Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stanley56

Mozilla Firefox 3.x.x - въпроси и проблеми

Препоръчан отговор

И не ми spell check-ва докато пиша този пост, а Bulgarian dictionary-то си стои. Spell check-ва само английския.

При мен spell-check-a си работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tools-> Addons->Избираш addon-a->Uninstall

е за толкова тъп ли ме взимаш Публикувано изображение

исках да кажа, че освен да видя някаква информация за добавката и страницата на RealPlayer нищо друго не мога да правя с нея, понеже не е съвместима с тази версия

Никой друг ли го няма този проблем???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е за толкова тъп ли ме взимаш

исках да кажа, че освен да видя някаква информация за добавката и страницата на RealPlayer нищо друго не мога да правя с нея, понеже не е съвместима с тази версия

Не съм те разбрал правилно..

Само при мен ли липсва бутона за назад?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

десен->customize--> 1. restore default set 2. (optional) махаш отметката на "use small icons" и трябва да се покаже "ключето" - ако не ти харесва с него сложи я пак и трябва да се оправи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

десен->customize-->

1. restore default set

2. (optional) махаш отметката на "use small icons" и трябва да се покаже "ключето" - ако не ти харесва с него сложи я пак и трябва да се оправи

Мерси много, оправих се ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изкарва ми следната грешка: Secure Connection Failed адресът.com uses an invalid security certificate. The certificate is not trusted because the issuer certificate is unknown. (Error code: sec_error_unknown_issuer) Въпросният сайт си работи с другите браузъри. И също така ми прави проблем при отваряне на друг сайт като ми дава разтеглена страницата, а със стария firefox си беше ОК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

0.7.5.5

мерси много!Без AdBlock не мога аз.Тия разни рекламки пълна мизерия ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изкарва ми следната грешка:

Secure Connection Failed

адресът.com uses an invalid security certificate.

The certificate is not trusted because the issuer certificate is unknown.

(Error code: sec_error_unknown_issuer)

Въпросният сайт си работи с другите браузъри. И също така ми прави проблем при отваряне на друг сайт като ми дава разтеглена страницата, а със стария firefox си беше ОК.

Вероятно на другите броузери си го приел (сертификата) и за това не пищи :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях писал в коментарите на 3-ката, пиша и тука - за addons несъвместимостта:

изтеглете и отворете архива на дадения и променете изискващата версия на 3.0

Пример с "Cache status" давам

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1881 -> See All Versions -> Version 0.7.3 — March 1, 2008 — 19 KB (последния за момента) -> Save Link As .. върху Add to Firefox.

Излиза ви cache_status-0.7.3-fx.xpi

Отваряте го и променяте във файл install.rdf реда "<em:maxVersion>3.0b3</em:maxVersion>" на "<em:maxVersion>3.0</em:maxVersion>"

Записвате файла и архива - после drag&drop в firefox add-ons.

Ако пък някой прави проблеми - просто го махате и чакате ъпдейт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли FasterFox за FireFox 3?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли FasterFox за FireFox 3?

Не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Spyware Doctor e готов. Има някои непреведени части, но това е така защото не успях да ги намеря. Скрити са много добре. Сори.

:D Трябва ли да си махам старата версия на мозила ако искам нова или отгоре дая тегля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен spell-check-a си работи.

Хм, аз дори не съм знаел, че има Spell Checking на български. Как да си направя да ми check-ва и на български ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От както излезе финала не мога да отворя няколко сайта дава ми едно и също http://7sport.net/7sport/index.htm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ви чета мненията, май ще чакам БГ версията (защото тя докато се появи вече ще са оправили гореизброените бъгове)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От както излезе финала не мога да отворя няколко сайта дава ми едно и също http://7sport.net/7sport/index.htm

нали се сещаш че това е за твоята собствена безопасност!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз досега нямам такива проблеми :) но май обещанието, че ще намалят използването на РАМ не се изпълни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе момчете от къде я изтеглихте тая финална??? На пробития официален сайт на мозила от 1 час ми дава грешки,и не мога да я дръпна.Е**ти резила,обещах че ще участвам в поставянето на световен рекорд,а не мога да я смъкна от собствения им сайт.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе момчете от къде я изтеглихте тая финална???

На пробития официален сайт на мозила от 1 час ми дава грешки,и не мога да я дръпна.Е**ти резила,обещах че ще участвам в поставянето на световен рекорд,а не мога да я смъкна от собствения им сайт. :)

http://pv-mirror02.mozilla.org/pub/mozilla...Setup%203.0.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е add-on за български речник - Цък

И как точно се слага този български речник,свалих от линка каквото трябва,но после къде трябва да е речника?

И какво като не си я дръпнеш от тяхния сайт?Аз от тука-"калдата "си я изтеглих,това има ли голямо значение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като сте инсталирали добавката, тя се появява в контекстното меню, когато щракнете с десен бутон в поле, в което може да пишете. Ако не е сложена отметката пред Spell Checking я сложете, а от Languages изберете Bulgarian. Сега трябва да имате проверка на български. Успех :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря :) ,сложих я.Стана. Публикувано изображение

А да попитам и нещо друго-може ли да има преводач на "гуглето",в смисъл този "онлайн преводача гугъл"-който превежда цели сайтове ?Да се сложи на мозила по някакъв начин?На гуглето в "мозила"по-точно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам само при мен ли е така като движа със скрола някоя страница надоло или нагоре става едно разминаване ли незнам точно как да кажа все едно компютъра ми е много бавен(512 рам, 64 видео карта, процесор 1.67ГХц) и като са мести става гадно.С всички други верси на мозилла си е било както трябва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.