Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 7 се рестартира?

tigarle
 Сподели

Препоръчан отговор

От няколко дена Windows 7 ми се рестартира и изкарва синия екран с надпис END OF NT EVALUATION PERIOD, може ли да се оправи този рестар, а уж windowsa е активиран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дена Windows 7 ми се рестартира и изкарва синия екран с надпис END OF NT EVALUATION PERIOD, може ли да се оправи този рестар, а уж windowsa е активиран.

Напоследък няма много читави активатори, препоръчвам ти да се върнеш към Виста, по-функционална и по-добра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък няма много читави активатори, препоръчвам ти да се върнеш към Виста, по-функционална и по-добра.

Е как ли пък не...виста е една О.С. която само харчи системните ресурси (resource hog) в сравнение с леката 7-ца.

Но всеки си има мнение.

Към автора на темата...през месец март изтече БЕТА версията на Windows 7, която НЕ МОЖЕ да се активира с нищо. И компа се рестартира през 2 часа без да съобщи за да можеш да си запазиш документите. Би трябвало да бачка до месец юни май, но с толкова рестарти не е много оферта. Аз близо една година бях с 7127 БЕТА, но се наложи да я махна поради тази причина. Читави активатори си има, но не е тук мястото да споделям кои са те. Лично аз съм решил да ползвам само безплатни алтернативи на софтуера и по-нататък ще си купя и 7-чката за да ми е лицензирано всичко, а и защото си заслужава парите. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

' date='09 март 2010 - 14:55 ' timestamp='1268139356' post='1653031']

Е как ли пък не...виста е една О.С. която само харчи системните ресурси (resource hog) в сравнение с леката 7-ца.

Но всеки си има мнение.

Към автора на темата...през месец март изтече БЕТА версията на Windows 7, която НЕ МОЖЕ да се активира с нищо. И компа се рестартира през 2 часа без да съобщи за да можеш да си запазиш документите. Би трябвало да бачка до месец юни май, но с толкова рестарти не е много оферта. Аз близо една година бях с 7127 БЕТА, но се наложи да я махна поради тази причина. Читави активатори си има, но не е тук мястото да споделям кои са те. Лично аз съм решил да ползвам само безплатни алтернативи на софтуера и по-нататък ще си купя и 7-чката за да ми е лицензирано всичко, а и защото си заслужава парите. :)

Градски аз бях с финалния реалийз .7600.16385.RTM и пак ми направи тая мизерия.Явно до активатора,защото съм го активирал и на друг компютър с него и пак нарпави проблем.Смених го и се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...