Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!

Не знам дали в този раздел му е мястото,но както и да е.

Моят въпрос е такъв:

Начи скоро ще си взимам лаптоп,и ще ми трябва интернет на много места.Става въпрос за софия,перник и околностите.своге,пирдоп(по-точно копривщица) и накрая-гърция(за там не е задължително).

Бях чул че мтел предлагат такъв интернет,но се е таксувало на трафик което според мен ще ми е доста скъпо.Интересува ме нещо до 35 лева максимум.

Така че ако може кажете,че аз в интернет нещо не мога да намеря това което търся.

Мерси предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Не знам дали в този раздел му е мястото,но както и да е.

Моят въпрос е такъв:

Начи скоро ще си взимам лаптоп,и ще ми трябва интернет на много места.Става въпрос за софия,перник и околностите.своге,пирдоп(по-точно копривщица) и накрая-гърция(за там не е задължително).

Бях чул че мтел предлагат такъв интернет,но се е таксувало на трафик което според мен ще ми е доста скъпо.Интересува ме нещо до 35 лева максимум.

Така че ако може кажете,че аз в интернет нещо не мога да намеря това което търся.

Мерси предварително.

Ами отиваш в офисите на Мтел, Глобул или Виваком. Там чакат такива мераклии с отворени обятия. Ще ти обясмят подробно всичко. За 35 лв. си оправен без проблеми ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

О даже доста под 35 лв на 1mb трафик ще си намериш , предполагам с повече търсене

аз в реп. доминикана плащам около 50 евро 3g неограничен трафик

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://cheapmobileinternet.blogspot.com/

Прочети този блог дано да тие полезен. И аз съм минал по този път. И мисля четова е най изгодно. Без обвързване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да ползваш модема и в чужбина си вземи Huawei. За другите не знам как е но аз имам един Е220 кодиран за Водафон. От сайта на китайците си изтеглих техния софт:

http://www.mobilebroadbandrocks.com/device/huawei-e220

http://www.huaweidevice.com/worldwide/downLoadDetail.do?method=view&softwareTypeId=0&centerFlag=software&productId=282&oneSelected=&twoSelected=&thirdSelected=&softwareName=&docN#

Префлашнах модема и сега си работи с всякакви карти. В софта има и Mobile Partner - удобна програма с която да направиш настроиките и да си следиш трафика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много мерси за отговорите!!!

Когато си в България , задължително ползвай услугите на Mtel , защото те имат най-доброто покритие - 3G и където няма 3G, имат EDGE.

Виваком имам минимално 3G покритие в страната,а когато си в София,скоростта ти е само 1.8 Mb/s

Цените за мобилен интернет на договор на Мтел и Глобул са еднакви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента за Глобул е валидна промоция за закупуване на лизингов лаптоп, с подарък устройство за интернет /т.е. 3G Connect Center и неограничен достъп.

Съществува и вариант за предплатен пакет данни, ако не искаш да се обвързваш с договор, GoWeb 1GB е на цена 29,90 лв. с ДДС.

Редактирано от diadia (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента за Глобул е валидна промоция за закупуване на лизингов лаптоп, с подарък устройство за интернет /т.е. 3G Connect Center и неограничен достъп.

Цената на интернета е само 25 лв. След 2,5 ГБ има ограничение на скоростта до 128кб/сек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цената на интернета е само 25 лв. След 2,5 ГБ има ограничение на скоростта до 128кб/сек.

Правилно!

За Всички!!! Четете много внимателно договора. О собено преди подписването му. Обърнете внимание на точка 5.3 - за да не пишете понататък Вашите жалби , ТУК! Само на теория е 128к.

Къде си го забелязал че е написано? Да не би да си случайно абонат? Моя приятел ей така, от много знаене си плаща всеки месец по 30 лева, ама си няма грам нет!!! 2 годинки ще плаща завалията!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

М-Тел вече предлага неограничен мобилен интернет за 24.90лв. месечна такса. Като след 2.5 ГБ скоростта по принцип се ограничава до 128 кб/сек. Имайте предвид всички, че тази скорост е напълно достатъчна за нормално браузване, което всъщност е и главната идея на мобилния интернет предлаган от всички. Тоест, никой не Ви предоставя този интернет, за да си сваляте игри, музики, филми и всякакви подобни мултимедии. Получавате услуга, кято да ви осъществява връзка навсякъде, където разбира се има покритие оператора.

Допълнение: за 39.90 на месец ограничаването на скоростта е след 10ГБ.

Редактирано от guruni (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам МТелски мобилен интернет с абонаментен план MTEL Power Surf и съм доста доволен. При потребление от по 500-600 мб месечно което ползвам изключително и само за работа плащам по 17-18 лв с таксата.

Имах проблеми с модема им, но с две думи ми го смениха и сега всичко е тип топ. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност цената е 24 лв, инфото от тук:

http://www.globul.bg/bg/notebooks_offer.html?posm=2&in=1

Точно тук става дума за интернет-оферта с цена, валидна при закупуване на лизингов лаптоп.

Пакети GoWeb може да намерите в този линк .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Webtut-Bg SupporT®

Това за ултрабързият интернет на глобул е просто близалка за едно бебенце за да се върже.

Вуйчо ми работи там преди известно време и знае шашмите.

Даже първоначално ти е бавен нета.

И ако искаш нет например в шкорпиловци ще плащаш доста сухо защото е в гората.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Понеже аз в момента съм в Гърция и ползвам услугата на глобул само кадето тук се казва - "Cosmote Internet On The Go" за неограничен без никъкъв лимит и никъкво намаляне на нета плащам 50 евро доста е добър 7.2 мегабита (така пише иначе не дига толкова) доволен съм от него свалям си филми музика игри всичко нормално има си навсякаде 3G обхват и горе долу е доста добър. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване