Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ако темата не е за тук преместете я....

От няколко дни и днес лаптопа почна да се "побърква"!

Проблема е че лаптопа почна да ми искарва черен екран.

Сърфирам си из нета или правя нещо друго и изведнъж ми излиза черен екран и все едно е блокиран,не ми дава да правя нищо,гася го стартира се и само черен екран и сам се гаси и пак черен екран и така докато не му удариш Powera,,зачаках малко и пак го включих и тръгна.

От какво може да е проблема???Имам съмнение дали не е от това че няколко пъти си връщах времето назад за период от половин час..Дали е от това????

Писах в друг форум и ми казаха да върна времето повечко назад,върнах го и след 2 дни пак същото за днес сигорно 5 пъти ми го направи така

Това ми е лаптопа:

HP pavilion dv6000,не е гаранционен.

AMD Turion™ 64 x2 Mobile

Technology TL-56

1.81 GHz 1.87 GB of ram

Physical Address Extension

Microsoft Windows XP

Professional

version 2002

Service Pack 3

post-263876-1269787290,91_thumb.jpg

Редактирано от vekso93 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имaм съмнение дали не е от това че няколко пъти си връщах времето назад за период от половин час..Дали е от това????

Какво означава това? Възстановявал си системата? Пробвай с преинсталиране.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема на тия HP-та е в VGA, росто изгаря! Ако намериш някаде да ти презапоят нов VGA чип ще се оправи, ама ще ти струва много.

Редактирано от E50 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

ЗДравейте,

заглаваието на темата ми се струва подходящо да задам моя въпрос за лаптопа.

Беше на ремонт, защото му се скапа храд диска, момчето го оправи ..

обаче сега не може да разпознае допълнителната мишка

и трябва да работя само с вградената(онази плочка), която ми е адски неудобна. sad.gif

Кажете ми къде да цъкам, и въобще какво да направя, за да мога пак да си ползвам нормална мишка.

Преди повредата си имаше такава и си я разпознаваше

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като зареди Уиндоуса, трябва да изчакаш да инсталира мишката. Ако не забелязваш никакви действия в таскбара, извади и пак вкарай USB-то или провери в дивайс менъджера за състоянието на USB устройствата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

R.I.P. няма надежда, или по-точно е безмислено да се мъчи, може да го съживим, но пак ще създаде същия проблем... мисли за нов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако темата не е за тук преместете я....

От няколко дни и днес лаптопа почна да се "побърква"!

Проблема е че лаптопа почна да ми искарва черен екран.

Сърфирам си из нета или правя нещо друго и изведнъж ми излиза черен екран и все едно е блокиран,не ми дава да правя нищо,гася го стартира се и само черен екран и сам се гаси и пак черен екран и така докато не му удариш Powera,,зачаках малко и пак го включих и тръгна.

От какво може да е проблема???Имам съмнение дали не е от това че няколко пъти си връщах времето назад за период от половин час..Дали е от това????

Писах в друг форум и ми казаха да върна времето повечко назад,върнах го и след 2 дни пак същото за днес сигорно 5 пъти ми го направи така

Това ми е лаптопа:

HP pavilion dv6000,не е гаранционен.

AMD Turion™ 64 x2 Mobile

Technology TL-56

1.81 GHz 1.87 GB of ram

Physical Address Extension

Microsoft Windows XP

Professional

version 2002

Service Pack 3

според мен или прегрява или е от vga

късмет от мен

Редактирано от TOPLIIKATA (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване