Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търпят ли модераторите критика ?

77 гласували потребители

1. 1. Търпят ли модераторите критика?

Препоръчан отговор

Ще задоволя интереса ти. Недоволните нищо не искат, те просто спират да посещават това място. За жалост много мои познати са в тази група.

Ти значи си доволен, щом още си тук... :biggrin:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 237
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

да, с тази разлика, че някои от тях изхождат от позицията: Ние, богоизбраните, и Вие, плебеите а забравят откъде са тръгнали (че някои са били и с бан дори !)

какви часове, какви дни ? след броени минути ти нацъкват минуси на критикарските или на неудобните постове, а на тях съответно са слагат плюсове. то е повече от ясно кои са -- човек трябва да е

Докато има такива постове, модераторите ще трият и то без да обясняват защо. Има ли някой, на който да не му е ясно защо този пост е за коша? Ние "тяхен" интерес нямаме. За 95% от нас интер

Да не би да са ги баннали че са регнали 40 акаунта и те да са се разсърдили?

Създаването на акаунти не е забранено във форумите на Калдата и не може да бъде повод за санкции. Даже ако помниш доскоро, съобщението за регистрация изкуствено стимулираше създаването на такива, защото Калдата имаше полза от това.

Поводите за "разсърдване" са различни и като цяло са вързани с общуването на определени фигури. Аз не съм им изповедник, нито някоя клюкарка за да събирам чужди изповеди. Достатъчни са ми личните наблюдения, за да имам повод да смятам, че цензурата и неспазването на писаните правила не се вписват в понятието "толерантност".

Ти значи си доволен, щом още си тук... :biggrin:

Няма пълно щастие : )

ПП: 90% съм сигурен, че си измолил изтриването на думите ми от темата, които описват особата ти в неприятна светлина : )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма пълно щастие : )

ПП: 90% съм сигурен, че си измолил изтриването на думите ми от темата, които описват особата ти в неприятна светлина : )

Нищо не съм молил и нищо не съм трил, дори изобщо нямам представа за какво говориш. С годините обаче съм свикнал със злобните ти и с нищо непредизвикани нападки по мой адрес, така че нищо ново...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поводите за "разсърдване" са различни и като цяло са вързани с общуването на определени фигури. Аз не съм им изповедник, нито някоя клюкарка за да събирам чужди изповеди. Достатъчни са ми личните наблюдения, за да имам повод да смятам, че цензурата и неспазването на писаните правила не се вписват в понятието "толерантност".

В затънтена гора, в забравена от света хижа, живеели двама монаси.

След единия монах, когато той тихичко вървял през гората и събирал плодове, по-едрите зверчета тичали, а по-дребните - катерички, зайци, таралежи - се вкопчвали със зъби и лапки в овехтялото му расо, увисвали като шишарки на елха и притваряли очички от блаженство.

А другият и хляб носел в гората да ги храни и ласкаво им говорел...но те не само че не идвали при него, а го наблюдавали с подозрение, скрити в храстите и зад дърветата.

-Защо така, братко? - сърдел се вторият монах. - Зло не им правя, а при мен не идват, както при теб!

-А ти какво си мислиш, когато не искат да идват при теб?

-Неблагодарни твари! Това си мисля! Храня ви, последният си залък ви давам, а вие, поганци, все едно, не ме обичате!

-Невъзможно е, братко, да заставиш да те обичат, с каквито и да е дарове. И ако и да е възможно да скриеш от децата и от животните лошите си постъпки, то лошите мисли - не можеш. На тях душата им е с очи.

----------------------------------------------

Няма как да заблудиш хората тук колкото и да злословиш и да изопачаваш всичко през призмата на собственото си его и собствения си кривоглед взор.

Понякога наистина е по-добре да замълчиш и да се оттеглиш от безумните спорове, които вече водиш не с хората около теб, а със самия себе си.

Не се ли усещаш?

Поне отвреме навреме някоя твоя си сигнална лампа не ти ли светва?

Нормално е хората да те съжаляват, защото сам си го търсиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В затънтена гора, в забравена от света хижа, живеели двама монаси.

След единия монах, когато той тихичко вървял през гората и събирал плодове, по-едрите зверчета тичали, а по-дребните - катерички, зайци, таралежи - се вкопчвали със зъби и лапки в овехтялото му расо, увисвали като шишарки на елха и притваряли очички от блаженство.

А другият и хляб носел в гората да ги храни и ласкаво им говорел...но те не само че не идвали при него, а го наблюдавали с подозрение, скрити в храстите и зад дърветата.

-Защо така, братко? - сърдел се вторият монах. - Зло не им правя, а при мен не идват, както при теб!

-А ти какво си мислиш, когато не искат да идват при теб?

-Неблагодарни твари! Това си мисля! Храня ви, последният си залък ви давам, а вие, поганци, все едно, не ме обичате!

-Невъзможно е, братко, да заставиш да те обичат, с каквито и да е дарове. И ако и да е възможно да скриеш от децата и от животните лошите си постъпки, то лошите мисли - не можеш. На тях душата им е с очи.

Така е. Вероятно ти си най-критикуваната фигура в този форум която продължава да всява раздори. Единственото което ти остава е да изопачаваш истината и да търсиш жертвено агне което да измие вината ти.

* - по библейска притча

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми звучи доста странно и недостоверно.... Освен това трябва ли да разбирам че мнението ви е само от наблюдения, но не и от личен опит? Без коментар.....

Е, хубаво. Айде, понеже ми хареса темата та я отграднах и я пуснах тук, колега:

http://forums.data.bg/index.php?showtopic=2005404

Та, да ти кажа честно, много често не търпим критика. Ама ти си знаеш, де!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, хубаво. Айде, понеже ми хареса темата та я отграднах и я пуснах тук, колега:

http://forums.data.b...owtopic=2005404

Та, да ти кажа честно, много често не търпим критика. Ама ти си знаеш, де!

Хм, забелязвам "малки" разлики между двете теми. Там всичко е обърнато на шега, тук (поне за мен) нещата са много по-сериозни.

И за да знам трябва да не понасям критика самия аз. Вероятно има и подобни случаи, но в колко дискусии можеш да посочиш кога не съм приел критиката?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, забелязвам "малки" разлики между двете теми. Там всичко е обърнато на шега, тук (поне за мен) нещата са много по-сериозни.

И за да знам трябва да не понасям критика самия аз. Вероятно има и подобни случаи, но в колко дискусии можеш да посочиш кога не съм приел критиката?

Имаме приятелски отношения там. Всичко е шега, особено като са празни приказки.

Иначе се вижда, че си добър и свестен модератор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първия пост в датата е потресаващ просто. Следващите 5 също. С радост приветствам такива потребители да напуснат и забравят за калдата и да намерят убежище при събратята си в дейта.бг . Опази боже!! :rolleyes:

Редактирано от Progres (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е и необходимо да търпат кавото и да е. Още повече хората се грижат безплатно въпреки всичките други работи и отговорности които имат. Вършат си работата, въдворяват ред като следят да се спазват правилата и толкова. Тук да не театър та да се отдаваме на лирични отклонения, нито пък е детска градина да ни забавляват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам,всички модератори(с изключение на iz4jw,който ме дразни абсолютно много и не мога да търпя) си вършат отлично работата.Мога само да поздравя capnemo и всички други за отличната работа. iz4jw,сега пак ли ще ми триеш поста?Ти ли го изтри в темата "проблем с батерията на W205"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво заключение мога да си създам за това дали модераторите търпят критика, когато в темата продължават да се трият неудобните истини, а се оставят тенденциозно провокациите и лъжите? Викам си, тука има промяна, ама тая лястовица е жива скръб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво заключение мога да си създам за това дали модераторите търпят критика, когато в темата продължават да се трият неудобните истини, а се оставят тенденциозно провокациите и лъжите? Викам си, тука има промяна, ама тая лястовица е жива скръб.

am-am прав си за тия работа.Тук модераторите и администраторите могат да си трият и да правят каквото им дойде на глава.Ако се напише нещо неудобно,то се трие.Както ще се изтрие този пост,сигрно.Може да сте модератори,но помнете защо сте назначени за такива.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване