Премини към съдържанието
DIDO-DI

Всичко за Need For Speed Underground 2

Препоръчан отговор

Значи просто си карам тоя Nissan 350Z и с времето ще се появят и другите коли?Ще трупам капитал без значение дали избирам street race,на писта и т.н.Има ли нещо по-специално и как да видя колко съм изкарал до момента?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи просто си карам тоя Nissan 350Z и с времето ще се появят и другите коли?Ще трупам капитал без значение дали избирам street race,на писта и т.н.Има ли нещо по-специално и как да видя колко съм изкарал до момента?

Ами естествено, че няма всичко да ти се даде наготово в началото. Трябва да играеш и да ти се отключат новите работи.

Първо малко история:

Ти си преуспяващ стрийтрейсър (от първата част). Мачкаш ги всичките и си един от най-добрите в града. Славата е твоя! Но да си известен и да имаш слава си има и недостатъци. Някакъв завистник се опитва да те обие. Не успява, но ти за по-сигурно се местиш в нов град (Bayview), където да започнеш дето се вика на чисто. Буквално на чисто. Още на летището обаче те чака една кола 350Z, която ти е дадена на заем временно от Рейчъл, която ще ти помага в новия град. Колата е сравнително добра, но... не е твоя!

Отиваш в магазин за коли, където си купуваш своя собствена - естествено някаква бричка ще е (началото на играта все пак). После отиваш до гаража си (там ще сейфаш и изобщо това ти е нещо като база - там ще си държиш колите, там ще ги ремонтираш и т.н.).

Та така почваш с гонките не закъснява и мънитата, с които си правиш ъпгрейди. Тия ъпгрейди се правят в магазините. Някои от тях са показани на картата други са скрити - ти трябва да си ги намериш. Магазините се делят на 4 вида: няма подробно да ги обяснявам, но единият е за части (вътрешността на колата) - отбелязан със синя точка, а останалите 3 да си разкрасяваш каруцата, например си боядисваш колата в магазините отбелязани с червено.

Играта е разделена на 5 части (5 квартала, отключващи се един след друг). Минаваш определен брой състезания, повишаваш си визуалния рейтинг до определено число (чрез ъпгрейдване) и ти се отключва следващия квартал, като ти се отключват и нови коли и нови ъпгрейди и може да си вземаш по още една кола и изобщо много хубави работи. Като минеш и петия последен превърташ и имаш всички коли и ъпгрейди и си най-добрия в града.

Мога и по-подробно да обясня, не е проблем.

Само кажи! Публикувано изображение

dragozow, ако искаш утре ще ти напиша много работи за играта (по-разбрано) със шотове и всичко. Кажи ако искаш!

Сега просто ми се спи и в главата ми не е достатъчно fresh

Играта си е много здрава, ще ти хареса със сигурност, макар и да не си геймър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Окей,утре пиши със шотове.

Ето ти по лесен начин

Този Файл

Във папка

C:\Documents and Settings\Юзър (при мен е Алекс но притебе различно)\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2

и копираш тук онази папка която е от архива, Tomash май се казваше (Папката не архива) та и го копираш при другите папки там във C:\Doc and Settings

пояснение: Там са ти папките на останалите юзъри който си направил докато играеш

Редактирано от Skoinks (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изиграй играта честно за да усетиш тръпката от нея!А тази игра си заслужава да се изиграе честно!Все пак като развиеш играта ти препоръчвам да си купиш колата на госпожица Рейчъл Телер(която всъщност е известната американска манекенка Брук Бърк-Скрийншоут)а именно Nisan 350Z-Скрийншоут.

Редактирано от spasov2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Айде и аз да се впиша в картинката Публикувано изображение

Първо ще ти кажа за клавишите, които ще ти трябват най-много (освен тези за управление).

M - това ти отваря картата на града

T - това ти показва прогреса в играта. Горе ще видиш, че има скролер за наляво и надясно.

Справка. (снимката не е от статистиката на прогреса, но скролера е същия)

Публикувано изображение

Последователно са менютата за прогреса при списанията и DVD-тата. В менюто за DVD ще видиш своя визуален рейтинг, който ти трябва за да се снимаш на дадена корица. За всеки квартал си има определен брой корици на DVD-та, на които трябва да се снимаш за да ти отвори следващия квартал.

За отключването на новите коли горе са ти писали. Мога да допълня:

Когато караш из града (free race) и видиш някоя друга тунингована кола, гледай да я настигнеш. Когато се приближиш ще видиш на екрана една икона с удивителен знак (иконата се появява в горния ъгъл на екрана). Видиш ли иконата натисни Enter и и тогава започвате да се гоните из града. В този вид състезание няма маршрут и може да караш навсякъде. Целта е да се отдалечиш на 200м. Когато това стане ще ти дават пари (ако паднеш ти ще даваш Публикувано изображение ) Когато победиш в три такива състезания и влезеш в четвъртото (ако победиш разбира се) ще ти дадат уникална част - боя/спойлер/двигател/спирачки и т.н.

Приятна игра. Ако има нещо, питай на воля.

Ето я и моята кола фаворит

Публикувано изображение

Редактирано от rainov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хм,интересното в случая е че нямам такава папка "\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2 "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хм,интересното в случая е че нямам такава папка "\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2 "

И при мен беше така!Трябва да влезнеш в администраторския акаунт,и ако там няма нищо да потърсиш и в другите акаунти!Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А сигурен ли си, че си сложил да ти се виждат скритите файлове?

Прави се от tools->folder options ако не знаеш. Тия папки са скрити и ако няма да ги виждаш, трябва да настроиш да ти се виждат.

А относно обясненията, сори обаче днеска нямах никакво ама никакво време. Утре може също да нямам, а това което исках да напиша не е работа нито за 5 мин. нито половин час.

А играта си е здрава! Играй честно, за да и се насладиш! :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Понеже съм с нов Уин и му бяха показани скритите файлове което аз не обичам и ги бях скрил.Благодаря,оправих се и вече карах една RX-8 :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако някои може да ми каже каде се пишат паролите за споменатата игра моля да сподели :) мерси предварително ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако някои може да ми каже каде се пишат паролите за споменатата игра моля да сподели :eek:

мерси предварително ... :nono:

Пишат се в началния екран, където ти пише "Press enter". Пишеш кодовете и после натискаш ентър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте имам проблем с Need For Speed Underground 2 и той е следният: Значи играта зацикли на 67% отворил съм всички квартали повечето магазини не всичките но 90% незнам какво да правя защото нови състезания не се отварят ... пробвах да се състезавам със другите коли в града но пак нищо ! моля ви кажете какво трябва да се прави за да се отворят нови състезания не вярвам да съм я превартял защото като натисна "T" и ми се появяват 67% а състезания няма ! търсих скрити състезания ( които не са показани на картата) обаче не откривам ! моля ви помогнете защото до сега съм превъртал всичките НФС-та но тази не мога и не мога искам да осетя тръпката и на тази игра като съм сигурен че няма да като краят на НФС мост лонтид(за мен тази игра е велика :) ) аиде чакам предложения за отваряне за нови състезания...

Редактирано от zoom (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей! Знам какъв ти е проблема!

Първо да ти кажа, че ако съдиш по процентите те лъжат. И да минеш всичките състезания пак няма да станат 100%. Аз я превъртях на 70 и няколко %. Затова първо трябва да се уверя дали не си я превъртял, тъй като процентите са ти сериозни.

Имаше ли накрая едно много много дълго състезание (circuit) с оня дето се опитва да те убие (Caleb) и накрая завършващо филмче?

Ако е нямало значи НЕ си я превъртял и така:

за преминаване към следващото ниво (stage) и отключване на нова област трябва да покриеш всички изисквания на последния спонсор, който си приел. Изискванията ги пише, кагато приемаш условията. Може да ги намериш и в гаража. Очевидно ти не си изпълнил всичките изисквания и затова така се получава.

Стигнахме най-сетне до отговора какво трябва да правиш (сори, че дрънках много, ама исках да обясня подробно):

- или не си минал достатъчен брой състезания (трябва да потърсиш за скрити)

- или (по-вероятното) не си си повдигнал визуалния рейтинг на возилото и респективно не си се снимал в достатъчен брой ДВД-та.

Второто трябва да е.

Та вземаш си някоя кола от гаража, отиваш в някой магазин (за визуални ъпгрейди) и слагаш каквото и да е само и само да ти се повиши коефициента колкото се може повече (със всяка една увеличена единица ти се отваря нова снимка за ДВД). Така като качиш рейтинга с една или повече звезди ще ти се отворят съответно едно или повече ДВД-та, на които да се снимаш, така ще ти се изпълни уговорката със спонсора и ще ти се отключи петата последна област (ниво) със още куп състезания, като ще приемеш условията естествено на нов спонсор и ще трябва по-късно и тях да спазиш.

Няма от какво друго да е, ако наистина НЕ си я превъртял, а няма състезания. Успех с превъртането! Публикувано изображение

Редактирано от GFreeman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да попитам, NFS Underground 2 - някакъв пач ли е към NFS Underground или си е съвсем отделна независима игра. Питам защото имам оригинална NFS Underground и ако е просто някакъв пач - да си изтегля само него, а не да дърпам 1,3 гб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да попитам, NFS Underground 2 - някакъв пач ли е към NFS Underground или си е съвсем отделна независима игра. Питам защото имам оригинална NFS Underground и ако е просто някакъв пач - да си изтегля само него, а не да дърпам 1,3 гб.

Е ще те разочаровам, но Не е. Публикувано изображение

Не може да става и дума за пач или допълнение. Сам ще се увериш в новаторството на EA (поне по отношение на NFS) като видиш и втората част.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Gfreeman, за да я превъртиш на 100% трябва като вече си я превъртял да изиграеш още около 20 карти. Не се сещам от къде точно беше, но май беше от картата (M) където можеш да си избираш премия и има такива на които пишe Not played. Изиграваш ги и чак тогава е превъртяна на 100%. Поздрави!

Редактирано от rainov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Gfreeman, за да я превъртиш на 100% трябва като вече си я превъртял да изиграеш още около 20 карти. Не се сещам от къде точно беше, но май беше от картата (M) където можеш да си избираш премия и има такива на които пишe Not played. Изиграваш ги и чак тогава е превъртяна на 100%. Поздрави!

Да, точно така rainov е прав - но там в повечето състезания не печелиш пари и според мен почти не си струва да ги караш, но всеки сам ще си прецени за себе си. Публикувано изображение

Редактирано от martinez (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Май се вадеше менюто даваш jump to garage и от там в менюто можеше да видиш кои писти си карал и кои неси още.От същото меню си избираш произволно писта,която не си карал и си довършваш играта.Мисля че така беше,но не ссм 100% сигурен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

амииииии от това което си написал и по твоето мнение мисля че съм я превъртял... пускам няколко скрийншота на статистиката :

http://picvalley.net/show.php?2006/07/12/6...79c50186100.jpg

http://picvalley.net/show.php?2006/07/12/5...606b2a82026.jpg

http://picvalley.net/show.php?2006/07/12/c...104d478b99f.jpg

http://picvalley.net/show.php?2006/07/12/0...7440ce6c63d.jpg

дано по тези снимки да разбереш до къде съм стигнал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отиваш в гаража,цъкаш на world map,избираш последния град и гледаш дали имаш изпуснати състезания!Ако имаш,цъкаш на тях за да ги минеш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да разбира се. Просто казвам, че доста трудно се стигат 100% и че процентите не са критерий - може и на 60% да я превъртиш. :)

амииииии от това което си написал и по твоето мнение мисля че съм я превъртял... пускам няколко скрийншота на статистиката :

http://picvalley.net/show.php?2006/07/12/6...79c50186100.jpg

http://picvalley.net/show.php?2006/07/12/5...606b2a82026.jpg

http://picvalley.net/show.php?2006/07/12/c...104d478b99f.jpg

http://picvalley.net/show.php?2006/07/12/0...7440ce6c63d.jpg

дано по тези снимки да разбереш до къде съм стигнал...

Ами така като гледам май си я превъртял. Публикувано изображение

За най-сигурно влез в гаража, отиди на world map и виж дали може да разглеждаш състезанията от Stage 5. Ако можеш значи ти е отключен. Същото може да разбереш като видиш дали най-долната, лява част на картата е отключена.

А не ти ли е останал спомен от това, за което ти споменах?:

Circuit състезание с много обиколки и много дълго само срещу един опонент (оня с голата кратуна, дето участва в историята - лошия). Не помня с каква кола беше той, но беше с черна! Та бая дълго беше състезанието. Като почваш състезанието има едно филмче дето оня с голата кратуна се качва на капака на колата си прав и те предизвиква да се състезаваш, а след това въпросното състезание има едно съвсем кратко филмче като за финал, оня с голата кратуна седи клекнал, разочарован пък мацките са при тебе или нещо такова. След това като се връщаш в exploring mode имаш SMS (той ти излиза автоматично), че си превъртял играта и ако искаш да преиграваш състезанията да отидеш на world map.

Нямаш ли спомен за такова нещо или си бил бая зомбясал? Публикувано изображение

П.П. Може пък случайно да си на петото ниво и всичко да ти е отключено, но да не си намерил това състезание финалното. Влез в World map и там потърси в Stage 5 за НЕминати състезания дали не си пропуснал нещо или пък пак потърси за скрити ако не си спомняш затова, което аз ти казвам.

П.П. 2 Това финалното състезание беше някъде в четвъртия или петия квартал (долу вляво на картата) района дето е в строеж.

Редактирано от GFreeman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

благодаря много отидах там където ми казахте и видях че имам още няколко състезания а и нямам спомен за тая мутра МЕРСИ МНОГО :)Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.