Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Компютърът ми е DELL GIX 270 P4 2.8GHZ L2 512 имам( TUNEUP 2010) , но не мога да разбера какво ми е дъното!

Редактирано от Daredevil_666 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

SIW?Еverest? CPU-Z? Махни тези главни букви. В интернет се смятат за викане.

Редактирано от jjjjjk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Теглиш програмата еверест->дънна платка->дънна платка снимаш и качваш сминката в форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис. За тази цел ползвайте бутона "Докладвай", намиращ се под всеки един пост. Използвайте тази функция САМО, за да докладвате за съдържанието на дадено съобщение, което според Вас трябва да бъде модерирано, а не като средство за комуникация с модератор с други цели. Постове, излизащи извън рамките на изискването, ще бъдат трити или редактирани. Редактирано от Lyudmil (преглед на промените)
    • Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като на първо време пиши с малки букви... Има си правила... После - еверест, или отваряш компа и гледаш по крайщата на дъното или около PCI-E слотовете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За какво ти е точния модел на дъното ? http://support.dell.com/support/edocs/systems/opgx270/en/ug/specs.htm Не можеш да добавиш нищо съвременно в него, само някое agp видео , най-вероятно нископрофилно . Поздрави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

мисля че не му е тук мястото на въпроса ми но все пак трябва ми схема на това дъноpost-222182-0-88959600-1305294164_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Каква схема? Малко по-точно ако може. А и не видяхте ли долу в самата програма има няколко линка. С/у единият пише "Информация за продукта" и линк към сайта на производителя и се предполага и точно страницата на дъното. Там опитахте ли да намерите това, което търсите?

Редактирано от quickJO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Каква схема? Малко по-точно ако може. А и не видяхте ли долу в самата програма има няколко линка. С/у единият пише "Информация за продукта" и линк към сайта на производителя и се предполага и точно страницата на дъното. Там опитахте ли да намерите това, което търсите?

пробвах с адреса но ми излиза грешка 404 и нещо на китайски пише а трябва ми схемата за да си свържа поне едното USB от предните защото техника не ги е свързал когато ми сменя дъното а отзад не остана място вече :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето линк към дъното: ето тук. И после отиваш на Download и избираш Manual. Това е директен линк- от тук. Ако е от значение пише че дъното е v3.0 (GeForce6100PM-M2 (V3.0)) за това си погледни дали е точно то. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето линк към дъното: ето тук. И после отиваш на Download и избираш Manual. Това е директен линк- от тук. Ако е от значение пише че дъното е v3.0 (GeForce6100PM-M2 (V3.0)) за това си погледни дали е точно то. Успех!

благодаря ти много за бързата реакция :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

пробвах с адреса но ми излиза грешка 404 и нещо на китайски пише а трябва ми схемата за да си свържа поне едното USB от предните защото техника не ги е свързал когато ми сменя дъното а отзад не остана място вече :ph34r:

линк страница 29 Редактирано от Bily-79 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а аз имам един проблем искам да намеря точния модел на дъното но вище:

Публикувано изображение

мога ли по някакъв начин да вида модела през биоса ? 

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а аз имам един проблем искам да намеря точния модел на дъното но вище:

Публикувано изображение

мога ли по някакъв начин да вида модела през биоса ? 

http://www.gigabyte.bg/products/page/mb/ga-z77x-ud3hrev_10/ трябва да видиш ревизията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте и аз имам един въпрос, прилагам снимка от "everest", кое от записаните ми е модела на дъното?

Благодаря!

8327570a.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте и аз имам един въпрос, прилагам снимка от "everest", кое от записаните ми е модела на дъното?

Благодаря!

8327570a.jpg

Дай снимка от меню Summary - там снимай какво пише за Дънна платка. Everest мисля вече не се поддържа. По-добре инсталирайте и дайте снмика от AIDA64 5.30.3532 Beta / 5.30.3500 Final

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

по ИД-то май е това Biostar P43B-A7 Ver. 6.x http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=431

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

по ИД-то май е това Biostar P43B-A7 Ver. 6.x http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=431

Да благодаря ви, това е модела, просто не знаех че го пишело под капака  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-лесният начин е в конзола:

Start->All ProgramsAccessories->Command Prompt->щракни с десен бутон по тази иконка и избери Run as administrator. Като се отвори черният прозорец, постави копирания от по-долу текст:

wmic baseboard get product,Manufacturer,version,serialnumber

и натисни Enter.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.