Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Видеокартата ми е ATI Mobility Radeon HD 4330 инсталирах драйвърите за нея но понякога когато гледам филми или играя някоя игра започва да ми се накъсва картината....не мисля че има голямо значение но гледам филми с Kmplayer използвам Win 7 ultimate..моля помогнете

Редактирано от maku (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми винаги си го е имал и забравих да спомена че дори клипчетата в vbox ми забиват ... а с тази видеокарта е малко вероятно тфа да се случва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с Омега драйвъра. И аз имах проблем с тези драйвъри.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване