Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 2)

Тор
 Сподели

Препоръчан отговор

Момичета една страхотна новина за всички почитателки на Братството на черния кинжал книга втора излиза след около 2 седмици;попитах в книжарница Хеликон и там ми казаха така,надявам се да е истина и да не се налага да чакаме до август,аз лично нямам търпение да си я купя,след първата съм направо зашеметена от поредицата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

А аз имам една още по-хубава новина. До няколко дни, ще пуснем във форума на тракера два конкурса с поредиците "Академия за вампири" и "Братството на Черния кинжал". Конкурсът ще е с награди от Издателство Ибис. Наградите ще са безплатни екземпляри от новите издания от тези две поредици. От академията четвъртата ще излезе в началото на юли също.

Та във връзка с тази новина имам две молби.

Първата е - да следите и оня форум и да вземате участие, защото при липса на интерес конкурсът няма да се осъществи и Ибис ще преустановят бъдещата работа с нас.

Втората е - не сканирайте книги на това издателство, не и тези новите им, които още се намират по книжарниците и не са с изчерпан тираж. Хората са си с напълно законно платени авторски права. Лично моите сканове на техни книги са премахнати и ще помоля Тори да ги махне и от темата с линковете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета една страхотна новина за всички почитателки на Братството на черния кинжал книга втора излиза след около 2 седмици;попитах в книжарница Хеликон и там ми казаха така,надявам се да е истина и да не се налага да чакаме до август,аз лично нямам търпение да си я купя,след първата съм направо зашеметена от поредицата :ph34r:

И мен лично ме грабна!Дано скоро да излезе :baby:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета една страхотна новина за всички почитателки на Братството на черния кинжал книга втора излиза след около 2 седмици......

Хайде, хайде, хайдееееееееееееееееееее :shake_puter:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета една страхотна новина за всички почитателки на Братството на черния кинжал книга втора излиза след около 2 седмици;попитах в книжарница Хеликон и там ми казаха така,надявам се да е истина и да не се налага да чакаме до август,аз лично нямам търпение да си я купя,след първата съм направо зашеметена от поредицата :blink:

Боже,Боже,Боже........................

Дано,Дано,Дано........................ :blink::ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да ви попарвам надеждите, но втора книга от Брадството няма никакъв шанс да излезе след 2 седмици. За тогава са определени други поредици, пък и без това следя няколко теми в едни форуми, които подържат връзка с издателството и няма абсолютно никакви новини, че ще излиза тази книга. А издателството ваче са съобщили графика си за издаване на книги този месец, но не и за следващия. Но, все пак може и да има мини,мини,минимална надежда че ще я издатат. Те издателството бяха писали, че книгите ще излизат от тази поредица през 3-4 месеца заради големия си обем. :/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да ви попарвам надеждите, но втора книга от Брадството няма никакъв шанс да излезе след 2 седмици. За тогава са определени други поредици, пък и без това следя няколко теми в едни форуми, които подържат връзка с издателството и няма абсолютно никакви новини, че ще излиза тази книга. А издателството ваче са съобщили графика си за издаване на книги този месец, но не и за следващия. Но, все пак може и да има мини,мини,минимална надежда че ще я издатат. Те издателството бяха писали, че книгите ще излизат от тази поредица през 3-4 месеца заради големия си обем. :/

Може и така да е,но човека спомена,че първо ще излезне май книгата за братството и после други книги на вампирска тематика,ако не ще си чакаме до август

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще си чакаме до август момичета sad.gif

Сега гледах във страницата на издателството във Фейс бук.

Показана е мега яката нова корица и казват да я очакваме началота на август.

Еми ще чакаме,само незнам откъде да взема нерви :baby:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми ще чакаме,само незнам откъде да взема нерви :crying10:

Да, и аз преди няколко минути го виях :baby: Но дано наистина да е началото на август а не края, защото просто няма да издържа :yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми ще чакаме,само незнам откъде да взема нерви :baby:

И аз влязох в страницата,но нещо не можах да открия информация! sad.gif

Емиии, ще чакаме,няма как!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз влязох в страницата,но нещо не можах да открия информация! sad.gif

Емиии, ще чакаме,няма как!

Кога да я очакваме?

Издателство ИБИС :В началото на август.

Вчера в 21:55 · Харесва миНе харесвам

Мнение Трето ;)

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000781382088

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кога да я очакваме?

Издателство ИБИС :В началото на август.

Вчера в 21:55 · Харесва миНе харесвам

Мнение Трето :clap:

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000781382088

Благодаря мног!Ориентирах се! ;)

Еее супер готина корица ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

За съжаление слуховете за излизане на книгата след две седмици са силно преувеличени ;-)

„Вечна любов“ ще излезе в началото на август. Засега няма определена точна дата.

Поздрави и хубав ден,

Издателство ИБИС

Туй казаха от Ибис!

Ще чакаме!!!

Редактирано от radysan (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз имам една още по-хубава новина. До няколко дни, ще пуснем във форума на тракера два конкурса с поредиците "Академия за вампири" и "Братството на Черния кинжал". Конкурсът ще е с награди от Издателство Ибис. Наградите ще са безплатни екземпляри от новите издания от тези две поредици. От академията четвъртата ще излезе в началото на юли също.

Та във връзка с тази новина имам две молби.

Първата е - да следите и оня форум и да вземате участие, защото при липса на интерес конкурсът няма да се осъществи и Ибис ще преустановят бъдещата работа с нас.

Втората е - не сканирайте книги на това издателство, не и тези новите им, които още се намират по книжарниците и не са с изчерпан тираж. Хората са си с напълно законно платени авторски права. Лично моите сканове на техни книги са премахнати и ще помоля Тори да ги махне и от темата с линковете.

2mfj6ty.jpg

Страхотно е, че от издателството са се съгласили да пуснат такава игра във форума на Фанагория !!!

Хайде, чакаме с нетърпение!! Двете поредици са страхотни!!!

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам,че ще прозвуча дискриминационно,но от къде се пръкна тая тема "Моят първи любовен роман".

Прочетох написаното и честно казано, освен недодялано ми звучи направо подигравателно за ценителите на добрия любовен роман.

Как да кажа,не трябва кой когато му скимне да пуска тема-добре де, знам че живеем в свободна страна,има свобода на словото и т.н АМАААААА

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам,че ще прозвуча дискриминационно,но от къде се пръкна тая тема "Моят първи любовен роман".

Прочетох написаното и честно казано, освен недодялано ми звучи направо подигравателно за ценителите на добрия любовен роман.

Как да кажа,не трябва кой когато му скимне да пуска тема-добре де, знам че живеем в свободна страна,има свобода на словото и т.н АМАААААА

Слънчице, първоначално ма изненадал обаче после попрочел и нъл са сещаш туй написаното не е от таквиз дето могат четат и тук визирам всякаква литература. И сега на читав български език. Язък за пишещата машина в случая!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слънчице, първоначално ма изненадал обаче после попрочел и нъл са сещаш туй написаното не е от таквиз дето могат четат и тук визирам всякаква литература. И сега на читав български език. Язък за пишещата машина в случая!

:speak: И аз съчувствам на пишещата машина, Сънчо. Горката, наистина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

офф не знам к'ви са тези хора....мога да кажа,че автора определено е гледал повечко латиноамерикански сапунки и то от тъпите иначе друго обяснение нямам и какъв роман то това е само диалог,стана ми скучно още на 3 ред.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде стига с офтопиците, темата вече я няма, цялата си беше тотален спам

• Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,момичета,

на финала поредния роман, който погълнах като топъл хляб в съзнанието ми изплуваха спомени за отдавна четена книга. Истината е, че не знам дали я има сканирана, тъй като не си спомням нито заглавие, нито автор, а просто откъслечни спомени за съдържанието. И така... Става въпрос за млада дама, която е в плен на индианско племе. Тя е принудена да се прави на покорна и да учи езика им, за да може да избяга, но естествено се влюбва в един от младежите(индианци). Не си спомням с течение на какви обстоятелства, но той бива убит, а тя се спасява и се завръща в дома си, където реже косите си, за да почете паметта му. Същевременно се появява някакъв нов съсед с който искат да я запознаят и тя открива, че това е тъкмо нашият човек, за когото става ясно, че е благородник, но баща му бил индианец и за това живеел в племето, но всъщност е израсъл и възпитаван във висшето общество. След това естествено се женят...

И така, обнадеждена съм, че обширните ви познания и погледът ви над толкова много автори ще ме отведе до тази книга, въпреки обърканото ми и сковано описание.

Поздрави, Бени

Редактирано от Diva`s (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,момичета,

на финала поредния роман, който погълнах като топъл хляб в съзнанието ми изплуваха спомени за отдавна четена книга. Истината е, че не знам дали я има сканирана, тъй като не си спомням нито заглавие, нито автор, а просто откъслечни спомени за съдържанието. И така... Става въпрос за млада дама, която е в плен на индианско племе. Тя е принудена да се прави на покорна и да учи езика им, за да може да избяга, но естествено се влюбва в един от младежите(индианци). Не си спомням с течение на какви обстоятелства, но той бива убит, а тя се спасява и се завръща в дома си, където реже косите си, за да почете паметта му. Същевременно се появява някакъв нов съсед с който искат да я запознаят и тя открива, че това е тъкмо нашият човек, за когото става ясно, че е благородник, но баща му бил индианец и за това живеел в племето, но всъщност е израсъл и възпитаван във висшето общество. След това естествено се женят...

И така, обнадеждена съм, че обширните ви познания и погледът ви над толкова много автори ще ме отведе до тази книга, въпреки обърканото ми и сковано описание.

Поздрави, Бени

ох,голяма мъка докато намеря точно заглавието...само не съм сигурна дали е същата,тъй като нещата малко се припокриват

тази книга е страхотна и е Катрин Харт - нежна грубост има я сканирана

в нея става дума за Таня и пантерата,той я пленява,имат 2 деца,ама не я я връщат вкъщи и тя го мисли за мъртъв,после иде някакъв нов,който е главния,ама си има имения и така нататък

надявам се да е тази,която търсиш,ако ли не поне ми даде възможност да разкажа за тази прекрасна книга,ако някой не я е чел, да я почва

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, да, да, да ,да... :ph34r:

Това е книгата, веднага я познах по корицата, имам фотографска памет за такива неща, но не и за имена, за съжаление. Толкова много ти благодаря, Jamey, искрено и от сърце. Усмихна деня ми и сега ще се насладя на приятното четиво с удоволствие. :biggrin: :biggrin:

Редактирано от Diva`s (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване