Премини към съдържанието
DIDO-DI

Всичко за Need For Speed Underground 2

Препоръчан отговор

Минавам играта за 3 път и ми се явява един проблем.Аз съм на 4 област от града,а то ми пише че съм на 3.Е тука вече какво да правя? :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Минавам играта за 3 път и ми се явява един проблем.Аз съм на 4 област от града,а то ми пише че съм на 3.Е тука вече какво да правя? :clap:

И какво от това? Аз съм я превъртал 6-7 пъти, но доста отдавна. Ако питаш затова, какви писти ти показва че си отворил, то ако си на 4-та област, ще ти покаже само тия от 3-та и чак като минеш 4-та, ще ти отвори и другите :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Грешно ме разбра!Аз съм на 4 област а ми пише че съм на третата.Какво ме вълнува това колко пъти си я превъртал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Грешно ме разбра!Аз съм на 4 област а ми пише че съм на третата.Какво ме вълнува това колко пъти си я превъртал.

Предполагам, че никак не те вълнува. И само за 4 ли е така? Щото на мен ми се е случвало още на 2-ра да претупвам нещата и да преминавам на 3-та. Останаха доста неотворени писти. Е не съм гледал на коя област съм де :) Да не би и ти да си направил нещо подобно? Сега ще ме караш да я превъртя за осми път, за жалост не съм я инсталирал :nono:

ПП извинявай за невежеството ми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не се притеснявай-моето май е бъг от играта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами щом нямаш пари, можеш да търсиш такива "скрити" състезания и да спечели малко. Но можеш да направиш и нещо друго:

Когато си караш из града и видиш друга състезателна кола (оранжева стрелка на картата) я остави да те подмине малко и когато ти излеза горе в ъгъла един знак с удивителен, натисни ENTER на клавиатурата. Ще започнете гонка и за да го победиш трябва да го изпревариш с 200м. Така ще печелиш по $100 на гонка, но след 3 такива гонитби, победения ще ти даде уникална част, която вдига доста рейтинга. Приятно каране!

В горния си пост аз съм обяснил същото, но съм обяснил и защо трябва да се направи Публикувано изображение .

пак ти благодаря rainov, имам още един въпрос ,не ми дава на картата жалтия шоп и не мога да го намеря

каде се намира горе долу на картата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Свали си направо картата със всичките магазини (шопове) да ги знаеш къде са от тук- http://dlh.net/chtdb/chtdl.php?lang=eng&id=31328

Редактирано от handcream (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам и аз помощ... свалих си играта, започнах да я маунтвам с Deamon Tools, но зацикли на 96% и ми пише - виж

Що неще? :baby: Натискам "Опитай пак", но излиза пак същото и така си стои...

Редактирано от Meriem (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам и аз помощ... свалих си играта, започнах да я маунтвам с Deamon Tools, но зацикли на 96% и ми пише - виж

Що неще? :yanim: Натискам "Опитай пак", но излиза пак същото и така си стои...

Ако си я свалил от торент тракер, направи една хаш-проверка, защото може да не се е свалила както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако си я свалил от торент тракер, направи една хаш-проверка, защото може да не се е свалила както трябва.

Не съм я сваляла от торентите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм я сваляла от торентите...

Тогава виж на кой диск ти дава грешка (най-вероятно ще е вторият) и го свали наново. Явно е станала някаква грешкапри свалянето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тогава виж на кой диск ти дава грешка (най-вероятно ще е вторият) и го свали наново. Явно е станала някаква грешкапри свалянето.

Свалях го с флашгет, едва ли има някаква грешка, но... и аз не знам. И е на първия диск, не е на втория грешката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

трябва ми сейф, в който всичко да бъде минато да няма съзтезания в карииер моде-а и да има всички части и т.н. Публикувано изображение Благодаря ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тази тема :wors: и тази страница, например :hush: .

P.S.: А ако не си разбрал само къде се въвеждат - няма поле или кутийка, просто преди да избереш профил (след интротата) ги пишеш на клавиатурата :) .

Редактирано от Shuurfak rai Shedler (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде програмата, чрез която си добавяш коли в играта, или някой патч, който да отключи всички коли.. Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали може двама да играят на един компютър на нея, ако имаш джойстик?

Играта е само за един!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колкото и тъпо да ви звучи ,каже те моля ви как се минават правите отсечки (какво се прави),онези по-тъмно сините.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми даваш газ до дупка и превключваш защото там е на ръчни ако не си променял конторлине стандартния бутон е лявият Alt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми даваш газ до дупка и превключваш защото там е на ръчни ако не си променял конторлине стандартния бутон е лявият Alt

Левият Alt е за N2O (нитро) Публикувано изображение Скоростите се Превключват с левия Shift!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Извинявам се много за грешката от лятото не съм играл на играта и съм я позабравил малко Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.