Премини към съдържанието
DIDO-DI

Всичко за Need For Speed Underground 2

Препоръчан отговор

имам следния проблем немога да влизам в гаражите с ентер и с ф1? някой има ли идея как да го оправя

Пише се 'не знам' и 'не мога'!

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някой, който използва операционна система Windows7, има ли проблеми със стартирането на Need for speed The Run? Нещо ми сече, а параметрите на компютъра са ми сравнително добри...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

може ли някои да ми каже как да сменя скиновете или колите в нфс у2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ами каде да го сложа

Здравейте колеги. Искам да се извиня предварително на модераторите за това че аз правя тази тема. Мисълта ми е следната - всички фенове на играта и добри състезатели да си спретнем нещо като турнир за дрифт , спринт, драг и така нататъка. Ако искате да се съзтезаваме един срещу друг пишете в тази тема. Ще играем играта през Game Ranger. Надявам се да има желаещи и д се забавляваме.

аэ искам да очаствам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аэ искам да очаствам

Няма достатъчно желаещи пък и това беше одавна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами каде да го сложа

аэ искам да очаствам

То си пише

1. Download your savegame file (choose any savegame from the game begining).

2. Unzip it using WinZip or the other similar software

3. File "Player" put in "C:Documents and SettingsUser NameLocal SettingsApplication DataNFS Underground 2"

4. Start your game and load "Player" named profile.

ама кой да чете ... не става само с ядене ... трябва и акъл ;) !

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕИТЕ НЯКОИ МОЖЕЛИ ДА МИ КАЖЕ КАК ДА ОТВОРЯ 5-ТИЯ ГРАД НА NEED FOR SPEED МИНАЛ САМ ВСИ4КИ ПИСТИ ЗВЕЗДИ КА4ИЛ САМ РЕИТИНГА ДО 10.О ПОВА4Е НЕ ИСКА ГРАДА МИ Е ОТКЛУ4ЕН НА 100% ИМА САМО САСТЕЗАТЕЛИ АМА ТЕ НЕИСКАТ ДА ИС4ЕЗВАТ ПОБЕДИX ГИ 100 ПАТИ БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

играта ми седи с резолюция 640 правя я на 1200 но не ми се променя някои да помогне ? пробвах от настроиките нестава

Редактирано от rid3r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Смотан крак може би. Намери си пач 1,1 и 1,2 (US версиите ти трябват). За да ги инсталираш ще ти трябва оригиналното speed.exe. След 1,1 и 1,2 с крак за 1,2 не би трябвало да имаш проблеми. Обаче има малък шанс сейфа ти после да не работи.

как да си я направя на цял екрат пробвам от настроиките но нестава :X

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте , исках да попитам какъв е начина за минаване кам последния етап от състезания в NFS Underground 2 в смисъл такъв , стигнал съм до ниво мазда рх7 минал съм всички състезания всички улични дето ги има и тях минах дори колите дето се състезавам с тях по улицата и те изчезнаха , ако някой знае нека да каже мерси предварително.... :wink12:  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам странен проблем с играта. От няколко дни я играя и и нямаше нищо. Днес я пуснах и повечето коли бяха невидими като на снимкатаПубликувано изображение

Преди малко я преинсталирах,но не се оправи.

Някой да има идеи как да я оправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, да ми кажете как мога да играя с един приятел 1 срещу 1 ? той се намира на някаде около 5-6 километра от мен и е на различен интернет доставчик ако това има значение? благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да питам защо нямам Body shop ? Имам само car lot, perfomance shop , graphic и Garage.Моля кажете така не мога да си правя рейитинга на колата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

здравейте!! имам едно въпросче  ;)  значи купих си волан и педали започнах да играя live for speed и си оправих контролите много лесно а на need for speed underground 2 не мога!!!!!!!!!

и така бихте ли ми помогнали да си ги  оправя благодаря вии предварително!!!!! ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз направих всицко това минах stage 1...stage 2 ...stage 3 всичко е минато до stage 3... но не ми показва stage 4 ,..... защо :mad:

Имам странен проблем с играта. От няколко дни я играя и и нямаше нищо. Днес я пуснах и повечето коли бяха невидими като на снимкатаПубликувано изображение

и при мен става същото само че със tattosite слагам и не ми ги показва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

може ли да ми кажете как да си оправя need for speed underground2 лепенките на колата не ми се виждат и това ме дразни :mad: от сега благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам странен проблем с играта. От няколко дни я играя и и нямаше нищо. Днес я пуснах и повечето коли бяха невидими като на снимката5632646z.jpg

аз направих всицко това минах stage 1...stage 2 ...stage 3 всичко е минато до stage 3... но не ми показва stage 4 ,..... защо :mad:

и при мен става същото само че със tattosite слагам и не ми ги показва

това е защото тази игра не е истинската speed underground 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.