Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

DeadSmurf

Продавам / заменям / търся любовни романи

Препоръчан отговор

Книжки за продажба. Телефонът за контакти е приложен във файловете.

Аз съм само посредник при пускането на списъците, ако имате въпроси, звъннете на посочения gsm!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето едно списъче с романчета за продаване. Ако някой си ареса нещо да ми пише ЛС :biggrin:

"Нощна лилия" - Лора Паркър 5лв.

"Брачен договор" - Бъртрис Смол 5лв.

"Непокорната" - Бъртрис Смол 5лв.

"Реликвата" - Мерилайл Роджърс 5лв.

"Опасен мъж" - Анита Милс 5лв.

"Изкушенията на съдбата" - Жаклин Рединг 5лв.

"Дамата с меча" - Джослин Кели 7лв.

"Между два огъня" - Памела Едгар 5лв.

"Мълчаливият ухажор" - Елизабет Феърчайлд 5лв.

"Кристално сърце" - Маги Дейвис 7лв.

"Целувката на тигъра" - Ирис Йохансен 5.50лв.

"Приключението" - Ирис Йохансен 5.50лв

"Необуздана страст" - Карин Робърдс 5лв.

"Пламък" - Мей Макголдрик 5.50лв.

"Пустинен пламък" - Ивлин Роджърс 5лв.

"Грешница на любовта" - Барбара Д. Смит 5лв.

Редактирано от Ralna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Любовта на черният конник" - Ш. Възби

"Девицата и звярът" - В. Холт

Скрити огньове – Сандра Браун

Тръпката на успеха – Сандра Браун

Закуска в леглото – С. Браун

Тези свободни ли са още.Ако да,можеш ли да ми изпратиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускам пак обновен списък с книжки за продажба.

Телефонът за контакти е приложен във файловете.

Аз съм само посредник при пускането на списъците, ако имате въпроси, звъннете на посочения gsm!

На всеки 5 закупени книги получавате една книга бонус, по избор. На всеки 10 закупени – 2 книги бонус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся да си купя "Белези по сърцето " и "Любов и омраза " на Бевърли Бартън. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един въпрос малко в страни от любовните романи...някой може ли да ми каже на какви цени на старо вървят книжките за Хари Потър. Тъй като започнах работа и имам огромното желание да се сдобия с тях, но не знам по колко се продават. :gift:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един въпрос малко в страни от любовните романи...някой може ли да ми каже на какви цени на старо вървят книжките за Хари Потър. Тъй като започнах работа и имам огромното желание да се сдобия с тях, но не знам по колко се продават. :rolleyes:

ами зависи 10 15 лв,но е различно за всяка книжка заради обема,а и мястото откъдето ще ги купиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мили момичета искам да ви помоля за помощ!

От скоро събирам книжките от съвременната поредица на Джули Гарууд, но никъде по книжарниците не намирам третата книжка Убийствен чар!Моля ви, ако някой някъде я е виждал, нова или втора ръка, нека да ми пише...

Благодаря предварително, сигурна съм, че ще изскочи от някъде!

Целувки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От скоро събирам книжките от съвременната поредица на Джули Гарууд, но никъде по книжарниците не намирам третата книжка Убийствен чар!Моля ви, ако някой някъде я е виждал, нова или втора ръка, нека да ми пише...

Целувки!

Аз мисля, че я видях преди седмица на бутките зад пощата в Пловдив. Ще погледна дали я има и ще ти пиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От скоро събирам книжките от съвременната поредица на Джули Гарууд...

Целувки!

Опитай тук: http://knigibg.com/book_inside.php?book_id=1587

http://www.bulgaria-books.com/bookview.php?id=36772

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целувки!

Защо не питаш Хермес-може и да я имат в издателството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми намери книгата на Кристина Дод - твоята целувка? В списъка на качените книги я има, но нещо не ми отваря сайта, цял ден пробвам,,,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми намери книгата на Кристина Дод - твоята целувка? В списъка на качените книги я има, но нещо не ми отваря сайта, цял ден пробвам,,,

Мила, има я качена и в читанката - ето ти линкче http://chitanka.info/lib/author/%D0%9A%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0+%D0%94%D0%BE%D0%B4

Наслаждавай й се смело:rolleyes:

Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, много искам да се сдобия с една книжка на Елизабет Лоуел — Нефритовия остров.

Ако някой я види някъде на старо - да пише на л.с. - пращам пу парички веднага!

Ако някой иска да я замени срещу друга - да пише какво иска!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета, търся да си купя "Лудетина" на Вирджиния Хенли. :)

Редактирано от ivv11 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От днешна дата книгите са на половин цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся "Рай" на Джудит Макнот,поредицата за Малори на Дж.Линдзи,поредицата Макензи на Линда Хауърд,както и други книги от тази авторка,поредицата Седем невести за 7 братя на лей Грийнууд,"Вълшебната кръстница" на Броуин УУлф.За замяна/продажба имам: Сандра Браун - Утро с Райли /Нежна тишина / Френска коприна / Бягството / Зад кадър / Да обичаш отново Линда Хауърд - Убий и кажи Филип Шелби - Далече от рая Даян Г.Робинсън - Самотникът и лилията Тамара Лий - Войнствена любима Памела Джекил - Пиратската кралица Джоан Джонстън - Боса пред олтара Шарлот Лъм - Ангел на смъртта Имам още доста книги,но по-късно ще опиша и тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Продавам следните книги,всички в отлично състояние: Завръщането на Рейф - Нора Робъртс - 4лв Да флиртуваш с Пит - Барбара Делински - 6лв Сделка за милиони - Сандра Браун - 6лв Как ангелите плачат - Нора Робъртс - 7лв Точно по пладне - Нора Робъртс - 7лв Стъпки от огън - Нора Робъртс - 7лв Изчезнала - Карън Робардс - 6лв Осъзнати сънища - Джейн Ан Кренц - 6лв Светлина в сянката - Джейн Ан Кренц - 6лв Истина или предизвикателство - Джейн Ан Кренц - 6лв Далече на север - Нора Робъртс - 7лв поредицата „В градината” - трите книги на Нора Робъртс - 15 лв Барбара Делински: Невероятна история - 4лв. Гореща вълна - 4лв. Нужни са двама - 3лв. Люляково утро - 3лв. Съкровена мечта - 3лв. Любовен кръстопът - 4лв. Необикновен залог - 4лв. Червенокосият изкусител - 2лв.

Редактирано от geneviev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мили момичета :jeer: Много Ви моля за помощ :yanim:

От много време си търся на Джули Гарууд "Брачна авантюра" и "Венчило с дявола" да си ги закупя, но до момента без никакъв успех http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Ако някой продава някоя от тях двете (или и двете) или ги срещне някъде по книжарничките много моля да ми пише :wub:

П.П. - Змам, че ги има качени, но страшно много искам да си ги добавя в колекцията, защото Джулито е една от любимките ми :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мили момичета :blink: Много Ви моля за помощ :scared:

От много време си търся на Джули Гарууд "Брачна авантюра" и "Венчило с дявола" да си ги закупя, но до момента без никакъв успех http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Ако някой продава някоя от тях двете (или и двете) или ги срещне някъде по книжарничките много моля да ми пише :speak:

П.П. - Змам, че ги има качени, но страшно много искам да си ги добавя в колекцията, защото Джулито е една от любимките ми :ph34r:

Ако си от Пловдив, на сергийките с книги зад централна поща ги бях видяла и двете. Не знам на какви пари са, но ги имаше. :)

Аз пък търся да закупя "Белязаният Макензи" и "Мисията на Макензи" на Линда Хауърд. Искам ги мноооого. Който ги види някъде да ми ги взима.

Редактирано от Ralna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си от Пловдив, на сергийките с книги зад централна поща ги бях видяла и двете. Не знам на какви пари са, но ги имаше. :scared:

Аз пък търся да закупя "Белязаният Макензи" и "Мисията на Макензи" на Линда Хауърд. Искам ги мноооого. Който ги види някъде да ми ги взима.

Инка ако ги има забърши моли те едно венчило за меня че срамотъ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си от Пловдив, на сергийките с книги зад централна поща ги бях видяла и двете. Не знам на какви пари са, но ги имаше. :ph34r:

За мое нещастие съм от Бургас и нямам възможността да отида до Пловдив http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Но ако можеш да ми ги вземеш и по някакъв начин да ми ги пратиш, а аз да ти платя :scared:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мое нещастие съм от Бургас и нямам възможността да отида до Пловдив http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Но ако можеш да ми ги вземеш и по някакъв начин да ми ги пратиш, а аз да ти платя :yanim:

Ок, ще видя дали още ги има, но не съм сигурна, кога ще имам път на там. Прати ми номера на телефона си на лични, за да ти звънна или да ти пиша един смс и да ти кажа каква е цената им. Че на последък при нас много ги вдигнаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...