Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търпят ли модераторите критика ?

77 гласували потребители

1. 1. Търпят ли модераторите критика?

Препоръчан отговор

От това, което виждам напоследък, стигам до един озадачаващ извод: след като един човек стане модератор, той вече не може да търпи критика.

Не ми се иска да повярвам, но фактите са такива.

Опитайте да пуснете бисер на модератор - ще бъде истрит без обяснение.

Коментирането на действията му пък е абсолютно табу.

Оправданията са като на политик : в другите форуми било още по-зле.

Не е задължително да коментирате вота си. Достътъчно е само да гласувате.

В Празни приказки явно не може да се добавя анкета :biggrin:

Ами няма как да гласувате.

Редактирано от capnemo
Добавена анкета (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 237
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

да, с тази разлика, че някои от тях изхождат от позицията: Ние, богоизбраните, и Вие, плебеите а забравят откъде са тръгнали (че някои са били и с бан дори !)

какви часове, какви дни ? след броени минути ти нацъкват минуси на критикарските или на неудобните постове, а на тях съответно са слагат плюсове. то е повече от ясно кои са -- човек трябва да е

Докато има такива постове, модераторите ще трият и то без да обясняват защо. Има ли някой, на който да не му е ясно защо този пост е за коша? Ние "тяхен" интерес нямаме. За 95% от нас интер

От това, което виждам напослдък, стигам до един озадачаващ извод: след като един човек стане модератор, той вече не може да търпи критика.

Не ми се иска да повярвам, но фактите са такива.

Коментирането на действията му пък е абсолютно табу.

Оправданията са като на политик : в другите форуми било още по-зле.

Да ти покажа ли мой бисер в темата? Има, и сигурно не е един. И не можеш да отречеш че когато си бил по-точен в определения или обяснения винаги съм се съгласявал с теб. И то обикновено явно, в темата
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И къде трябва да гласуваме?! Защото аз анкета не виждам..

Но отговарям..търпят и още как. :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с тази тема само ще си навлечеш гнева на миропомазаните, ако разбира се не я шибне в коша някой от "засегнатите" !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив. При прочит на темата ще видите, че не само има бисери с участници модератори, а и същите се гъбаркат със собствените си "творения".

Дава се обяснение за иЗтрит пост тогава, когато има нужда. В случая има линк към пост на модератор, който аз лично не виждам нито да е бисерен, нито да е за тази тема.

Ето, имаме публично "обяснение" за причината за триене на поста.

По темата: да, търпят критика и самокритиката също уважават.

пп. хахаха...до тук нищо изненадващо.

Ще увелича залозите за други участници с очаквани постове. :biggrin:

Редактирано от algor
допълнение (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В хардуер раздела съм казал , че който има критики , препоръки или каквото и да е към мен да казва.Не веднъж съм допускал грешки и са ме критикували за това или забележки е имало към мен.Когато има нещо подобно аз си вадя изводи за това и повече не се допуска грешка , уча се по този начин.Така че , търпя критики!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стани модератор и ще разбереш колко е лесно и приятно да се мъчиш да поддържаш някакъв ред и правила, а същевременно всеки да писка, че налагаш цензура и си баси лошия. Повече разбиране и толерантност трябва да има, но не само от страна на модераторите. Процесът е двустранен...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търпят бе...вервайте ми! Чудно как обаче като им кажеш нещо, което не е в тяхен интерес на следващият ден постът ти става -3 -5 или -10. Нали и това за минути.Ей така необяснимо защо и неясно кой. Много интересно как започват да говорят на Вие, ама това от уважение, разбираш ли, нищо че в предишната тема сте си говорили на ти. Ама да...търпят...мхъм...убедена съм, даже съм 100% сигурна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че отговора не е еднозначен. Факт е, обаче, че точно действията не един модер на Калдата ме накараха да стана резервиран към целият екип на портала. Може би, ако обясняваха по-често действията си на нас простосмъртните, така че да не оставаме с горчивия привкус на съмнението, че се опитват да демонстрират сила, нямаше да я има и тази тема. Проблемите в един форум не се решават, като се трият мнения и теми без обяснения, и когато попиташ, всички отговорни да ти мълчат и демонстрират високомерие. Власт трябва да се дава, само на този, който иска най-малко да я употребява, а всички проблеми могат да се разрешат ако се дискутират правилно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хи хи хи..тва е- пак опираме до пустата репутация... Зад всеки един минус явно стои модератор... :) Така е..модераторите са виновни по дефолт, просто защото са модератори. Модераторите освен критика, нападки и необоснована злоба - друго не получават. :lol6: П.П. Имам още няколко фенчета, които очаквам да се включат. :P

Редактирано от Madonna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търпят бе...вервайте ми!

Чудно как обаче като им кажеш нещо, което не е в тяхен интерес на следващият ден постът ти става -3 -5 или -10. Нали и това за минути.Ей така необяснимо защо и неясно кой.

Много интересно как започват да говорят на Вие, ама това от уважение, разбираш ли, нищо че в предишната тема сте си говорили на ти.

Ама да...търпят...мхъм...убедена съм, даже съм 100% сигурна.

какви часове, какви дни ?

след броени минути ти нацъкват минуси на критикарските или на неудобните постове, а на тях съответно са слагат плюсове.

то е повече от ясно кои са -- човек трябва да е пълен олигофрен, за да не разбере играта.

а говоренето на "Вие" си е чиста подигравка с потребителите.

Редактирано от Mistress Linda (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ли Ви е най-интересно - да провокирате някой от банваните пак нещо по-остро да напише. Ами аз не искам после още двадесет регистрации да създавам и да им доказвам отново, че не всеки могат да баннат.Предпочитам на модераторите да им пожелая успехи, късмет и малко повече либералност спрямо инакомислещи.Критика защо трябва да понасят - нека отстояват с доводи собственото си мнение. Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера, защо напоследък думата ЗЛОБА толкова често се употребява? Ако някой има проблем със злобата, то това не съм аз. Но вече всяка втора дума е злоба... каквото и да кажеш... злоба... каквото и да направиш... пак злоба... каква злоба какви 5 лв?!? Другата страна е заяждането... да бе аз имам скрита страст да се заяждам с модераторите, направо не мога да спя вечер да мисля на следващият ден какво да се заям с някой модератор...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с тази тема само ще си навлечеш гнева на миропомазаните, ако разбира се не я шибне в коша някой от "засегнатите" !

Докато има такива постове, модераторите ще трият и то без да обясняват защо.

Има ли някой, на който да не му е ясно защо този пост е за коша?

Търпят бе...вервайте ми!

Чудно как обаче като им кажеш нещо, което не е в тяхен интерес на следващият ден постът ти става -3 -5 или -10. Нали и това за минути.Ей така необяснимо защо и неясно кой.

Много интересно как започват да говорят на Вие, ама това от уважение, разбираш ли, нищо че в предишната тема сте си говорили на ти.

Ама да...търпят...мхъм...убедена съм, даже съм 100% сигурна.

Ние "тяхен" интерес нямаме. За 95% от нас интереса е далеч извън пределите на този форум и на още дузина интернет кафета, кръчми, свърталища и сайтове.

Иначе всеки минус си има обяснение. С плюсовете обаче е друга бира.

В тази тема ли да си го изясняваме или ще отворите друга, уважаема Елизабет?

Мадона търпи. Извинявам се, че не го споменах.

Измежду доста от постовете този определено се откроява.

Не, не заради друго, а заради това, че някой все пак казва истината. Неговата си, разбира се, но все пак е истина.

Чест и почитания!

Разбира се, че отговора не е еднозначен.

Факт е, обаче, че точно действията не един модер на Калдата ме накараха да стана резервиран към целият екип на портала.

Може би, ако обясняваха по-често действията си на нас простосмъртните, така че да не оставаме с горчивия привкус на съмнението, че се опитват да демонстрират сила, нямаше да я има и тази тема.

Проблемите в един форум не се решават, като се трият мнения и теми без обяснения, и когато попиташ, всички отговорни да ти мълчат и демонстрират високомерие.

Власт трябва да се дава, само на този, който иска най-малко да я употребява, а всички проблеми могат да се разрешат ако се дискутират правилно.

Ако поне половината от постовете в разделите на форума бяха такива като смисъл (не като съдържание), аз мисля, че модератор ще се намесвя в много, много редки случаи.

Друг е въпроса колко от нас търсят смисъла в нечии думи...

Някои колеги съфорумци сигурно виждат, че техни постове не съм цитирал, но то не е защото не си струва, а на тях просто няма какво да им се коментира. :lol6:

пп. Ще си позволя да допълня автора на темата с един въпрос: колко от тези, които казват, че модераторите не търпят критика са отправяли такава към някой? Не говоря за злобни постове в разрез с правилата, за постове, целящи да обидят някой, а за такива, които наистина съдържат критика градивна?

М?

Колко?

ппп. И за да бъде коректна дискусията нека все пак изясним термина "критика" какво включва, защото има доста видове критика и да не става объркване.

Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера, защо напоследък думата ЗЛОБА толкова често се употребява? Ако някой има проблем със злобата, то това не съм аз. Но вече всяка втора дума е злоба... каквото и да кажеш... злоба... каквото и да направиш... пак злоба... каква злоба какви 5 лв?!?

Другата страна е заяждането... да бе аз имам скрита страст да се заяждам с модераторите, направо не мога да спя вечер да мисля на следващият ден какво да се заям с някой модератор...

Радвам се,че ме четеш и ми броиш думичките. Хубаво е като искаш да ми кажеш нещо да имаш доблестта да се обърнеш лично към мен. Не боли, повярвай! Трябва да се оправдавам защо използвам определени думички ли?

Еми давай, критикувай...аз търпя!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, гадни копеуета сме, не търпим критика, само бършем постове с големия парцал и се заяждаме с потребителите. Всъщност, преди да стана модератор, и аз мислех точно така...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, гадни копеуета сме, не търпим критика, само бършем постове с големия парцал и се заяждаме с потребителите. Всъщност, преди да стана модератор, и аз мислех точно така...

ти си друга бира

те си знаят кои са и без посочване с пръст

Редактирано от Mistress Linda (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато кажете "Еди кой си модератор трие мнения без да има причина за това, затваря теми, които отговарят на правилата и налага цензура на някой защото не му е удобен" ще се обърне внимание на критиката. И вярвайте ми, търпи се такава критика. Другото си е точно празни приказки, драги.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Празни приказки явно не може да се добавя анкета :lol6:

Трябва да помолиш модератор да я пусне.

Ще съм кратка - не, мнозинството не търпи, тъй както и мнозинството от потребителите не търпят. То няма как и да е друго, щом първите произлизат от редиците на последните.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти си друга бира

те си знаят кои са и без посочване с пръст

Кои са?

Тези на които пишеш памфлети на латиница, с които обвиняваш, че бичат на Мадона по 128 плюса за 13 минути ли?

Освен мен има ли други? Или Мадона влиза в кюпа по графа "дефолт", щото е човека на човека, дето е ебаси човека?

Хайде да видим кои са добрите и кои са лошите. Защото ако само аз съм "оная бира" нека променим заглавието на темата, за да не се бъркат всички модератори.

Едит: Aragorn(Elesar), сори колега, малко съм повторил твоите думи, но сме писали по едно и също време. Нека се счита, че ти си автора на призива към масите. :lol6:

Редактирано от algor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да помолиш модератор да я пусне.

Ще съм кратка - не, мнозинството не търпи, тъй както и мнозинството от потребителите не търпят. То няма как и да е друго, щом първите произлизат от редиците на последните.

да, с тази разлика, че някои от тях изхождат от позицията:

Ние, богоизбраните, и Вие, плебеите :lol6:

а забравят откъде са тръгнали (че някои са били и с бан дори !)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да задам и един друг въпрос - търпят ли някои потребители критика? Показателно за мен е, че точно Кен е пуснал тази тема. Без да имам нищо против него, съм забелязал, че именно той не проявява грам разбиране и толерантност, и винаги намира начин да се заяде с модераторите чрез някой от жлъчните си коментари... Особено активен в това отношение става, когато му се модерира някой негов пост. Убедил съм се... Лошо няма - явно му е стил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване