Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента?

Препоръчан отговор

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Мисля да ти кажа "Добре дошъл".

Не е по инерция па ти. Онази треснатата мис, наречена линда, за два дни се амбицира да ми докаже колко е "голяма" и бичи минуси през акаунтите си, бичи, че и щяла да ме хапе бяс да ми причинява...

Мисля си за боклука и за това колко жалка може да бъде една жена, когато е отритната от всеки и от всички и не става за нищо...

Мисля си (отново), че момчетата са странни хора... Хем те харесват, закачат те в даскало и прочие, хем и ги е срам да те заговорят в скайп. Нас, момичетата, ни е срам да говорим наживо, но не и в скайп при тях обратното! Нямам думи просто... :x :)

Не съм ли права, че момчетата са странни същества?

А и са си откачени и по други причини... като почнат... да се лигавят.. и... умираш от смях... и все пак са странни същества... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си за боклука и за това колко жалка може да бъде една жена, когато е отритната от всеки и от всички и не става за нищо...

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....

Редактирано от Mistress Linda
изтриване на вулгарни изрази (преглед на промените)
  • Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.....

Редактирано от Mistress Linda
внимавай с фотографиите!!! (преглед на промените)
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си колко са зле определени хора.

накара ме да вляза във форума :yanim:

прати си скайп или некво контакти, преди съвсем да се затрием и двамата :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко тъпи и мързеливи са индийците

Верно ли? :eek:За пръв път чувам някой да ги определя така?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охх.

Изтърколи се още една година.Отново е 7-ми април, отново нямам никакво за празнуване.

Като си направя равносметка - нищо не съм успял да променя в системата гадна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново е 7-ми април, отново нямам никакво за празнуване.

Какво ? Настроение ли ? :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Верно ли? :eek:За пръв път чувам някой да ги определя така?

Заобиколен съм с такива в работата, в toolbox.com задават тъпи въпроси, чийто отговор може да се намери в ръководствата с концепцията на продукта, все искат ръководства стъпка по стъпка, не могат да спретнат едно изречение на английски (не че моя е прекрасен, но техния е много по-лош от моя), не могат да обяснят какво искат, не знаят елементарни неща. Това стига ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това стига ли?

Аха....Интересна е и др.гледна точка...Моя кръстник работи с тях (предимно), но ги описва други (разбира се има значение и работата, която вършат)...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що бе къде отива младежа...

пп. Като гледам верно ще липсва на някой, че веднага са го наградили с минус хаха.

Те и тебе са те наградили, предполагам по инерция е било d1234576b9e2a2ffa5196577e7e2afbb.gif

Щели да ходят в някакъв презокеански форум май, знам ли, свят широк, демокрация се среща тук таме.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гладна съм, гладна съм d2bc734ac400e8ff23a35001a613e8ab.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мразя да се занимавам с цигани...

преди малко дойдоха роднините на момичето, което беше застреляно с автомат в главата да и търсят златата - опръстени, гривни, обици.Тогава, при инцидента полицаите не искаха да ги вземат - не било тяхна работа (!) и аз ги държах в бюрото си....Добре, че направих така, та сега няма нищо изчезнало и циганинът нямаше претенции и си получи всико обратно срещу подпис, разбира се.

Абе -аз какво правя още тук ?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мразя да се занимавам с цигани...

преди малко дойдоха роднините на момичето, което беше застреляно с автомат в главата да и търсят златата - опръстени, гривни, обици.Тогава, при инцидента полицаите не искаха да ги вземат - не било тяхна работа (!) и аз ги държах в бюрото си....Добре, че направих така, та сега няма нищо изчезнало и циганинът нямаше претенции и си получи всико обратно срещу подпис, разбира се.

Е, те пак добре, че знаят какво е имало момичето, щото (не дай си Боже) ако нещо се случи с мен, моят няма и да знае с какво съм била - така ми отпуснал юздите :indian:

Интересно, предупреждението ми (като потребител)е изчезнало! Ей сега вече му отпуснах края :biggrin:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, те пак добре, че знаят какво е имало момичето, щото (не дай си Боже) ако нещо се случи с мен, моят няма и да знае с какво съм била - така ми отпуснал юздите :indian:

Интересно, предупреждението ми (като потребител)е изчезнало! Ей сега вече му отпуснах края :biggrin:

Тъй ли е направил ?!

Ако се видя с него ще го предупредя не само да ти ги стегне, ами и ето така да те облече :

zx350_288690.jpg

p.s. малко подаръче по случай празника и за добро поведение във форума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване