Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Dik0

Странен Проблем с машината ми

Препоръчан отговор

Първо казвам ви здравеите ! Нов съм и това ми е първата тема такаче ако съм сгрешил нещо извинявам се. Така ето на вчера си ръцах из пц-то и засече.. Ест. като съм нервак и го ударих и незнам какво стана сега понякога сам се спира като го пусна свети само червения диод на ХДД и като го тупна тръгва понякога като го тупна спира.. или като си работи тупвам го и тои спира дори.. но това със спирането ме дразни.. сам съм си виновен но ако може малко помощ. 10х предварително

Редактирано от capnemo
заглавието (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз така - като счупя нещо после питам защо не работи.

Провери си кабелите като най лесно. И прочети темата която ти казаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъно:BioStart GF7025-M2 TE

РАМ:2x1GB 800Mhz DDR2

Хард:Hitachi 320GB 7200R.P.M

Процесор:AMD Athlon 64 X2 4200+ 2.2GHz

Видео:ATI Radeon HD 3400 256MB

ЧипСет:nVidia GeForce 7025

ОС:Windows XP Service Pack 2

п.п. ми проверих сичко редовно е ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де - кажи къде го удари - и с какво - с чук ли - с лопата ли - с винкел ли...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С рака.. от страната кадето е закачено дъното демек от дясната страна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери си кабелите.Сигурно някой при удара се е разместил.И продължавай в същия дух.Другият път може и да пишеш ,че нямаш компютър вече.Един приятел така го удари и му изгоря целия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверих кабеларките сичко си е на място няма хлабави връзки :cool: продължавам да диря проблема :\

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здр. смени си захранването и си готов .,.,./

Имам 1 вкъщи от старото пц.. но ме самнява да е от него.. незнам ще пробвам с него.. Но пц-то е ужастно чуствително 1 тупване и отрязва ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То зависи и какво тупване е било. Може да повредиш и хард диска (ако вече не си).

Редактирано от plamen_dikov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То зависи и какво тупване е било. Може да повредиш и хард диска (ако вече не си).

Офф как може да съм такъв..... и мене ме навежда за мисалта на харда но ако е така би трябвало да си тръгне пц и да изпише нещо от сорта "Boot Disk Failture".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от харда.. старото захранване е слабо и нема още 2 пина абе различно е..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така .

Не ме интересува конфигурацията ти.

Най просто . Чистиш си компа .

По НЕпросто . Разглобяваш го на съставните му части . Като изкараш всичко от дъното ( без процесора ей ) и го почистиш . Почистват се и буксичките по цялото дъно и частите . Докато почистваш оглеждаш за хлабави връзки . Зглобяваш . Идваш и казваш ефекта .

Не е хард или кабела към него .

Захранване най вероатно , но дали от него или букса ?

Може проблема да е и в копчето за включване .

Но това след почистването ще се разбере .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лош контакт освен там дето се свързват кабелите, може да има и в платките (вадиш, почистваш, вкарваш - на изключен захранващ кабел...)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех щом със разглабяне и зглабяне ше минем. Добре е :) днеска ще го поразпилея и ще го огледам. И ще ви кажа ефекта ;).

Edit:Тои е чист като бебешко дупе само да го разглобя и зглобя като гледам за хлабави връзки ;)

Редактирано от Dik0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маи открих проблема тои е в тоя12v4pinqw8.jpg пин.. незнам колко требва да е волтажа но като го махна пак си вартят вентилаторите но като го чукна и не се изкася а като го сложа пак се вартят но като го чукна и се спира.. незнам :С изккам да проверя волтажа какъв е ? И ако не е от него незнам :X

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маи открих проблема тои е в тоя12v4pinqw8.jpg пин.. незнам колко требва да е волтажа но като го махна пак си вартят вентилаторите но като го чукна и не се изкася а като го сложа пак се вартят но като го чукна и се спира.. незнам :С изккам да проверя волтажа какъв е ? И ако не е от него незнам :X

Ами то това е идеята на почистването . Като се изчистят буксите и платките , остава зглобяване при което ще се види кое е хлабаво или не прави контакт .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С новото захранване проблем Няма :biggrin: мерси много за помоща ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я си събери мислите и тогава ги споделяй с нас, че нещо не се разбира реда на мислите, а и правописа нещо липсва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...