Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 2)

Препоръчан отговор

Браво,момичета,страхотна работа,направо не вярвам,че стана толкова бързо,гооооолеми благодарности за положения труд :wors: :wors: :down:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Момичета имам удоволствието да представя на вниманието ви първа книга от поредицата проклятието на МакЛийн или казано по нашему дългочакания проект, в който се сбрахме не малко момичета, за да ви зарадваме. Е надявам се дългочакания резултат да ви очарова защото момичетата много ама много се потрудиха и аз лично съм им изключително благодарна. Запознайте сега с Джак и повелителката на пороите Фиона. Ние се грижим в скоро време да се срещнете и с властелина на снеговете и градушките Грегор. Приятно четене от нас.

http://fanagoria-bg.net/torrents-details.php?id=7274

Поздравления и огромни благодарности за страхотния подарък на екипа,който е участвал в осъществяването му:clap::wors: :wors: kiss.gif:down::wors::wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета имам удоволствието да представя на вниманието ви първа книга от поредицата проклятието на МакЛийн или казано по нашему дългочакания проект, в който се сбрахме не малко момичета, за да ви зарадваме. Е надявам се дългочакания резултат да ви очарова защото момичетата много ама много се потрудиха и аз лично съм им изключително благодарна. Запознайте сега с Джак и повелителката на пороите Фиона. Ние се грижим в скоро време да се срещнете и с властелина на снеговете и градушките Грегор. Приятно четене от нас.

Много,много благодаря за прекрасната книга.

Нямам търпение да я прочета :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

[/quote

Много благодатя! :rolleyes::):yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за книжката! :yanim::baby::clap::wors:

Гане аз ще съм ти още по благодарна ако плеснеш авторката в блога си. От мен ще получиш резюметата естествено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много, много благодаря! Страхотни сте момичета!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Големи поздравления и благодарност за книжката на преводачките и на редакторката! Нямам думи, освен това, което е ясно на всички. Много се радвам, че ми се е дало удоволствието да прочета този със сигурност страхотен както винаги превод. Браво, момичета и продължававайте в същия дух! kiss.gif:yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво, момичета! Вече си я изтеглих и тези дни ще се постарая да намеря време за нея. Сигурна съм, че ще е прекрасна, след като толкова много талантливи мами са се грижили за бебето. Поздравления от мен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Позволете ми да изкажа най - искрените ми благодарности за прекрасната книжка!

Благодаря за труда, за желанието, за търпението, за всичко.....Целувам ви, страхотни сте!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета благодаря за прекрасния превод на книгата на Карен Хоукинс!Сигурна съм че и другите книжки от поредицата са също толкова интересни!Дали някоя от преводачките би могла да постне във форума резюметата на другите книги но да са преведени на български че съм скарана с английския!Предварително благодаря!И сета едно друго въпросче - дали някоя от вас знае дали Прелъстена невинност на Джоана Линдзи има предисловие в което се разказва за Михаил по - големия брат на Дмитрий?И ако има дали бихте ми пуснали линк към нейното резюме което отново да е на български!Благодаря отново! :);):)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се присъединя към благодарностите.Огромно ТЕНКС :wors::wors::wors:

:):);)

Малеее не мога да си я отворя!!! sad.gif

Редактирано от viks (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета благодаря за прекрасния превод на книгата на Карен Хоукинс!Сигурна съм че и другите книжки от поредицата са също толкова интересни!Дали някоя от преводачките би могла да постне във форума резюметата на другите книги но да са преведени на български че съм скарана с английския!Предварително благодаря!И сета едно друго въпросче - дали някоя от вас знае дали Прелъстена невинност на Джоана Линдзи има предисловие в което се разказва за Михаил по - големия брат на Дмитрий?И ако има дали бихте ми пуснали линк към нейното резюме което отново да е на български!Благодаря отново! :clap::wors::yanim:

Слънце аз вече помолих гането да отдели мъничко време когато и е възможно и да направим точно това да постнем поредицата с резюметата и за петте книги. Грижата за превода е моя. Така че скоро ще можеш да ги прегледаш. На другият ти въпрос не мога да отговоря, но сигурна съм скоро ще получиш компетентен отговор.

И аз да се присъединя към благодарностите.Огромно ТЕНКС :wors::wors::wors:

:cool::lighter::lighter:

Нищо не разбирам като опре до таквоз. Аз я отварям. Сигурна съм че я Тихчо я друго момиче, което е на ти с материята бързо ще отгатне какъв е проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности на всички,които се потрудиха да четем тази книжка.Давайте все така,поне докато изкарате цялата поредица! :cool::lighter::lighter::yanim: Жалко,че няма време да я чета сега,но просто я предвкусвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Големи благодарности на всички момичета които са положили труд и сега книгата е преведена и достъпна за всички! :cool::lighter: :lighter:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гане аз ще съм ти още по благодарна ако плеснеш авторката в блога си. От мен ще получиш резюметата естествено.

Разбира се, мила, ще гледам в най-скоро време (мисля още днес, но да не обещавам, че не знам дзверо дали ще кротка.)

А за Прелъстена невинност доколкото знам е единична книга...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, мила, ще гледам в най-скоро време (мисля още днес, но да не обещавам, че не знам дзверо дали ще кротка.)

А за Прелъстена невинност доколкото знам е единична книга...

Злато когато. Хихи то и за не съм превела останалите три ама поне здверо е далеч и разбира от дума като му кажа марш да пазаруваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...

Може би ако споделиш какво точно ти се изписва при отваряне на файла... Защото така не мога да преценя проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Книгите наистина са много хубави (като изключим "Брулени хълмове", които водят личната ми негативна класация, ама това си е моето мнение :yanim: ) и са любими на огромна част от форумките, но предполагам че си видяла първата класация, която правихме преди година и половина ( :ph34r: как лети времето)...и към днешна дата не е актуална. В момента избираме най-добрият роман на Аманда Куик (само книгите й под този псевдоним, демек историческите), ако си запозната с творчеството й включвай се смело :blink:

Да, бях забелязала, че много хора споменават Аманда Куик, но аз честно да си призная съм чела само една нейна книга- Рандеву и не останах много очарована. Тя явно е от по-новите писателки. В Русе за съжаление не носят нови исторически любовни романи и аз успявам да си купя от антикварния, от "старите любовни романи". Ако не те затруднявам може да ми препоръчаш някоя нейна книга. :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дами,

позволете анонса този път да е мой.

Dream Team нямат удържане. Този път чудото го сътвори Мариета, естествено не бих пропуснала и редакторските заслуги на Криси и Тори. Насладете му се докрай!

Заповядайте!

Джоана Линдзи - Ухажването на века

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дами,

Dream Team нямат удържане. Този път чудото го сътвори Мариета, естествено не бих пропуснала и редакторските заслуги на Криси и Тори. Насладете му се докрай!

Заповядайте!

Е, не, вие нямате спирка! Браво на вас! Такива изненади тея дни:). И този път няма начин Джоана да не ни разсмее с шестнадесетте чичовци...

Поклон пред вас и продължавайте да ни радвате все така :):clap::wors:

Редактирано от geri_113 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дами,

Заповядайте!

Благодаря, страшно благодаря на преводачката и редакторките за страхотната книжка! Прекланям се пред вас за дето сте отделили от вашето свободно време и накрая споделихте труда си с нас останалите. Браво, момичета, и продължавайте да дерзаете все така и само напред! :) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа втора книжка! Не знам......да не е Коледа? Направооооо страхотноооо!Благодаря на всички, които са направили тази книжка достъпна за нас!

Нямама думи да опиша колко съм щастлива!!!!!Целувкиииии

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дами,

Заповядайте!

Както каза Йори подранихте с коледните подаръци!

Огромни благодарности на Мариета за превода, както и на Кристи и Тори за редакцията!

Да ни е честита и другата книжка, много се радвам, че вече можем да й се насладим!

Момичета страхотни сте! :cool:

П.С. kristina_87_ писах ти на лични :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я,имаме си още една книжка!Суууууууупер!Благодарско!

А сега и да питам нещо,провокирана,че някой не може да ги отвори пробвах и проблем няма,но не са ми активни стил,шрифт....,никакви поправки не мога да правя.Понеже не съм оправна,в такива случаи копирам файла и там си правя квот искам,ма сега и това не ми позволява.Някакви идеи,моля ако имате, напишете като за идиот.

Редактирано от plqsak (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване