Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

BitDefender - въпроси, проблеми, дискусия (обединена)

Препоръчан отговор

The update is now available on the BitDefender Update Servers. Please make a BitDefender update and the problem should be fixed.

Или казано на български, вече има ъпдейт фикс който оправя бъга затова ъпдейтнете, тествано от мен, работи !
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 735
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Bitdefender 2014   x86 Bitdefender 2014 Antivirus Plus   Bitdefender 2014 Internet Security   Bitdefender 2014 Total Security   x64 Bitdefender 2014 Antivirus Plus   Bitdefender 2014 Inter

Мисля , че тази настройка . Поне при мен след като я направих праща откритите зарази в карантината. Между другото може да прегледаш тези : http-~~-//www.youtube.com/watch?v=W4IbPS4F7zo http

проблема е решен!Всъщност се оказа че не е в настройките на програмата,а самата програма има такъв бъг.Не предполагах че проблема може да е в програмата като такава..затова се подведох.Обещават да ра

Публикувани изображения

Да, ама аз я бях настроил да трие вирусите и познайте какво стана...махна т'ва, махна онова и хоп Windows-a се скапа от всякъде...до сега преинсталирах...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ама аз я бях настроил да трие вирусите и познайте какво стана...махна т'ва, махна онова и хоп Windows-a се скапа от всякъде...до сега преинсталирах...

Никога не настройваи програма да трие директно-винаги решавай ти -има достатъчно начини да разбереш дали е вирус ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Никога не настройваи програма да трие директно-винаги решавай ти -има достатъчно начини да разбереш дали е вирус :ph34r:

Може ли да кажете как да настроя програмата да пита преди да изтрие някоя заплаха, а не директно да я трие?Рових се из настройките, но не успях да открия как да постави файла под карантина.Трие го директно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Излезе първата бета на BitDefender Total Security 2011 ЦЪК

Има 3 изгледа:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

На първо четене, интерфейса и опциите за настройка ми допадат, обаче все още има много бъгове.

Не ми харесва, че иска пълен скан иначе разправя, че компа не е защитен, а при пускане на скана познайте - сканиране цял ден! Ужас! Кога ли ще си оправят сканирането да не е толкова бавно!

ЕДИТ:

Разкарах я. Наред с горните бъгове ми блокира и бързите клавиши на клавиатурата. Иначе има фаца и качества. Но няма да я сложа докато не й оправят сканирането. Сега сложих F-Secure IS 2011 да видя със същия скан енджин как ще се държи. Междувременно сканирам с МБАМ да видя БД дали е пропуснала някоя гад ;)

Редактирано от freako (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Излезе бета 2. Подобрили са скоростта на сканиране (поне според тях). Промените:

1. New! The Remote Parental Control enables you to remotely manage the Parental Control settings for each Windows Account on your PC. Enable Remote Parental Control on the PCs you want to restrict access and check the Parental Control option in your BitDefender account at

http://myaccount.bitdefender.com (make sure you use your Beta BitDefender Account) 2. Improved! The BitDefender Home Network Management has been included in the beta 2 kit. You can manage BitDefender installed on other PCs in your network. The license keys provided in the Registration Test Cases on http://beta.bitdefender.com can be used on multiple PCs. 3. Improved! The performance level detection in the Performance Optimizer has been improved by adding information on the operating system requirements, the scan speed vs other PCs and the last defrag. 4. Improved! The Elapsed Time estimation in the on-demand scan wizard has been corrected to show estimated scan times with a high accuracy rate.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Тази програма колкото а да я правят и оправят, няма да я олекотят...

Здравейте!

Години наред бях с Нод и с още някои други преди това... Сега съм с Bitdefender 2010 и не виждам кой знае каква разлика в скоростта, в сравнение с Нод, който е супер прехвален според мен. При съвременните размери на хард дисковете, не ми говори, че Нод бил лек, бърз, мигновенен едва ли не, да ти кажа като си пусках пълен скан с Нода вечерта, си чаках да свърши на следващия ден.., същото като сега с Bitdefender-a. Но със сигурност и двете се държат "по-леко" , било и в сканиране в реално време от примерно Нортън. А вече по въпроса на справянето с вирусите... с две ръце за Bitdefender-a , ще ти кажа защо. Като махнах Нода и сложих Bitdefender веднага изхваща загнездили се вируси, които Нода не ги е пипнал даже... Също така мога да кажа и много добри думи за интерфейса, добре е пипнат, и дава повече възможности от на Нод, виждат се текущите процеси и други неща... Това е от мен.

А също така за другите, ако не знаете имат и сайт на БГ: Bitdefender

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така,да речем че сте решили да се доверите на продуктите на BitDefender и решавате да се спрете на Total Security,понеже не сте на ясно с този вид материя и затова предпочитате пълна автоматизирана система за охрана.Ok., купувате си лиценз и решавате да преминете към инсталация.

Какво се появява още в началото Публикувано изображение ,ок.,айде наблъзка ме с напълно излишни за мен DLL библиотеки,добре но на следващия екран се появи кофти прозорец Публикувано изображение ,сега какво? Ще се почуди потребителя,ще се почеши по главата и ще каже,е"си аз си купих тяхната програма,а тя може да не е съвместима с Windows Xp и ако продължа може да ми скапе OS?!

Ок., питам аз,това в лицензираното споразумение има ли го ?!? :rolleyes: Някой нещо да е споменал ? Този потребител според вас,ще продължи ли инсталацията,аз ако съм на него няма да продължа,като знам че съм броил сума ти пари за софтуера който е на машината ми,да не споменаваме и информацията на нея!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така,да речем че сте решили да се доверите на продуктите на BitDefender и решавате да се спрете на Total Security,понеже не сте на ясно с този вид материя и затова предпочитате пълна автоматизирана система за охрана.Ok., купувате си лиценз и решавате да преминете към инсталация.

Какво се появява още в началото Публикувано изображение ,ок.,айде наблъзка ме с напълно излишни за мен DLL библиотеки,добре но на следващия екран се появи кофти прозорец Публикувано изображение ,сега какво? Ще се почуди потребителя,ще се почеши по главата и ще каже,е"си аз си купих тяхната програма,а тя може да не е съвместима с Windows Xp и ако продължа може да ми скапе OS?!

Ок., питам аз,това в лицензираното споразумение има ли го ?!? :rolleyes: Някой нещо да е споменал ? Този потребител според вас,ще продължи ли инсталацията,аз ако съм няма да продължа,като знам че съм броил сума ти пари за софтуера който е на машината ми,да не споменаваме и информацията на нея!

На реална машина или на виртулка е правен опита за инсталиране. Ако е на виртулка, сигурно проблема е от нея....
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На реална машина или на виртулка е правен опита за инсталиране. Ако е на виртулка, сигурно проблема е от нея....

На реална Windows XP вчера инсталирана с последни кръпки!

На виртуална не съм го подкарвал,но и нямам намерение,като знам колко тромаво минава инсталацията,да не говорим и за де-инсталацията,общо взето тромава работа.За това време инсталирам XP ,ей :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса е че драйверите не са подписани за съвместимост от Microsoft колега.

На виртуална машина или не XP си е XP :rolleyes:

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На реална Windows XP вчера инсталирана с последни кръпки!

На виртуална не съм го подкарвал,но и нямам намерение,като знам колко тромаво минава инсталацията,да не говорим и за де-инсталацията,общо взето тромава работа.За това време инсталирам XP ,ей :rolleyes:

На мен същото съобщение за савместимост на драйвърите на програмата с Windows XP ми показа ESET Smart Security, изтеглен от eset.bg преди няколко дни.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да кажете как да настроя програмата да пита преди да изтрие някоя заплаха, а не директно да я трие?Рових се из настройките, но не успях да открия как да постави файла под карантина.Трие го директно.

Отваряш Дефендъра отиваш на Antivirus-Custom Level-и от тук си избираш как да трие,какво да трие и тн.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок., питам аз,това в лицензираното споразумение има ли го ?!? :huh: Някой нещо да е споменал ? Този потребител според вас,ще продължи ли инсталацията,аз ако съм на него няма да продължа,като знам че съм броил сума ти пари за софтуера който е на машината ми,да не споменаваме и информацията на нея!

Значи, какво разправяш, че имаш последни кръпки, като .NET 1.1 го има още в SP2 за XP а вече е SP 3 и след него също има сумати неща... Програмата ти е добавила необходимите неща, и това че се инсталирала по-бавно от XP дето друг се изказа неподготвен, е само дрън... дрън... ако толкова бавно му се инсталира Антивирусната, значи за XP ще трябва да си пусне отпуск :speak: ... А това за драйверите, си е Майкрософтска манджа, която с обновен Windows аз лично не съм го виждал това съобщение да излиза, и както казаха някои други хора, се появява и при инсталация на Есет Нод 32...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, какво разправяш, че имаш последни кръпки, като .NET 1.1 го има още в SP2 за XP а вече е SP 3 и след него също има сумати неща...

Microsoft NET Framework не е в комплект с Windows XP и сървизите му ,а се инсталира допълнително,ей това разправям :huh:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Microsoft NET Framework не е в комплект с Windows XP и сървизите му ,а се инсталира допълнително,ей това разправям :help:

Никой не отрича това.

НО в интегрирани версии на Windows + SP 2 или 3 новите .NET си вървят... което ме наведе на мисълта, че твоята е стара версия...

А имай предвид, че със стара версия на .NET има доста дупки в сигурността. За твое добро е, да си с по-нова версия и да не се инатиш кат магаренце :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не отрича това.

НО в интегрирани версии на Windows + SP 2 или 3 новите .NET си вървят... което ме наведе на мисълта, че твоята е стара версия...

А имай предвид, че със стара версия на .NET има доста дупки в сигурността. За твое добро е, да си с по-нова версия и да не се инатиш кат магаренце :biggrin:

Извинявай,но пак ще се повторя,че в оригиналния диск на XP /Vista/7 ,Microsoft NET Framework не присъства,като компонент,а трябва да го инсталираш допълнително.Това,че си дръпнал бозата с него,не означава че е така по-принцип.В торент тракерите ,пипани копия бол.Даже и с антивирусна можеш да намериш копие.

Мисълта ми беше,че този програмен модел и тази среда за изпълнение я ползват много малко програми,за мен е абсолютно излишен за домашно ползване!

Харесва не харесва,това е моето мнение за Microsoft NET Framework! :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай,но пак ще се повторя,че в оригиналния диск на XP /Vista/7 ,Microsoft NET Framework не присъства,като компонент,а трябва да го инсталираш допълнително.Това,че си дръпнал бозата с него,не означава че е така по-принцип.В торент тракерите ,пипани копия бол.Даже и с антивирусна можеш да намериш копие.

Мисълта ми беше,че този програмен модел и тази среда за изпълнение я ползват много малко програми,за мен е абсолютно излишен за домашно ползване!

Харесва не харесва,това е моето мнение за Microsoft NET Framework! :help:

Що не си отвориш някъде една темичка за .Net Framework, вместо да оплюваш антивирусните програми, че ти били криви... Отваряш съвсем друга тема... Аз не съм основателя на .NET Framework :biggrin: , но като запознат, как може да наричаш подобна среда боза??? Все едно да кажеш същото за Java? Ти имаш ли беглата представа що софтуер се пише на тези среди, и колко домашен? Ам чи кат си толкоз отворен разработи нова програмна среда! :help:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що не си отвориш някъде една темичка за .Net Framework, вместо да оплюваш антивирусните програми, че ти били криви... Отваряш съвсем друга тема... Аз не съм основателя на .NET Framework :biggrin: , но като запознат, как може да наричаш подобна среда боза??? Все едно да кажеш същото за Java? Ти имаш ли беглата представа що софтуер се пише на тези среди, и колко домашен? Ам чи кат си толкоз отворен разработи нова програмна среда! :help:

Понеже ти се "надъха" с този NET Framework ,та си викам нека се аргументирам!

Под "боза" нямах на в предвид NET Framework ,а Windows :help:

Имам представа,да,много малко програми които се ползват от обикновения потребител,като мен например!

Коментарите ти стават арогантни и излизат извън рамките на нормалния тон! Когато не знаеш или не можеш да се защитиш или аргументираш,нормално е за незнаещи и слабо информирани в подобни ситуации да се получава така!

Нищо лично! :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже ти се "надъха" с този NET Framework ,та си викам нека се аргументирам!

Под "боза" нямах на в предвид NET Framework ,а Windows ;)

Имам представа,да,много малко програми които се ползват от обикновения потребител,като мен например!

Коментарите ти стават арогантни и излизат извън рамките на нормалния тон! Когато не знаеш или не можеш да се защитиш или аргументираш,нормално е за незнаещи и слабо информирани в подобни ситуации да се получава така!

Нищо лично! :)

Ами и за Windows да е! И него ли наричаш боза? Ти май се имаш за Нео от Матрицата :fly1: Ами че вземи направи по-добра ОС от Уиндоус и тогава критикувай!

А пък за арогантния тон, май ти си този който ръси такъв... Ти си кат някакъв hater... Ти си този който обижда, нарече ме незнаещ и зле информиран... Аз кат та гледам си от тези ламерчета дето фанали една дистрибуцийка на Линукс и я сложили и вече се мислят за не знам кой...

Редактирано от stefan_k (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да е пробвал новата Бета 3? Току-що я "метнах"...Вярно че малко тромаво се инсталира,но поне при мен не бави след това...Първото нещо което направих е да и забраня да трие каквото и да е...Направи си бързото сканиране,появи се и малкото триъгълниче в трея че не съм сканирал системата...и ..ще видя как е...Вирусната база е доста впечятляваща...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и двете са боза и framework и java - първото е боклук (който не вярва да си разгледа грешките в event viewer), а второто мноого бавно, делфи е друго нещо... също и visual basic...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и двете са боза и framework и java - първото е боклук (който не вярва да си разгледа грешките в event viewer), а второто мноого бавно, делфи е друго нещо... също и visual basic...

Съгласен съм с изключение за в.бейсика. Тествах миналата седмица последна версия на тоя битдефендер, тотал секюрити сякаш го бяха кръстили. Освен, че толкова бавно се инсталира и два пъти по-бавно се деинсталира... но е и толкова тромав, че няма накъде. При инсталация си слага тихомълком фреймуорк 1.1 - най-старото и бъгливо нещо на М$ без дори да пита, защитава си папките и след продължителната и мъчителна деинсталация те остават маркирани като много системни и неприкосновени.... Толкова бавно се инициализира при старт на уин-а, последна от всички приложенийца, че уин-а дава съобщение - вашата антивирусна е с изтекъл срок или дори понякога - нямате антивирусна. Е, то наистина почти нямаш антивирусна... Тествах го с няколко леко опасни сайта - никаква реакция, подобно и на новия симантек енд поинт протекшън... Голяма фирма ама си мълчи като за@@@ик на някои опасни места. Ужас, чудя им се как имат клиенти и дори фенове все още тия от дефендера. Написах им същия текст, дори по-подробен във формата, която се отвори като го махах, с пълното си име и адрес, не се заяждам само тук във форума с тях http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване