Премини към съдържанието
DIDO-DI

Всичко за Need For Speed Underground 2

Препоръчан отговор

Защо ми изтегля малко над 100К и свръшва. Май нещо не съм наясно с тези Торент мрежи.

Защото живееш в БГ.Защото имаш бг Р2Р наречен freezone. Защото трябва да си инсталираш bittornado ( BitTornado-0.3.7-w32install ) ,a ako имаш над 256 рам може хишния Azureus_2.1.0.4_Win32.setup който e # 1 и иска в плюс java.Спомена ограничен трафик.Освен down има и upload в торент мрежите, което ти гриза от трафика.Красотата иска жертви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от каде да истегля тоз p2pfreezone ако знаеш кажи примен сашто се полчава тегли и краи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще кажа за сички фенове че в арена бг го има nfs un 2 не ми благодарете Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мене ми е забранено да тегля от там а ине ми отваря саита да не даима някакв проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

незнам можеби прекалено много хора я теглят и затова пробваи и от http://free.net-surf.net/ftp/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

явно няма да стане просто неми дават да отворя тези саитове от кадето може да се тегли на воля наи вече игри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко инфо да ви дам за играта, вчера си я качих, СУПЕР Е!!!! Графиката WOW, има нови видове съзтезания, цял град, в който може да се изгубиш. Финните настройки на колата за различните видове състезания са много добра идея. Магазини, сервизи, собствен гараж, спонсори, играта е нещо уникално, може да имате повече от една резачка, а какво ще кажете за един тунингован Хамър....? Сами избирате снимката за корицата на поредното списание, много повече филмчета на който да се кефите и още много неща. Е да не ви развалям повече удоволствието. Приятна игра, и нека най-добрия победи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие не четете ли другите теми в този форум? Защо се занимавате с тези торенти като я има по фрийтата вече... Underground 2 datacom.bg Underground 2 data.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От ключодържателя на Св.Петър : XU5D-NAZ8-HA88-B6RJ-RLD0 NLDD-6XWF-QZ5V-GZ7G-RLD0 62E6-E8TS-KVY5-EM25-RLD0 VXDM-X85X-V2HA-TGAR-RLD0 WH4C-LL83-2S2W-5G4V-RLD0 NLDD-6XWF-QZ5V-GZ7G-RLD0 LCGG-P72R-2HCK-KYUZ-RLD0 ------------------------------ Need For Speed Underground 2 *NOCD* ed2k://|file|Need.for.Speed.Undergrond.2.NOCD.CRACK-RELOADED.rar|1866456|6BE7B9C4EAEC306E0BF4383821A4E819|/ Torent Need.for.Speed.Underground.2.NOCD-RELOADED Enjoy

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Need For Speed Underground 2 Update 1.1 11/2004 :..... RELEASE.DATE No idea what has been updated.-----------------------------------------------------11Mb updatedИма ли някой идея това какво е ?Нищо особено не е това.Изтеглих го,оказаха се крак + патч.

Редактирано от Profruit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

At the "Press Enter" screen press the following to activate any of the current cheats:regmebaby - Gives you 20,000 in career mode to startopendoors - Access to whole driving worldordermybaby - Access to all carsgimmevisual1 - Unlocks Visual Upgrades Tier 1gimmevisual2 - Unlock Visual Upgrades Tier 2needperformance1 - Unlocks Performance Upgrades Tier 1needperformance2 - Unlocks Performance Upgrades Tier 2goforoldspice - Unlocks Old Spice Vinylneedmybestbuy - Unlocks Best Buy Vinylgotmycingular - Unlocks Cingular Sponsor Vinylgottahavebk - Unlocks Burger King Vinylgottaedge - Unlocks Edge Sponsor Vinyldavidchoeart - Unknownshinestreetbright - Unknownwantmyd3 - Unknownwannacapone - Unknowngimmechingy - Unknownyodogg - Unknowntunejapantuning - UnknownIMPORTANT: Not all cheats works in Career mode

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Press in game :

F8 to add 10 000 $

F9 to add unlmtd money

F10 in game for refrillable NOS

F11 to disable all cheats

Ako теглите кракната , инсталирайте играта ,след това инсталирайте пача за шосето

и на края инсталирайте крака , ръката ,каквото там имате.

--------------------------------

Искам да си пиша със съветско другарче.Той да ми праща конфьетьi , a аз турски близалки .Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NFS Underground 2 -- CheatsVarious CheatsAt the intro screen type in a code below:gimmevisual1 - Unlock Visual Level 1gimmevisual2 - Unlock Visual Level 2needperfomance1 - Unlock Perfomance Parts 1needperfomance2 - Unlock Perfomance Parts 2regmybank - Extra 200 cash for career modeordermebaby or ordermybaby - All carsregmebaby - Gives you 20,000 in career mode to startSponsor Car CheatsAt the into screen type in a code below: Select sponsor car by switching the selection "All Cars" to "Sponsor Cars" using the left and Right arrows at the menu.gimmechingy - Chingy Navigatortunejapantuning - Japan Tuning G35opendoors - The Doors GTOdavidchoeart - David Choe Corollawannacapone - Capone H2wantmyd3 - D3 Eclipseshinestreetbright - Shine Street Lexus IS 300Unlock Car VinylsAt the intro screen type in a code below: Pick vinyls under the "Cusotmize" menu and pick vinylsgotmycingular - Chingy Navigatorgottaedge - Japan Tuning G35needmybestbuy - The Doors GTOgoforoldspice - David Choe Corollagottahavebk - Capone H2Easy Nitros IF you want to earn easy nitrous on any mode,all you have to do is drive backwards.This easy method will multiply very fast.All you must do is find a staight area and use the rear view mirror to steer straight backwards.Within seconds your nitrous will be back up to full and you are ready to go! :clap

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой до къде е стигнал ? Аз вече съм минал 59% от играта.Можете да проверите с бутон 'Т' (by default) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някой може ли да ми каже как да си продам колите..че ми писна немога да разбера и тва си е ... :)

Иначе игрицата я бива аз мисля че съм на 35% :P

Моля кажете! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А само да обесня :P

Значи имах предвид как да си продам колата щото като влеза в гаража или в някай магазин просто мога да я заменя, а така не изкарвам никакви пари Публикувано изображение

Та въпроса ми е дали има начин да си продам колата и съответно да изкарам някви пари от нея щото си оборудвах една каручка за около 50,000 $ и сега кво да започна отначало с друга кола :)

Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.