Премини към съдържанието
DIDO-DI

Всичко за Need For Speed Underground 2

Препоръчан отговор

Някой може ли да ми каже как да си направя сървар на Need for Speed Underground 2.Двата компютъра са вързани на един рутер.Ако някои знае ще е супер!

Редактирано от mihtar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всищност въпроса ми не е точно как се прави лан игра, а защо като хостна лан игра и като чакам на слотовете да се кънектне мой приятел (махнал съм FIREWALL) надписа "connecting to Lobby" не спира да зарежда и до там. Пробвали сме CS 1.6 си върви перфектно връзката е наред. Тогава какъв може да е проблема? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи в лан съм играл без проблеми и си се свързваме и си играем абе всичко си е наред, ама при теб защо прави така незнам.Кажи на твоя приятел да си махне файъруола ако е включен и също така смени си крака може пък и от него да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да попитам каде са сайфовете за Need For Speed Undergrund 2(каде се намират) щото не ги откривам, а ще си преинсталирам уиндолса! Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, интересувам се мога ли да заместя песните от играта по време на състезание с мой а не стандартните които вървят. Благодаря предварително!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

май да, ала не знам как. Как мога да премахна използваните в кариерата коли, тъй като остават само 2 слота а съм си харесал една колица...

Редактирано от Rommel42 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам 9.26GB, ще ми стигнат ли да си я инсталирам? И ако стигат, моля ви дайте линк! Теглих я от замунда, но нещо... не ми тръгна инсталацията.. Ако я има някъде другаде, няма да е зле да дадете линка защото ми се играе. Но кажете дали ще ми стигне мястото. Предварително Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе вие ще я инсталирате тая игра, ама не ми е ясно как ще я играете! Това е най-сбърканият енджин, излизал някога! Даже и със съвременни видеокарти за 200 лева, не може да се играе на повече от LOW детайли!!!! Тая играЧка почнах да я въртя с FX5200, продължих със GF6600 и пробвах с 7600GT. Познайте! Да, така е! И със 7600GT се играе само на LOW! Освен това, цялата е на квадратчета, а за да я подкараш нормално, трябва да я стартираш под safe mode и после нормално! Ако на някой му се гледа слайд шоу, нека си я инсталира!

май да, ала не знам как.

Как мога да премахна използваните в кариерата коли, тъй като остават само 2 слота а съм си харесал една колица...

Абе ти може да ги махнеш, ама никой няма да ти даде пари за това! Чисто и просто, играта те пита, дали да замени "ъпгрейдваната ти кола с много пот" за тая от carlota! и ти като се съгласиш, язък за това, че си се потил да печелиш пари!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това не е вярно!? На моя комп я пускам всичко на макс и си върви перфектно играта! Публикувано изображение

дъно-ASUS P5WD2-I955X-Premium

процесор-D820

рам-2 x 1GB. KINGSTON Hiper X. 800MHz.

видео-ATI SAPPHIRE 850 XT

хард-2 x Seagate Barracuda 250GB/7200.10/SATA2/16MB-RAID 0

захранване-Chieftec 750W (Турбо сериятa)

DVD RW LG

TV тунер

кутия POINT OF VIEW Turbine

Редактирано от Roki77 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това не е вярно!? На моя комп я пускам всичко на макс и си върви перфектно играта! Публикувано изображение

дъно-ASUS P5WD2-I955X-Premium

процесор-D820

рам-2 x 1GB. KINGSTON Hiper X. 800MHz.

видео-ATI SAPPHIRE 850 XT

хард-2 x Seagate Barracuda 250GB/7200.10/SATA2/16MB-RAID 0

захранване-Chieftec 750W (Турбо сериятa)

DVD RW LG

TV тунер

кутия POINT OF VIEW Turbine

Имам ракийка и трушийка, заповядай да поиграем ;) Ама ти за какво дъно и за каква карта ми говориш?

Ами при мен просто не вървеще. Няма да я инсталирам наново, след клока на системата си. Обаче ако трябва да сравнявам NFSU2 с NFSMW и NFSC, тук място за сравнение няма. MW се оказа възможно най-леката и приятна игра за моята щайга. Карбона и той не се пъни много. Обаче преди месец се опитах да подкарам NFSU2 на макс и сгреших. Получи се някакво слайдшоу с моята 7600GT. Пробвах да видя, на колко все пак ще ми върви играта. Оказа се, че нормално върви само на LOW. Не мога да си го обясня това и до сега. Преди година или две, моят познат, който е на ти с хардуера и софтуера, ми каза, че грешката е в самия енджин на играта. Не знам, защо всички се пънете за това. Чисто и просто, при определени конфигурации играта не върви, дори и NFSPS да върви добре при тях!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сори Колега , явно не се разбирате с тази игра! Но има доста хубави други игри които е по добре да ти тръгват. На мен лично много ми хареса PREY,ако не си я играл пробвай я. Пуцалка е! ;)

Редактирано от Roki77 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сори Колега , явно не се разбирате с тази игра! Но има доста хубави други игри които е по добре да ти тръгват. На мен лично много ми хареса PREY,ако не си я играл пробвай я. Пуцалка е! ;)

И като сме почнали с Офтопика, нека го продължим :) Непременно ще я пробвам тая пуцалка след седмица или две ;) Обаче тая NFSU2 ми легна на сърцето, особено ония свободни надпревари с противниците. Спомням си, че рекорда ми бе около 30 минути!Дори закъснях за работа, но не му се дадох на копелето! Сега има ли игра, която може да те задържи пред монитора поне половин час за някакви си скапани 1000 лева? ( толкова ли бяха? )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, Обръщам се към вас с молба да ми помогнете. Ако някой знае каде се съхраняват сейфовете за НФС Ъндърграунд 2 да ми каже. Ще съм много благодарен!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Активираш(да се виждат) невидимите файлове:

Start -> Control Panel -> Folder Options.

Избираш View и на Hidden files and folders избираш Show hidden files and folders.

2.Местоположение:

C:/Documents and Settings/Име на потребителя/Local Settings/Application Data

Там има папка NFS Underground 2, вътре са записаните игри!

Редактирано от Phonomania (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря :wors::wors::wors: Малко съм нахален ама каде се намират и за единицата :) Намерих си я

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

нестават тези кодове само един код ми стана кажете верните плс само ORDERMEBABY тои ми трагна пишете плс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

искам да поппитам дали на вас асфалта е на едри пиксели(квадрати) както при мене.ако това е някакъв бъг как се оправя?теглил съм от замундата жидеото е вградено nvidia 6100 играта преди вървеше и на Geforce 2 MX 400 64 mb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е класически проблем, оправя се с Texture Filtering в Опциите слагаш го наполовина или на максимум и не береш грижи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

a ако цялата графика е на квадрати при максимална резолюция и Texture Filtering на макс?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

здравейте!Чух че тази игра била много хубава и реших да си я изтегля.ама нещо немога!!!плс дайте ми директен линк за теглене!!!плс :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

здравейте!Чух че тази игра била много хубава и реших да си я изтегля.ама нещо немога!!!плс дайте ми директен линк за теглене!!!плс :)

Заповядай ! :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    http://www.mofunzone.com/download_games/ne...rground_2.shtml Ето линк за теглене.За играта мисля че е най-добрата от серията на Неед Фор Спийд и е наравно с ПроСтрийт.Истински талант.Винаги ЕА доказват че са една от най-добрите компаний за игри а тази игра е доказатилство зо това.Дълга е и трудна (е за мен не е).С многообразие за коли които са добре подбрани и готини.Добре че излезе тази игра.Когато щеше да излезе аз я чаках с нетърпение.За тези игри които излизат сега не е нищо според някои хора.Но за мен си остава класика която няма да забравя.Но също така има нужда и от някои подобрения но няма да казвам какви защото ще имам спорове с истинските почитатели на играта :ph34r::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

кои е играл играта и кои може да даде линк за теглене

за psp2:http://######/details.php?id=117995 за pc :http://######/details.php?id=2136

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.