Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос относно РАМ памет

Препоръчан отговор

А как става update щото нещо май не мога да го направя!

Цъкак тук, теглиш ...Хайде де Людмиле, дай акъл.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз до тука стигна. :) По-нататък какво се прави не знам.

цък

Накратко разархивираш изтегления файл и го стартираш.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

цък

Накратко разархивираш изтегления файл и го стартираш.

Сигурно сам "индианец" обаче от тази статия не ми стана много ясно как да го направя, понеже при мен нещата маи са по-различни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно сам "индианец" обаче от тази статия не ми стана много ясно как да го направя, понеже при мен нещата маи са по-различни!

Като изтеглиш файла натискаш върху иконката с десният бутон на мишката, от падащото меню избираш примерно Extract Here, при което ще се случи декомпресията и ще се появи файла в използуваем вид. Тогава двоен клик върху него Next-->Next-->Next-->Finish Компа, ще се рестартира в нужните моменти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разархивираш това което си свалил в една папка, спираш всякакви програми от рода на скайп, торенти, антивирусни и т.н. и стартираш AFUWIN.EXE После следваш инструкциите. След като ти изпише че флашването е готово, рестартираш компа. Най-вероятно ще ти излезе съобщение да натиснеш F1 - влизаш в BIOS гласиш си часа и датата и даваш да зареди Optimizet defaults. После F10, Y и си готов.

В архива с BIOS-a има един pdf с обяснение как става флашването. Там е обяснено как се прави под ДОС с дискета - това е по-сигурния метод, но ако нямаш флопи става и с Уиндоуската версия.

Хайде де Людмиле, дай акъл.

Нали се сещаш, че не мога да стоя по цял ден пред РС-то. Т.е мога, ама жената ще ме убие. :down:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Приблизително коко време ще отнеме обновяването на Bios-а?

Има ли някаква друга възможна причина да не разкрива цялата РАМ?

Редактирано от danzlatev (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора,не ми отваря нова тема затова ще пиша тук:

Тези дни мисля да си взема една плочка рам 512 мегабайта,която пак е ddr2 като моята,но е на 667 мhz,аз това ще забави ли работата,защото моята сега е на 800?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора,не ми отваря нова тема затова ще пиша тук:

Тези дни мисля да си взема една плочка рам 512 мегабайта,която пак е ddr2 като моята,но е на 667 мhz,аз това ще забави ли работата,защото моята сега е на 800?

Вземи си на 800 разлика в цената няма...иначе и двете трябва ще работят на 667мхз :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си на 800 разлика в цената няма...иначе и двете трябва ще работят на 667мхз :P

To офертата ми се видп хубва-10 лева ама втора ръка,но като гледам цените в интернет-15 лева чисто нова на 800,ще се взима чисто нова.

Мерси за отговора :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване