Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stanley56

Mozilla Firefox 3.x.x - въпроси и проблеми

Препоръчан отговор

Свалих GB-En версията, инсталирах я и ето какъв прозорец ми отваря:

Публикувано изображение

Някой, който вече е инсталирал FF3 да е препратен към този прозорец или трябва да е нещо друго? :-)

Мдам, същия прозорец ми се появи като я инсталирах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Именно от рекорда я изтеглих. И при мен не ставаше доста време, ама тъпо и упорито цъках и бях възнаграден. Доста добавки и любимата ми тема не стават, та дано ги опраят в най-кратко време. Струва ми се, че лисицата зарежда по-бързо при включване :P

Да, зарежда много по-бързо. При мен се отваря все едно отварям папка в Windows Explorer. С двойката не беше така, чакаше се цифра докото се зареди. Много съм доволен от новата версия. Само Tab Mix Plus и българската версия ми се иска да са налични, но за тях трябва да се почака малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдам, същия прозорец ми се появи като я инсталирах.

Това е официалната страница.Като разтартираш ще се махне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

България - 11 000+ сваляния

Румъния - 17 000 + сваляния

Турция - 40 000+

Гърция - 15 000 +

Общо за целия свят 3 000 000+, ако продължава така, май с доста ще минат рекорда, за 4 часа 3 000 000 сваляния. :-)

Като се има предвид, че утре ще се сваля и инсталира и на работата дано да прескочим 100 000 сваляния за България :-)

Off: Честито на всички фенове на Италия :-)

Това е официалната страница.Като разтартираш ще се махне

Тя ще се махне, ама нали уж всеки, участвал щеше да получи специална "грамота", или да я очаквам на e-maila си :-)

@skylamer, къде е този сертификат? :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва сами да си го поискате пишете си имената на латиница и Ви го дават, като .pdf ->

http://www.spreadfirefox.com/en-US/worldre...ertificate_form Публикувано изображение:P :P :gift:Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва сами да си го поискате пишете си имената на латиница и Ви го дават, като .pdf ->

http://www.spreadfirefox.com/en-US/worldre...ertificate_form Публикувано изображение:gift::clap::gift:Публикувано изображение

Благодаря!

Добре са го направили. :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодарим ти че откри топлата вода. сега вече можем да се къпем и през зимата кво и пречеше на старата тема да поеме въпросите и за тройката? аз ако за всяка една версия (включително всички алфи, нощни релиизи и бети) през който съм минал трябва да правя нова тема ще се зарием за хората с началната страница: това очевадно не е финала а някой от RC-ата (дори си пише на прозореца) предполага се че е #3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сертификат и аз си взех... :clap: Но имам един върос, защо скина е като на RC-тата, а не както е показано на screenshot-а в сайта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодарим ти че откри топлата вода. сега вече можем да се къпем и през зимата

кво и пречеше на старата тема да поеме въпросите и за тройката?

аз ако за всяка една версия (включително всички алфи, нощни релиизи и бети) през който съм минал трябва да правя нова тема ще се зарием

за хората с началната страница: това очевадно не е финала а някой от RC-ата (дори си пише на прозореца)

предполага се че е #3

2.19 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

На който не му харесва, да ходи на палатка с парно отопление!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе момчета преди да инсталирам тройката направих пълен Back-up на старата с Mozbackup сложих тройката и какво да видя половината bookmark ги няма както и 80% от сайтовете в адрес бара направих рестор с back-up файла от двойката и пак същата работа не ми е изгода да съм с тройката сега... Та някой да знае как да го оправя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Release Candidate 3 има леки издънки - някой уеб адреси не се запаметяват след ръчно писане... надявам се това да е поправено във Firefox 3.0 final. Между другото, това е най-добрия броузер! :-) Сега нямам търпение да сваля финалната версия :-) Според мен причината да ви показва старата начална страница с "Release Candidate" е защото не се дейнсталирали старата версия преди това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Release Candidate 3 има леки издънки - някой уеб адреси не се запаметяват след ръчно писане... надявам се това да е поправено във Firefox 3.0 final. Между другото, това е най-добрия броузер! :-) Сега нямам търпение да сваля финалната версия :-)

Според мен причината да ви показва старата начална страница с "Release Candidate" е защото не се дейнсталирали старата версия преди това.

Няма никаква разлика между Release Candidate 3 и Final:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали истинската финална версия няма да е 3.1.х, в която да са поправени бъговете пропуснати от бързане или неграмотност, на някои от занимаващите се с проекта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали истинската финална версия няма да е 3.1.х, в която да са поправени бъговете пропуснати от бързане или неграмотност, на някои от занимаващите се с проекта?

Нормално е всеки софтуер да има бъгове. Аз съм с firefox от версия 0.9 и съм забелязал че версиите, които излизат са достатъчно стабилни и изключая дребни проблеми са напълно пригодни за работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

версия 0.3 phoenix с иконка на динозавърче Публикувано изображение .... спомени... иначе 3-ката финал( rc2-3 не съм слагал ) е оправен бъга който при мен мн често се появяваше , при зареждане на сайт с много картинки , зацикляше на някакъв процент от зареждането 60-70-80% за няколко секунди и след това изведнъж зареждаше останалата част от картинките ( мн дразнещо някой път , при 3-ката това не се получава ) за друго до сега не съм забелязъл , но като цяло мисля че е по стабилна от 2-ката , или поне по добре борави в използваната рам , но има време да я държа пусната 3- 4 дни без спиране да видим колко рам ще глътне тогава :angry: но за сега се държи в това отношение по добре от 2-ката :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

версия 0.3 phoenix с иконка на динозавърче Публикувано изображение .... спомени... иначе 3-ката финал( rc2-3 не съм слагал ) е оправен бъга който при мен мн често се появяваше , при зареждане на сайт с много картинки , зацикляше на някакъв процент от зареждането 60-70-80% за няколко секунди и след това изведнъж зареждаше останалата част от картинките ( мн дразнещо някой път , при 3-ката това не се получава ) за друго до сега не съм забелязъл , но като цяло мисля че е по стабилна от 2-ката , или поне по добре борави в използваната рам , но има време да я държа пусната 3- 4 дни без спиране да видим колко рам ще глътне тогава :angry: но за сега се държи в това отношение по добре от 2-ката :down:

Много време. Ще препълни кеша Публикувано изображение .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и за преди малко я свалих ,но защо няма за българия незнам....затова я изтеглих English(US) нали все пак се записаах макар и за US пп:и грамота си взех :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и за преди малко я свалих ,но защо няма за българия незнам....

Няма версия на български, дори в бета фаза. Публикувано изображение

Ако някой държи да си я свали, но не може да се свърже с официалния сайт, може да използва тази връзка:

http://ftp.acc.umu.se/pub/mozilla.org/firefox/releases/3.0/

При мен се свали светкавично Публикувано изображение , по-бързо отколкото написах това изречение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми затри всички bookmark-ове. Някой знае ли как да си ги възстановя, при положение че не съм правил back-up (от сляпа вяра).

History-то в address bar-а направо ми бърка в здравето. Идеи как да го настроя да е както при 2.х?

И не ми spell check-ва докато пиша този пост, а Bulgarian dictionary-то си стои. Spell check-ва само английския. Отново някакви идеи?

Почитател съм и използвам на 99% Огнен лиско, но нещо 3-ката ме разочарова. Явно от прекомерни очаквания.

А сертификатът за download не поддържа кирилица! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми затри всички bookmark-ове. Някой знае ли как да си ги възстановя, при положение че не съм правил back-up (от сляпа вяра).

History-то в address bar-а направо ми бърка в здравето. Идеи как да го настроя да е както при 2.х?

И не ми spell check-ва докато пиша този пост, а Bulgarian dictionary-то си стои. Spell check-ва само английския. Отново някакви идеи?

Почитател съм и използвам на 99% Огнен лиско, но нещо 3-ката ме разочарова. Явно от прекомерни очаквания.

А сертификатът за download не поддържа кирилица! Публикувано изображение

Май, все пак, финалната тройка ще е 3.1.х...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз имах този проблем виж тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз имах този проблем виж тук

при мен това не деиства :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да попитам дали има някой..AdBlock май за тая версия още няма нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да попитам дали има някой..AdBlock май за тая версия още няма нали?

0.7.5.5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.