Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ: Програма за задаване на много задачи за теглене

Препоръчан отговор

Търся програма която да мога да пусна много файлове да са свалят на веднаж. Искам да кажа примерно те са много файлове наредени и да не щракам на всеки да му давам да се тегли да дам да се заредят всичките за сваляне...

Пробвах с FlashGet но като дам уж да се сваля всичко.. нищо не става.. или на мен нещо ми се бъгнало незнам.. но ако може друга програма :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Opera става лесно: от панела Links може да избереш и да свалиш едновременно много файлове. GetRight също има такава опция, но не се сещам как се казваше (някакъв browser беше). Идеята е имаш един tool, където можеш да въведеш адреса на страницата и то ти изважда всички линкове и можеш съответно да ги свалиш наведнъж.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Orbit Downloader върши също хубава работа. Още повече, че се интегрира чудесно в повечето браузери.

Относно проблема ти с флашгет, възможно е проблема да идва от сървъра от който теглиш, а не от самата програма. Още повече ако нямаш и реален адрес и няколко човека се удостоверявате пред него с едно IP примерно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Utorrent тя е много добра мисля че ще ти послужи :)

Ти мислиш ли преди да пишеш?

Тук не се пита коя е най-добрата програма, а коя може да тегли няколко файла наведнъж.

uTorrent може да тегли само торент файлове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Free Download Manager

От години го ползвам и съм много доволен.

Има BG интерфейс, вгражда се в много браузъри, и торенти може да сваля.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване