондон" - 7лв.

“На лов за съпруга“ - Ол.Паркър - 7лв.

“Брачен капан“ - Ол.Паркър - 7лв.

“50 нюанса освободени" - Е.Л.Джеймс - 6лв.

“Перфектния мъж" - Л.Хауърд - 6лв.

Поредицата “Кросфайър"

“Ловен сезон“ - Л.Хауърд - 6лв.

на Дж.Р.Уорд

Неукротима любов  - 7лв.

Преродена любов - 7лв.

Пробудена любов - 7лв.

Свещена любов - 7лв.

Отмъстена любов - 7лв.

"Ледената кралица" - Алис Хофман - 6лв.

"Наследницата на Валкорт - К.Коултър - 6лв.

Редактирано от krassy123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

нова съм във форума но виждам че има интерес към книжките на "ирис" и "бард". Имам огромна колекция и никакво място така че ако има заинтересовани пишете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продавам книги, но поради големия обем заглавия качвам снимки. Ако някой се заинтересува да пише.post-202266-0-13652500-1426346976_thumb.post-202266-0-89652100-1426347079_thumb.post-202266-0-69833800-1426347117_thumb.

Здравейте, момичета!

Спомням си, че в първата книга се разказваше за мацка / в сегашно време / , която купи / намери книга, в която бе затворен  и омагьосан един, от древногръцките богове.... а може и да беше полубог... Афродита се мотаеше там, както и Ерос и Психея - бяха някакви изтрещяли рокери, Хадес май беше организирал някакъв заговор за унищожаването на всичко живо...  все такива интересни нещица :)

някой?... нещо?... :cant believe::help wanted3:

Аз ги имам ако още ги искаш пиши ми на [email protected]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Някой има ли книгата "Едно лято" от Карен Робъртс в електронен вариант? Имам доста книжки на компютъра и предлагам размяна. Проявилите интерес може да пишат на ЛС. Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да си попълня колекцията в смъртта на Нора, от 2-ра скачам на 27-ма някъде, който има по-старите издания, нека ми пусне списък с цени ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет,

Имам една купчинка с книги за продажба, които съм чела или си знам, че няма да прочета (от една страна, защото съм ги купила по инерция и в последствие съм осъзнала, че не са моя тип книги, и от друга, поради неволно дублиране), та ако някой си хареса нещо, пускам линкове.

Повечето са нови, неотваряни.

http://auction.bg/A2209526-Дороти_Гарлок-Завинаги_твоя

http://auction.bg/A2209527-Клер_Лоримър-Шантал

http://auction.bg/A2209529-Лайза_Клейпас-Мой_до_полунощ

http://auction.bg/A2209545-Меган_Макафърти-Докога_без_гадже

http://auction.bg/A2209544-Меган_Макафърти-Писна_ми_от_момчета

http://auction.bg/A2209535-Шарлейн_Харис-Мъртви_преди_мрак

http://auction.bg/A2209534-Шарлейн_Харис-Мъртви_в_Далас

http://auction.bg/A2209532-Шарлейн_Харис-Мъртви_на_прага

http://auction.bg/A2209530-Шарлейн_Харис-Мъртви_за_света

http://auction.bg/A2209536-Шарлейн_Харис-Клубът_на_мъртвите

http://auction.bg/A2209538-П_С_Каст_Кристин_Каст-Белязана

http://auction.bg/A2209542-П_С_Каст_Кристин_Каст-Преследвана

http://auction.bg/A2209543-П_С_Каст_Кристин_Каст-Непокорна

http://auction.bg/A2209539-П_С_Каст_Кристин_Каст-Изпепелена

http://auction.bg/A2209549-П_С_Каст_Кристин_Каст-Изкушена

http://auction.bg/A2209546-Мерилин_Кей-Днес_го_имаш_утре_го_губиш

Не държа през сайта да се случат нещата, може и с ЛС тук, просто за по-лесно прилагам линкове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Някой има ли книгите "Дявол през зимата" и "Уязвим" в електронен вариант? Предлагам размяна с други електронни книги. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,

Пускам още малко книжки за продажба.

Става дума за поредицата Малори-Андерсън на Джоана Линдзи:

Обичай само веднъж - 2 лв

Нежен бунт - 2 лв
Покорителят - 2 лв
Твоята магия - 2 лв
Отровни думи - 3 лв
Подаръкът - 3 лв
Един за друг - 5 лв
Пленници на страстта - 6 лв (книгата е нова)

Книгите се продват по отделно и в комплект. В комплект могат да се закупят за 22 лв.

http://auction.bg/A2355080-Джоана_Линдзи-поредица_Малори-Андерсън

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся,, Захарче ,,на Лайза Клейпа и ,,Синеокият дявол,,

,,Негодник по неволя,, Сара Маклейн

,,На лов за съпруга,,Оливия Паркар

,,Миг преди никога,,Джесика Редмерски

,,Ти ми принадлежиш,, Джоана Линдзи

Ако някой ги има да ми пише :)

Редактирано от Plamennaivanova90 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет,

Продавам следните заглавия, ако някой се интересува:

Исторически романси

Джули Гарууд - Принцеса Алесандра - 2.50 лв.
Джули Гарууд - Брачна авантюра - 2.50 лв.
Лайза Клейпас - Мой до полунощ - 5.50 лв. (нова)
Джоана Линдзи - Прелъстена невинност - 2.00 лв.
Брийн Джилбърт - Прегърни ме силно - 2.50 лв.
Сюзън Уигс - Господарят на нощта - 2.50 лв.
Сюзън Уигс - Магията на виното - 2.00 лв.
Сю Рич - Таен обет - 1.50 лв.
Лидия Джойс - Нощта на изкусителя - 3.00 лв. (нова)
Никол Джордън - Прокуденият - 3.00 лв. (нова)
Мери Бътлър - Дамата - 2.00 лв
Дороти Гарлок - Завинаги твоя - 2.50 лв.
Клер Лоримър - Шантал - 1.50 лв.
Катлийн Фрейзър - Господарката на замъка - 2.00 лв.
Шарън Доусън - Принцът на разбойниците - 1.00 лв.
Джейнифър Уайлд - Коварство - 2.50 лв.
Дженифър Уайлд - Господарката на Лайън Хаус - 2.00 лв.
Лий Бристъл - Наследницата Лорел - 2.50 лв.
Карол Франц - Катрин - 2.00 лв.
Сюзън Копола - Ангелът на отмъщението - 2.50 лв.
Сюзън Копола - Маскарад - 3.00 лв (нова)
Бъртрис Смол - Брачен договор - 2.00 лв.
Фабио - Пиратът - 1.50 лв.
Фабио - Викинг Част Първа - 1.50 лв.
Фабио - Викинг Част Втора - 1.50 лв.
Фабио - Измамникът Част Първа - 1.50 лв.
Фабио - Измамникът Част Втора - 1.50 лв.
Катрин Палмър - Отхвърлената - 1.50 лв.
Никол Сейнт Джон - Пръстенът на медичите - 2.50 лв.
Мелинда МакРей - Огърлицата - 2.00 лв.
Сандра Дюбай - Пламъкът на верността - 1.50 лв.
Сюзан Хейстингс - Целувката на прокудения - 2.00 лв.
Джоан Джонстън - Кид - 2.00 лв.
Даяна Хевиланд - Страстните измамници - 1.50 лв.
Мари Кордоние - Шантал любимата лъжкиня - 1.50 лв.
Мари Кордоние - Мнимата дукеса - 2.00 лв.
Колийн Фокнър - Дива любов - 2.00 лв.
Колийн Фокнър - Завинаги негова - 2.00 лв.

Съвременни любовни Романи

Лайза Клейпас - Захарче - 5.00 лв (нова)
Лайза Клейпас - Синеок дявол - 5.00 лв (нова)
Лайза Клейпас - Непризнати грехове - 5.00 лв (нова)
Сюзън Елизабет Филипс - Знойни сънища - 3.00 лв.
Кристина Дод - Бедствие на високи токчета - 5.00 лв (нова)
Кристина Дод - Внимавай в картинката - 5.00 лв (нова)
Кристина Дод - Опасност в червена рокля - 5.00 лв (нова)
Кристина Дод - Съблазън - 5.00 лв (нова)
Катрин Коултър - Особен урок - 1.50 лв.
Мерил Сойер - Целувка в мрака - 1.50 лв.

Фентъзи 

П. С. Каст + Кристин Каст - Изпепелена - 5.00 лв. (нова)

Поредица "Истинска кръв"
Шарлейн Харис - Мъртви на прага - 4.00 лв. (нова)
Шарлейн Харис - Мъртви за света - 4.00 лв. (нова)
комплект "Истинска кръв" - 7 лв.

Начини на доставка:
- С наложен платеж чрез Български пощи
- С наложен платеж чрез Еконт
- Лично, на територията на гр. София

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, много си търся книгата на Джоана Линдзи - Затворницата на дракона

Много ще съм ви благодарна,ако ми помогнете да я намеря, къди ли не я търсих и на всякаде едно голямо нищо.. :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,
търся с голямо нетърпение да закупя книги на следните автори: Джоана Линдзи, Кристина Дод, Сюзън Джонсън, Джутит Макнот, Карин Робърдс. Ще съм много благодарна ако някой откликне!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...