Премини към съдържанието
DIDO-DI

Всичко за Need For Speed Underground 2

Препоръчан отговор

В тези игри като поредицата от NFS иска адски много търпение, защото няма да стане от първия път приготви са защото може по някое време компютърът ти да прилити през прозореца.Успех с играта след като я превъртиш започни с most wanted новата тя е супер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега си качих играта наново и си тунинговах едно Субару,установих обаче че нито неона,нито светлините му работят.С някаква клавишна комбинация ли се пускат и как?

Вероятно не си си нагласил настройките на дисплея ;) малко са ти детайлите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тези игри като поредицата от NFS иска адски много търпение, защото няма да стане от първия път приготви са защото може по някое време компютърът ти да прилити през прозореца.Успех с играта след като я превъртиш започни с most wanted новата тя е супер.

Представа нямаш колко съм добър Публикувано изображение

добавено:

@bildera_,благодаря.Това беше

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

zdrasti,ot dva dni se ma4a da si izteglq tazi igra, no vse ne6to lipsva.6te ti bada blagodaren i 6te ti kaja nqkoi taktiki za igrata,ako mi kaje6 otkade da si q drapna. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Хехе това "ако-ако" ми прилича на изнудване... Публикувано изображение

Откъде си пробвал да я свалиш? От линкоса пробва ли? - Там гледам има предостатъчно сийдъри...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек аз използвам друг начин за отклучване на коли и то много бърз ! Публикувано изображение

Публикувано изображениеDownloadПубликувано изображение

Редактирано от 23' (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехе това "ако-ако" ми прилича на изнудване... Публикувано изображение

Откъде си пробвал да я свалиш? От линкоса пробва ли? - Там гледам има предостатъчно сийдъри...

Благодаря, сега пробвам оттам. Дано вече стане.

Edited by GFreeman

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи проблема е следния. Тази игра ми вървеше със стария windows xp. Обаче сега качих Nemesis 2 и не може да върви като хората. Имам проблеми със графичния интерфейс. Има ли някакви особенности, които Nemesis-a изисква за да върви играта като хората?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи проблема е следния. Тази игра ми вървеше със стария windows xp. Обаче сега качих Nemesis 2 и не може да върви като хората. Имам проблеми със графичния интерфейс. Има ли някакви особенности, които Nemesis-a изисква за да върви играта като хората?

Качил ли си стабилни драйвери за видеото? Какво по-точно е орязано в тоя Nemesis 2? Какъв по-точно е проблема? Дай по-подробна информация за да можем да ти помогнем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи драйверите за видеото са ми същите, които съм ползвал и преди. Колкото до самия Windows и аз не съм сигурен какво точно му е орязаното. Имам програма, която може да ми даде пълна информация за операционната система и за самия хардуер, но за да не ви затрупвам със излишна информация (защото ще ми даде пълно инфо даже и неща които не ви интересуват) няма да ги пусна тук, освен ако някой не ми напише точно за кое да проверя. Благодаря предварително. П.П. Играта си има easy info и там не открива какъв може да е проблема. Може би има някакви настройки във самия Nemesis

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек аз използвам друг начин за отклучване на коли и то много бърз ! Публикувано изображение

Публикувано изображениеDownloadПубликувано изображение

Как да отворя някоя кола?

Blagodarq, sega probvam ottam.Dano ve4e stane.

Моля кажете как да отворя петия квартал, стигам до четвъртия и нататък не знам.

Edited GFrreman

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако все още имаш Special Event-и,значи това е твоя шанс.Говоря за онези малки готини работи,отбелязани сЪс звездички на картата ти.Отиваш и се снимаш за списания и DVD cover-и.Ако нямаш ето какво трябва да направиш: Иди в най-близкия магазин за визуални Ъпгрейди(зеления) или за части(тЪмно синия) и се Ъпгрейдвай.Виж какво си отключил и си го инсталирай.На излизане от магазина ти се появява инфо за Special Event(звездичка както казах).Отивай веднага и се снимай.Това би трябвало да помогне.Успех,хлапе!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го моя Публикувано изображение ! А ето го и с няколко тунинговани коли :friends1:Публикувано изображение !

P.S.: Разархивираш ги и ги слагаш в C:\Documents and Settings\*Username*\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2 (заменяш *Username* с името на твоя Windows User Account) и готово! Можеш и да ги преименуваш, но името на папката трябва да съответства на името на файла в нея!

Редактирано от Shuurfak rai Shedler (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го моя Публикувано изображение ! А ето го и с няколко тунинговани коли :)Публикувано изображение !

P.S.: Разархивираш ги и ги слагаш в C:\Documents and Settings\*Username*\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2 (заменяш *Username* с името на твоя Windows User Account) и готово! Можеш и да ги преименуваш, но името на папката трябва да съответства на името на файла в нея!

Мерси много за сейфовете :scared:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишат се в началния екран, където ти пише "Press enter". Пишеш кодовете и после натискаш ентър.

Виж ти нещо полезно за хора дето не им се врътва на ново играта тамън се чудех ко да правя Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И някой може ли да каже кодове Публикувано изображение

gimmevisual1 Unlocks Visual Upgrades Tier 1

gimmevisual2 Unlcoks Visual Upgrades Tier 2

needperformance1 Unlocks Performance Upgrades Tier 1

needperformance2 Unlcoks Performance Upgrades Tier 2

goforoldspice Unlocks Old Spice Sponsor Vinyl *works in career*

needmybestbuy Unlocks Best Buy Sponsor Vinyl *works in career*

gotmycingular Unlocks Cingular Sponsor Vinyl * works in career*

gottahavebk Unlocks Burger King Sponsor Vinyl *works in career*

gottaedge Unlocks Edge Sponsor Vinyl *works in career*

ordermebaby Gives $1,000 to start Career mode, and Unlocks Nissan Skyline and Mazda RX-8 in Quick Race

opendoors The Doors sponsor car

yodogg Snoop Dogg sponsor car

wannacapone Capone sponsor car

shinestreetbright ShinestStreet sponsor car

wantmyd3 D3 sponsor car

davidchoeart David Choe sponsor car

tunejapantuning Japantuning sponsor car

gimmechingy Chingy Navigator sponsor car

gottaedge Edge vinyl in Career mode

regmybank Extra 200 in the bank in Career Mode

Хора, ползвайте Google.bg, вместо да чакате наготово Публикувано изображение - тези кодове ги намерих в първата изпречила ми се страница след като потърсих "nfs underground 2 cheats" там :) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря....еМ и аз бях намерил кодове от които повечето не ставаха ама това преди много вреем и за това питам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Need for Speed - Underground 2 Cheatmode: ---------- Submitted by: Haspa Update by: Black Hawk Update by:Minhaz Abdeen NOTE: These are the main codes for Need for Speed: Underground 2 that are usually applied by typing text in-game, or by bringing down the game console. Please find the instructions on how to use these cheats below. Enter one of the following codes before pressing [Enter] to get into the main menu to activate the cheat function: Code Result -------------------------- opendoors - The Doors sponsor car yodogg - Snoop Dogg sponsor car wannacapone - Capone sponsor car shinestreetbright - ShinestStreet sponsor car wintmyd3 - D3 sponsor car davidchoeart - David Choe sponsor car tunejapantuning - Japantuning sponsor car gimmechingy - Chingy Navigator sponsor car needmybestbuy - Best Buy vinyl in Career mode goforoldspice - OldSpice vinyl in Career mode gottahavebk - BurgerKing vinyl in Career mode gotmycingular - Cingular vinyl in Career mode gottaedge - Edge vinyl in Career mode needperformance1 - Unlock performance parts level 1 needperformance2 - Unlock performance parts level 2 gimmevisual1 - Unlock visuals level 1 gimmevisual2 - Unlock visuals level 2 ordermebaby - $1,000 in Career mode, RX-8 and Skyline in quick race mode regmybank - $200 in Career mode regmebaby - $20,000 in Career mode Hint: Get more nitro's faster: ------------------------------ Submitted by:Spike At te start of the race you can just tap the nitro button to get a little more. And your nitro will go up faster during the race. Full NOS (Nitro): ----------------- Submitted by: Spike spike_hacker_inc@yahoo.com To do this first your NOS must be finished, then goto one of the garages Eg. Performance shop, Graphics shop, ect. When you exit the garage and see your NOS it Will be full again. Hint: ----- Submitted by: kostas While in career mode go to any of the car specialties shops and install one of the hydraulics.Now start a race and use the hydraulics at the starting line. This way you will get some more nitro (E.g. hydros +25). Hint: ----- Submitted by: Stephanus Booyzen To get your NOS up, by driving full speed in the road then pull up the hand brake and turning keeping the peddle to the metal you can make 360 turns, this will up you nos. Hint: ----- Submitted by: Mudassar If somebody wishes to install vinyl layers over unique vinyl.then here is the process. First you apply any unique vinyl,then purchase setup.After that if you wish to apply more layers on it for example any body vinyle,then again come in customization(vinyles) apply body vinyle,At this stage when trying to apply this you'll receive this kind of message:No layers over unique vinyls can be applied either remove or replace.you replace it,it won't show you the unique vinylwhich you had applied before,it'll only show you the latest applied vinyl.Don't worry about it and just purchase setup.when you do so you'll see many layers that you've applied over unique vinyl.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да питам,два пъти ми дава да си избера спонсор и минах всички състезания от картата,какво се прави нататък,няма повече сазтезания и само обикалям като идиот,намерих и няколко сазтезания дето ги нямяше на картата и ги минах но пак нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Натисни "T" и виж дали си се снимал на всички корици за DVD. Ако не си, значи не си направил визуален ъпгрейд, който да ти запълни звездичките необходими за да се снимаш. Виж колко звезди ти трябват, после отиваш в жълтия shop и слагаш нови части, за да ти се вдигне рейтинга. Когато запълниш звездичките (колкото трябва за DVD-то) и излезеш от магазина ще видиш звездта на картата. Успех и приятна игра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря ти rainov,това добре направих го и стана ,купих някой работи но не беше достатъчно и отидох там дето има неминати състезания,минах ги и спечелих малко пари и отидох,купих и още но парити сваршиха и сега пак на никаде,какво да правя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Искам да ви кажа че fire_man е прав и аз я превартях и направих така и стана работата а и чесно да си призная чудно от каде знае при положение че е бил доста тъпичак.Подразбирасе че е тъпичак по съобщенията му.Но това на страна че ако види ще стане скандал.Само да ви кажа и какво каза той.

Еи хора знам къкъв ви е проблема.аз съм превартял играта 2 пъти и знам одговора на вапроса.много просто.утивате в магазините Graphics Shop и Body Shop(червения и зеления)и се променяте напълно.като излезнете от магазина ще ви даде една звезда.като утидете и се снимате ще ви даде състезания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря ти rainov,това добре направих го и стана ,купих някой работи но не беше достатъчно и отидох там дето има неминати състезания,минах ги и спечелих малко пари и отидох,купих и още но парити сваршиха и сега пак на никаде,какво да правя?

Ами щом нямаш пари, можеш да търсиш такива "скрити" състезания и да спечели малко. Но можеш да направиш и нещо друго:

Когато си караш из града и видиш друга състезателна кола (оранжева стрелка на картата) я остави да те подмине малко и когато ти излеза горе в ъгъла един знак с удивителен, натисни ENTER на клавиатурата. Ще започнете гонка и за да го победиш трябва да го изпревариш с 200м. Така ще печелиш по $100 на гонка, но след 3 такива гонитби, победения ще ти даде уникална част, която вдига доста рейтинга. Приятно каране!

Здравейте.Искам да ви кажа че fire_man е прав и аз я превартях и направих така и стана работата а и чесно да си призная чудно от каде знае при положение че е бил доста тъпичак.Подразбирасе че е тъпичак по съобщенията му.Но това на страна че ако види ще стане скандал.Само да ви кажа и какво каза той.

В горния си пост аз съм обяснил същото, но съм обяснил и защо трябва да се направи Публикувано изображение .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.