DIDO-DI

Всичко за Need For Speed Underground 2

493 мнения в тази тема

кои е играл играта и кои може да даде линк за теглене

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

кои е играл играта и кои може да даде линк за теглене

Четох някъде, че Кели Брук щяла да участва в играта и затова я чакам с голямо нетърпение. Аз също я търся под дърво и камък и едвам ще я дочакам да излезе, че да я захвана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преместих темата в подходящото за съдържанието й място!!!

С уважение aaliyah_st

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Играта ще излезе на 19 ноември. В момента е излязло само демото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

DEIIII

Редактирано от aaliyah_st (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Играта ще излезе на 19 ноември. В момента е излязло само демото.

Ще я чакам с нетърпение. Много съм се зарибил по тази игра и те моля ако имаш допълнителна информация за нея да я споделиш с нас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Последно май ще излезе на 16ти. Не е много ясно обаче какви изисквания ще има играта...

Скрийншотове

aaliyah_st честито, сигурен съм, че ще си перфектен Модератор :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изискванията са ниски, споко. 256 РАМ, Пентиум на 500 мхц-а , гефорс 2... нещо такова беше.. но играта като намалиш детайлите върви 1/1 както ГТА3 вайс сити. Виш ако пуснеш детайли, ще ти трябва по-мощна видеокарта...аз примерно съм с RADEON 9000, и играта върви добре на макс детайли, с изключеени следните ефекти:Light TrailsAAEnhanced Contrast:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е добра новина, но нещо се говореше, че няма да върви на MX видеокарти...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

NFS Underground 2

нещо се говореше, че няма да върви на MX видеокарти... Споко.Върви , като намалиш леко детайлите.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами кво да кажа друго освен че я очаквам с нетърпение и се надявам да са оправили баговете от старата версия иначе в общи линии това за видео картите не ме бърка :hush:

Редактирано от aaliyah_st (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    NFS Underground 2 Играта излиза на 11/08/2004 ... и тогава ще е интересно :hush: Също така излиза според мен още една надеждна игра -Half-Life 2 на 11/16/2004... Чао това е от мене :clap

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изискванията са ниски, споко. 256 РАМ, Пентиум на 500 мхц-а , гефорс 2... нещо такова беше.. но играта като намалиш детайлите върви 1/1 както ГТА3 вайс сити. Виш ако пуснеш детайли, ще ти трябва по-мощна видеокарта...аз примерно съм с RADEON 9000, и играта върви добре на макс детайли, с изключеени следните ефекти: Light Trails AA Enhanced Contrast :hush:

Аз съм с АТИ 9550, и малко насича на 1024х768 с всички ефекти без Light Trails(има някакъв бъг и се виждат неоните през колата), графиката е перфекна иначе. Има слух, че на финалния релийз колите ще се чупят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

NFS Underground 2

нещо се говореше, че няма да върви на MX видеокарти... Споко.Върви , като намалиш леко детайлите.

Публикувано изображение

Естествено, че няма да върви с красотите на DirectX9.0c, но според мен ще си върви перфектно, макар и на минимални детайли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защо ли не мога да я изтегля?! Хмм...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защо ли не мога да я изтегля?! Хмм...

Играта е само във вид на торент файл, а единия линк е за ######, може би нямаш достъп...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Арената е достъпна за всички вече през Торента,трябва ти само програмата и да се регистрираш .През него няма ограничения,дърпаш,каквото ти е воля,само,че ще трябва да се научиш и да предоставяш дръпнатото и на други,то там си пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От Electronic Arts оповестиха, че Need for Speed Underground 2 ще се появи по магазините на 15-ти ноември.Вече излезе .Който се интересува да погледне в torrentsNeed.for.Speed.Underground.2-RELOADED 1.44 Gb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От Electronic Arts оповестиха, че Need for Speed Underground 2 ще се появи по магазините на 15-ти ноември.

Вече излезе .Който се интересува да погледне в torrents

Need.for.Speed.Underground.2-RELOADED 1.44 Gb

СУПЕР!!! ;););)

Дай все пак някакъв линк! Пък и много е голяма, няма да ми стигне трафика да си я дръпна Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Need.for.Speed.Underground.2-RELOADED в торент мрежа.Скорост на теглене 12к - 25 к На печелившите честито.

Защо ми изтегля малко над 100К и свръшва. Май нещо не съм наясно с тези Торент мрежи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход