Премини към съдържанието
Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 2)

Препоръчан отговор

ЕЕееее страхотно, напоследък се радваме на много нови, прекрасни и неиздавани книжки!!!

Огромни благодарности за новата книжка, за огромния труд и търпение!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към благодарностите,толкова труд си положила и книгата е страхотна,вече я започвам сесия не сесия :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И от мен голямо благодаря за положения труд! Книгата е невероятна :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ели знаеш, че още когато за сефте я прочетох ти казах, че съм очарована от превода. Радвам се, че книжлето вече е предоставено на широката аудитория да му се насладят и другите. Благодарностите, които ти изказват всички момичета са напълно заслужени. Приеми и моите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарение на бързата редакция, предлагам на вниманието ви първата книга от поредицата Gamblers на Лайза Клейпас Then came you -

http://fanagoria-bg.net/torrents-details.php?id=6664

Надявам се да ви хареса. Приятно четене! :rolleyes:

Мила Ели, ти си ни истинско злато! Преводът ти е великолепен! Още като я изтеглих онази вечер, не можах да устоя и се зачетох - толкова ме увлече, че докато не я прочетох не можах да я оставя! Четенето беше огромно удоволствие - БЛАГОДАРЯ ТИ ОТ СЪРЦЕ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те!!! Моми4ета препорачвам ви новата тетралогия на Нора Робъртс, аз си купих парвата страхотна е !!!!!!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарение на бързата редакция, предлагам на вниманието ви първата книга от поредицата Gamblers на Лайза Клейпас Then came you -

Надявам се да ви хареса. Приятно четене! ;)

ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ,ЕЛИ :)kiss.gif:rolleyes:

Момичета в момента чета"Като приказка" на Робърта Лий,арлекин романс номер 109 и стигнах до стр.17 и видях,че липсват страници 18 и 19.Ако някой може да ми ги даде ще бъда много благодарна :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Две нови книжки бяха любезно предоставени за качване. Да благодарим на Ани (mehche) и Яна за тях. Ето и линковете:

Джанис Кайзър - Съдбовно пътуване

Джон Лескроарт - Неоспоримо доказетелство

Приятно четене! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

момичета,забелязах че в Линкове....."Мечтая за теб" е книга втора от поредицата "Gamblers",а "И тогава ти дойде" е книга първа от "Gamblers series".Ще рече човек,че са две различни поредици,май трябва да се оправят а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

момичета,забелязах че в Линкове....."Мечтая за теб" е книга втора от поредицата "Gamblers",а "И тогава ти дойде" е книга първа от "Gamblers series".Ще рече човек,че са две различни поредици,май трябва да се оправят а?

Оправено е.

Обаждайте се като видите подобни неща, че аз малко не съм наясно с поредиците и понякога ги плесвам книгите където ми падне.. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Надявам се да ви хареса. Приятно четене! :P

Ели, приеми и моите благодарности за положения труд! Страшно много ме зарадва,не знаех,че ни готвиш такава страхотна изненада и като видях книгата качена във Фанагория,едва не припаднах от радост. Лайза Клейпас ми е сред любимите авторки и ще прочета "И тогава ти дойде" с голям кеф! Благодаря ти, страхотна си! kiss.gif:)

Две нови книжки бяха любезно предоставени за качване. Да благодарим на Ани (mehche) и Яна за тях. Ето и линковете:

Джанис Кайзър - Съдбовно пътуване

Джон Лескроарт - Неоспоримо доказетелство

Приятно четене! :huh:

Благодаря за книжките, момичета! kiss.gif

Редактирано от The Duchess (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, много ви благодар за сканираната книжка на Ришел Мийд "Академия за вампири". Очаквах я с нетърпение и съвсем скоро я подхващам. :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, благодаря ви за всички нови книги :cool::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за новите книжки, момичета kiss.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

malagaeli, много благодаря за превода на книгата на Лайза Клейпас, обожавам я тази авторка. kiss.gif

Много мерси и за новокачените книги kiss.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш търпение да я пусна като линк даже.

Та, заповядайте:

Академия за вампири - Ришел Мийд

Ох, така е, ама знаеш, че я очаквах с голямо нетърпение.(:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

После кажете дали е интересна момичета... Аз я почнах ама я оставих още на 2 страница...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

После кажете дали е интересна момичета... Аз я почнах ама я оставих още на 2 страница...

Мен специално ме грабна!По-нататък става по-интересна :) Дано и останалите 2 части се сканират,много ще се радвам! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и втората книга от Академия за вампири

Ришел Мийд - Ледено ухапване

И сканирани

Лиса Джейн Смит - Дневниците на вампира

Предишните публикувани в линковете са фен преводи. Скоро ще метна под ножа и петата книга от поредицата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и втората книга от Академия за вампири

Ришел Мийд - Ледено ухапване

И сканирани

Лиса Джейн Смит - Дневниците на вампира

Предишните публикувани в линковете са фен преводи. Скоро ще метна под ножа и петата книга от поредицата.

Много, страшно много благодаря за книжките и най-вече за "Ледено ухапване"!

Този път не те изпреварих в нетърпението си. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.