Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Medal of Honor-Завръщане в Настоящето

Препоръчан отговор

Следвайки пътят на Call of Duty,Мedal of Honor също излиза от втората световна и идва към настоящето,действието ще се развива в Афганистан а вие ще сте от US Navy Seals

Играта ще използва възможностите на Unreal Engine

Но ще е доста трудно на MoH да се пребори с конкуренцията,а именно с Battlefield Bad company 2,CoD: Modern warfare 1&2 ,но не е невъзможно!

Границата м/у страхотен шутър и пълна боза е твърде тънка,дали EA ще се справят с предизвикателството или ще има epic fail ще разберем скоро.

Също като в BH2 и тук ще имате възможността да управлявате превозни средства,по-долу има линк с интервю с Грег Гудрич

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

интервю с Greg Goodrich

Инфото е взето от ГеймСпот,по-подробно ТУК

Изисквания:За сега няма

Същелявам за оскъдното инфо

Редактирано от gogo velev (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може новият BattleField да се е изложил, но определено това ще е убиеца на CoD!

Редактирано от Aragorn(Elesar) (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може новият BattleField да се е изложил, но определено това ще е убиеца на CoD!

Баш убиеца не знам, но мисля, че ще е достойна конкуренция.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
  • 6 месеца по-късно...

Бетата излезе!Продължава до 8-ми,а играта излиза на 12-и....Ника ми е eX7r3m1s7a Играта доста ми наподобява BadCompany....Може би защото е разработвана от DiCE :)

Редактирано от gogo velev (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Medal of Honor 2010 MP OPEN BETA

Публикувано изображение

СВАЛИ - торент

Recommended System Requirements

Операционна система: Windows Vista (SP2), Windows 7.

Процесор: QuadCore 2.0Ghz.

Оперативная памят: 2GB RAM+.

Видеокарта: A video card with 512MB of VRAM and one of the following chipsets: NVIDIA GeForce GTX260; ATI Raedeon 4870.

ХАРД диск: 2GB.

Звукова карта: Soundcard with DirectX 10 compatibility.

DirectX: DirectX 10

торент - клиента е взет от официалният сайт !

Успехи !

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Цялата игра може да изтеглите от тук: http://www.######/details.php?id=556c8f5f16c85449c1badb5f998ae835c7cc115d

Редактирано от michail (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и от http://######/details.php?id=238403&hit=1 може да я изтеглите :speak: . Някъде бях чел, че играта може да се играе multiplayer и въпросът ми е ако я изтегля от замунда, ще мога ли да я играя multi или трябва да си я купя оригинална ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета , стига сте давали линкове за сваляне ... Всички го можем , ако искате да ви дам още 10-15 :wors: ! Я споделете как е играта ... заслужава ли си тегленето !
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май е голям провал, като гледам оценките от интернет и повечето мнения на хората ! Лично още не съм я пробвал, но се надявам поне МАЛКО да оправдае очакванията ми. :sobbing:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта ПРЪСКА!!! Много е добра!

Ако имаш впредвид пръска от смях съм съгласен. За мен това не се нарича игра, то цветовете му никакви, графиката смотана, геймплея дървен... С две думи - нямам коментар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквах повече! :)

По-скоро се подразних и качих отново Call of Duty: Modern Warfare 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам ама лично е моето мнение е че игричката си е много добра поне мен си ме грабна пък незнам за вас все пак всеки си има свое мнение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като хардкор фен на COD и превъртал тази шега наречена Battlefield Bad Company 2, която всички хвалят ненужно, мога да кажа,че МОН си я бива. Не е полирана, но пък доста закача. Преди около 5 минутки я превъртях и дотигнах до това върховно удоволствие (което изпитах превъртайки MW2) от игрането на такава добра игра. Не е много дълга, но задоволява!

Редактирано от GraffiK_POP_FAN (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

превъртал тази шега наречена Battlefield Bad Company 2, която всички хвалят ненужно

Хаха... моето мнение е, че MOH не струва ... очакванията ми бяха много голями но за съжаление играта не ми допадна изобщо.

От бетата съм играл сигурно само 15 минути и толкова. Изобщо не си направих труда да свалям пълната версия.

А за Bad Company 2 мога само да ти кажа, че е по-добра от MOH :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта ме грабна много повече от MW2/MW2 ми беше скучна,нищо че съм КоД фен/ и ми беше в пъти по приятна...може би на MW2 ме дразнеше конзолното меню..както и да е много сае радвам за този MOH! Страхотен е,макар и твърде кратък...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Medal of Honor... гледам доста я хвалите и реших да я поцъкам малко. Става, но някак си не мога да приема 'бъговете' на моменти?! (или 'проблемът е в моя ТV', който др. никъде не прави подобни чудеса).

[За това говоря: ...ръката му влиза в краката, които пък от своя страна са изместени спрямо тялото]

П.П. Някои с подобни асиметрии?

П.П.(2) Продължавам да цъкам...

Публикувано изображение

Редактирано от holler_pz (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,играта имаше доста бъгове...аз бях завладян от историята и не им обръщах внимание....а и играта е твърде кратка че да дразнят :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми хареса само графиката. няма игра с подобна графика. играх я с клокнато ати 5770 всичко на макс със резолюция 1680-1050 дирексх11. превъртях я само заради красивите пранини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване