Премини към съдържанието
DIDO-DI

Всичко за Need For Speed Underground 2

Препоръчан отговор

Удобно място ... това какво ще ре4е ?

<{POST_SNAPBACK}>

Е как какво, поща ама интернет.Ти какво си помисли? Ясновидските ми способности предположиха, че имаш месечен лимит от 3МВ за 19,99 ст. Аз като ти пратя "билките" и ще ти глътна трафика.Самата "протеза" е над 3МВ, но ако си се уговорила с ISP-ти може да имаш поща при него без да ти отчита трафика.

Понеже гепиха лулата на мира, предлагам преди да си легнем да изпушим по една дърта пура.Рахат и мир да има между народите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еееех...хубава игричка беше!Ама отдавна съм я превъртял цялата! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защо да не може? Прав е MR_DUDE, пускаш уинампа със зареден плейлист с песните, които искаш и пускаш играта. Ефекта е един и същ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже как мога да добавам музика в играта NFS 2

<{POST_SNAPBACK}>

Предполагам става въпрос за NFS Underground2 нали :*

В нея няма как да импортваш музика, само на Underground 1 може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости mrasnik

абе некой да е пробвал да я играе тая игра във LAN че аз нещо не мога да се вържа за РС-то на съседа.правим сървър виждаме се ама играта нещо не ще да тръгне за да играем един срещу друг.някой да помогне ако е запознат с тоя проблем.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

има тренър за играта който ти дава ама много пари 99 999 999 долара, давати скорост от 700 км/ч, супер спирачки който коват на място, или колата да скача, има и нещо като малко нитро ако някой проявява интерес да пише на nikolaev@abv.bg щото го имам на компира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

има тренър за играта който ти дава ама много пари 99 999 999 долара, давати скорост от 700 км/ч, супер спирачки който коват на място, или колата да скача, има и нещо като малко нитро ако някой проявява интерес да пише на nikolaev@abv.bg щото го имам на компира? И как става цялата далавера? Имам в предвид за импортването на музиката в 1 - та

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

еи аре полса да ми пратите нитвор 2 по скапа а кво ша кате те ако решите тва ми е юзурнеима siniq_qstreb :rolleyes: :drink: :beer::hush::angry::computer2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

здравейте може ли някой да ми каже защо като си инсталирам играта не тръгва дава ми черен екран и след това излиза незнам какво става преди време си я бях сложила на компютъра и вървеше без проблеми сега реших пак да си я зложа ама нетръгва слгам крака нищо какво да направя моля да ми помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

здравейте може ли някой да ми каже защо като си инсталирам играта не тръгва дава ми черен екран и след това излиза незнам какво става преди време си я бях сложила на компютъра и вървеше без проблеми сега реших пак да си я зложа ама нетръгва слгам крака нищо какво да направя моля да ми помогнете

<{POST_SNAPBACK}>

Някаква грешка не ти ли изкарва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

страното е че не нищо не изписва само става черен екрана и след това излиза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости ole

Предполагам става въпрос за NFS Underground2 нали :hush:

В нея няма как да импортваш музика, само на Underground 1 може.

<{POST_SNAPBACK}>

Да бе може и как?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Патч , корегиращ квадратчета по пътната настилка

ftp://ftp.ea.com/pub/ea/patches/nfsu2/US/NFSUG2V1-1US.EXE

<{POST_SNAPBACK}>

Как се инсталира това чудо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами аз на единият имам Getaway а на друия не. Този който няма, дава интернет на другите. Ако му сложа ще се прецака ли мрежата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здрасти, първо влез в My computer и горе натисни tools/folder options/view/ и даваш отметка на show hidden files and folders. После отиваш в C:/documents and settings/user(тука ще пише твоето потребителско име)/Local settings/Application data/и там вече ще видиш папката на играта. Поздрави, rainov!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Въпроса е че в инсталираната директория има доста коли от които могат да се карат само слабичките.С какво да ги накарам да се появят?Моля обяснете ми като на малоумен защото това е първата игра която съм инсталирал въобще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом ти е първата играй честно, за да не ти е и последната. Да ти е интересно искам да кажа. Иначе немога да ти помогна - аз играя честно :) ПП Стигнах до средата и я замених с HL2 и съм по-доволен! :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Драгозов ... първо трябва да рейсваш както се казва с една по-мощтна кола от "слабичките" и чак след това ти се отварят останалите.И след това продължаваш да си караш докато не ти се отворят и по мощтните коли,и така н.т.!Надявам се да си ме разбрал :).Айде успех с карането :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.