Премини към съдържанието
Hanibal_Lektar

Трагедия в Червен бряг: мъж уби детето си и се обеси

Препоръчан отговор

Трагедия в Червен бряг: мъж уби детето си и се обеси

police_car_2.jpg

В Червен бряг баща е нанесъл прободни рани на двете си деца, а после е посегнал на живота си, съобщиха от МВР.

Около 12.20 часа във вторник възрастен жител на града съобщил в полицията, че минути по-рано 25-годишният му син е нанесъл прободни рани на двете си деца.

Момиченцето (на 1,5 г.) било прободено в корема и гърдите и е починало.

Сестричката му - на две години и половина (с прободна рана в корема), е настанена с опасност за живота в Клиниката по анестезиология и интензивно лечение на Университетската болница в Плевен и е на апаратно дишане.

По-късно 25-годишният баща се е обесил в семейната къща в квартал Пети.

Предстои изясняване на причините, довели до трагедията.

Полицаи от местното районно управление и от областната дирекция в Плевен извършват оглед на мястото на трагедията.

25-годишният мъж е имал 13 криминални регистрации в полицията за кражби, унищожаване на чуждо имущество, кражба с използване на МПС. Осъждан е на пробация, съобщиха от МВР.

dnes.bg

Ужас ... просто не мога да го проумея вече ...

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Детенцето беше с червата отвън - само това мога да ви кажа...

Изродът го беше разпорил с ножа.

Най-лошото е, че познавам и бащата - преди години, като работех в Червен бряг съм ходил там поне 5-6 пъти.Тоя циганин биеше наред - жена си, комшии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го кажа пак ... Накъде отива този свят ? Това беше вече върха на сладоледа. Може ли да има такива хора. Да убиеш собственото си дете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гнус...Добре че можеш само това да ни кажеш Трихо...Алеле и с каква цел ги е биел :P !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мога - отчаяние до полуда от финансовата страна на живота в България, благодарение на действията на дявола - Дянков, благодарение на които, за обикновените хора е ад да живеят в тази страна! Те вече не виждат бъдеще и възможност не просто за просперитет, но дори за оцеляване!!! Това подтиква и насърчава, някои скрити мании за самоунищожение, които рефлектират и върху околните, доста често и на фамилията, а не непременно към истинските виновници. Разбира се това няма да бъде отразено в медиите като причина, а ще изнамерят нещо, я на лична основа между съпрузите , я пиянско делириумно състояние...

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси изрода! Е, ще ги стигнем хамериканците, няма как sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По данни от Червен бряг - циганката му работи в Гърция. От година насам.

Защо е убил децата -не знам, ама това малкото, дето ми го докарах преди два часа просто беше страшна гледка.....

Аз мога - отчаяние до полуда от финансовата страна на живота в България, благодарение на действията на дявола - Дянков, благодарение на които, за обикновените хора е ад да живеят в тази страна! Те вече не виждат бъдеще и възможност не просто за просперитет, но дори за оцеляване!!! Това подтиква и насърчава, някои скрити мании за самоунищожение, които рефлектират и върху околните, доста често и на фамилията, а не непременно към истинските виновници. Разбира се това няма да бъде отразено в медиите като причина, а ще изнамерят нещо, я на лична основа между съпрузите , я пиянско делириумно състояние...

Моля ти се - тоя мангал си беше гнусен престъпник и преди това.

Казвам ти -ходил съм с полицаите по нощите на адреса, защото биеше наред.

Не знам колко пъти го арестуваха за побои и кражби и все го пускаха след някой друг ден.

Не е от днес да вади нож на някого и не превъртял от сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

25-годишният мъж е имал 13 криминални регистрации в полицията за кражби, унищожаване на чуждо имущество, кражба с използване на МПС. Осъждан е на пробация, съобщиха от МВР.

dnes.bg

Ей на това е трябвало да се обърне внимание и да е вкаран в затвора до сега... ама в нашата държава всичко остава безнаказано!

След като нямаме закони и още по-изрудясали убийства ще има!!!

Редактирано от SUN_CITY (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо пускате отделни теми за такива изчадия, като си има специализирана такава за черна българска хроника...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Детенцето беше с червата отвън - само това мога да ви кажа...

Изродът го беше разпорил с ножа.

Най-лошото е, че познавам и бащата - преди години, като работех в Червен бряг съм ходил там поне 5-6 пъти.Тоя циганин биеше наред - жена си, комшии.

Това е просто покъртително... sad.gif

Нямам думи...Какво място стана Светът, какво място става България!?

Откак се помня, все по-лошо става...

Този...убиец... не е човек за мен! Никой нормален родител не би наранил собственото си дете!

Редактирано от jjjjjk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трагедия . sad.gif

Може би трябва да се замислим , защо почти винаги този тип престъпления са дело на цигани (роми) :bedtime2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намушканото от баща си дете се бори да живее

Малката Дарина от Червен бряг, която бе намушкана от баща си във вторник продължава да е в критично състояние, съобщиха от болницата в Плевен, където детето е настанено.

Момиченцето, което е загубило повече от половината си кръв при трагичния инцидент, е в Клиниката по анестезиология и интензивно лечение в болницата.

Дарина е на апаратно дишане с тежки коремни разкъсвания и има реална опасност за живота й.

Тежко раненото с кухненски нож дете беше открито във вторник по обед в своя дом, легнало до убитата си сестричка Виолета /на година и половина/ от дядо им Станчо.

Децата бяха намушкани от собствения им баща – 27-годишния Върбан Маринов, който се обеси.

Същевременно стана ясно, че дядото на двете момичета е подавал няколко жалби в полицията, че синът му тормози децата си.

Социалните служители са направили проверка в дома им и на 25 януари са констатирали в доклад, че всичко е наред и не е имало намеса от тяхна страна.

БГНЕС съобщи, че майката на децата е напуснала мъжа си и избягала в Гърция, където по неофициална информация има втори брак.

Не е ясно къде се намира тя и затова няма как да бъде уведомена за трагедията.

В момента текат проверки по всички версии за трагедията, съобщи наблюдаващият прокурор Ивета Маркович от Окръжната прокуратура в Плевен.

dnes.bg

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо пускате отделни теми за такива изчадия, като си има специализирана такава за черна българска хроника...

Подкрепям. Иначе разделът се превръща в един голям некролог с тия заглавия навсякъде...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужасно, ужасно .. просто покъртителни истории! :blink:

Същевременно стана ясно, че дядото на двете момичета е подавал няколко жалби в полицията, че синът му тормози децата си.
Ясно е , че полицията си е "свършила работата" - поздравления, не само ще настигнем, но и ще подминем американците!

Само с убийства и престъпления може да се мерим с другите държави... !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се допускат дискриминация и проява на нетърпимост на основата на възраст, пол, раса, етнос, националност, вероизповедание, образователен ценз, социален статус и сексуалност.

Заради неколкократни подобни нарушения, профилът ви се блокира завинаги.

Редактирано от kal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ceftriaxon ... запознай се добре с това http://www.kaldata.com/forums/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules

2.12 Пропагандирането на всякакви противозаконни идеи и цели е забранено. Не се допускат публикации на произведения, рецензии, лични коментари и др., които нарушават законодателството (съдържащи призиви за насилствена смяна на обществения ред, към етническа и верска омраза и други). Не се допускат коментари популяризиращи противозаконни и дискриминационни нацистки/фашистки и расистки идеи. Не се допускат дискриминация и проява на нетърпимост на основата на възраст, пол, раса, етнос, националност, вероизповедание, образователен ценз, социален статус и сексуалност.

децата не са ти виновни за нищо ... българин съм и се гордея с това ... затова не мога да разбера такива като теб ... какво ти е направило малкото ромче че го мразиш ???

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се допускат дискриминация и проява на нетърпимост на основата на възраст, пол, раса, етнос, националност, вероизповедание, образователен ценз, социален статус и сексуалност.

Заради неколкократни подобни нарушения, профилът ви се блокира завинаги.

Редактирано от kal (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
... какво ти е направило малкото ромче че го мразиш ???

Малкото ромче - нищо. Най-много дa ме боли глава от него следващия ден, ако по изключение не е Havana Club и го повторя няколко пъти за една вечер :angry:

Малкото циганче - също нищо не ми е направило все още. За съжаление обаче е само въпрос на десетина години да стане голям мангал, който да преджобва пенсионери по улиците, да разбива и ограбва жилища и да изнасилва беззащитни момичета. След което да се разхожда свободно и необезпокоявано с 13 РЕГИСТРАЦИИ за престъпления, за които е осъдено на пробация. Също като баща си. Крушата не пада по-далеч от дървото, нали знаеш...

P.S. invio :lol6: Много точно казано :angry:;)

Редактирано от Ceftriaxon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

invio разбирам че ние българите не можем да живеем в мир ... ама не можеш да отречеш че и сред тях има хора ... С Ceftriaxon не ми се спори ... като знам какъв е философ ...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако продължавате така, темата ще отиде в коша!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hanibal, разбери - те не мразят различните, те мразят себе си. Комплексиран народ сме, много са ни клатили и сега ни избива на ксенофобия, нормално. Като измрат едно-две уродливи, комплексирани поколения, които на всичкото отгоре се наричат "българи", въпреки че нямат нищо общо с основата на българщината. Апостолът в предсмъртното си писмо казва: "За тези, които насаждат омраза между хората живеещи в нашето мило Отечество, било на етническа или верска основа, с цел докато се избивате по-между си, те да трупат богатства, наказанието е Смърт, смърт и пак смърт." Той е бил мъдър човек и е очаквал слабите и наранените в детството си да се поддадат на външни влияния. Основата в психологията на нетолерантността е сходна с основата на психологията на сексуалността - дали си хомофоб, расист... принципът е еднакъв. И това са дълбоки комплекси, за които страдащите дори не подозират. А, както вероятно си забелязал, при нас всеки период идва със закъснение - неизживяна сексуална революция, неизживяни националистически трепети... Нека се занимават да пишат децата из форумите, но лошото е, че други деца четат и си мислят, че е много модно да мразиш цигани, араби и т.н., а всъщност се превръщат в същите изпълнени с омраза клоуни с меки пишки, чиито поведение са копирали. Лошото е, че в повечето случаи това са именно бащите им.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е малко извън темата , но да споделя едно скромно мнение .

Единственото нещо,което управляващите трябва да направят ,

е да прилагат законите в БГ еднакво към всички български граждани и чужденците,

пребиваващи на територията на България ,

независимо от етноса и финансовото им положение в обществото.

Ако на циганина му дават толкова помощи,колкото на останалите социално слаби,той няма как да живее.

Ако му спират тока за неплатена сметка , както на всички други граждани в България , той ще трябва да си го плаща .

Ако краде ще иде в затвора.Ако не работи няма да има никакъв друг начин за изкарване на пари .

От тук и ако няма с какво да храни многобройната си челяд повечето ще умрът.

Следователно циганите ще правят по малко деца както българите.

Циганите трябва да разберът,че ако не пращат децата си на училище и те самите не се ограмотяват и квалифицират ,

няма да могат да работят свестна работа,която ще е единсвеният начин за придобиване на пари.

Ако правителството не дискриминира всички етноси за сметка на циганите,те сами ще се интегрират .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

invio разбирам че ние българите не можем да живеем в мир ... ама не можеш да отречеш че и сред тях има хора ... С Ceftriaxon не ми се спори ... като знам какъв е философ ...

Аз мисля, че се мразим най-вече на криминална основа! Имам предвид че престъпленията на ромите засягат директно обикновените хора, без ни най-малко да твърдя че хората с българско самосъзнание и племенна група не правят престъпления, но обикновено те са срещу общото, а не срещу личното. Затова нашите политици само ги мразим, но не ги бесим, защото като ни вдигнат данъците се примиряваме с мисълта " че каквото за нас - това е и за всички ", но когато бай мангал влезе у нас и ми открадне телевизора, вече не е същото, макар че тази работа може да я свърши и съдия-изпълнител, защото не съм успял да си платя данъците заради тяхното увеличение!

"Ако правителството не дискриминира всички етноси за сметка на циганите..."

Не точно всички, но българите - определено!

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.