Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търпят ли модераторите критика ?

77 гласували потребители

1. 1. Търпят ли модераторите критика?

Препоръчан отговор

• Отговори 237
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Коя книга прочетохте последно? въпрос към модераторите , целта е да влезем в лит дискусия :blink:

Planning, Implementing, and Maintaining a Microsoft Windows Server 2003 Active Directory Infrastructure... сега психо анализ ли ще ни направиш според това?

Кой от модераторите според вас не търпи критика?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Fifa мислиш, че някой ще си каже истината ? :biggrin: .... нали са модератори..... :D :D

Интересното е че ви слагат под един знаменател и рядко казват имена ... :D

А защо ли? :baby:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък..не четеш ли :P

Аз, Петела (може и петела да съм аз), Алгор и Мадона..като последния хем търпи, хем не търпи. В зависимост от това с кого говори :baby: Иво и той не търпи критика. Общо взето това сме :baby:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пляс

Тази седмица, поради ангажименти от модераторско естество, се ограничих само с една книга. :baby::baby:

Що, ти коя прочете?

Явно "критиката е градивна "при теб...момичето просто изказва мнение и не те ангажира с него! Лесно се засягаш ми се струва?! Иронията е излишна ... Редактирано от Gerri (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Planning, Implementing, and Maintaining a Microsoft Windows Server 2003 Active Directory Infrastructure... сега психо анализ ли ще ни направиш според това?

Успех с четенето :)

Oracle® Database Storage Administrator's Guide

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно "критиката е градивна "при теб...момичето просто изказва мнение и не те ангажира с него! Лесно се засягаш ми се струва?! Иронията е излишна ...

Отговорих на зададеният въпрос...

Критика към мен не видях от потребителката в тази тема. Но в една друга има-6 страници критика, която градивна или не, съм приела.

Та, какво питаше ти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък..не четеш ли :P

Аз, Петела (може и петела да съм аз), Алгор и Мадона..като последния хем търпи, хем не търпи. В зависимост от това с кого говори :hush: Иво и той не търпи критика. Общо взето това сме :)

Знаех си, че страдам от раздвоение на личността... :)

А защо ли? :baby:

Отговарям - синдромът на българина, че "всички са маскари". Много удобно е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си, че страдам от раздвоение на личността... :down:

Е, че не видиш ли..псувал си разни хора, а накрая се оказа, че това съм бил аз :biggrin:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А потребителите дали търпят критика? :ph34r:

Когато потребител не търпи критика, това става негов проблем.

Когато модератор не търпи критика, това също е проблем на потребителя.

Редактирано от онуй дръпнaтото (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е : дали ние нормалните потребители търпим критика ?

На този въпрос винаги съм отговаряла - много зависи от човека, който те критикува и каква е критиката. Ако някой отправи такава към мен с явната цел заяждане - ще кажа не, няма да я търпя! Ако тя е отправена с положителна цел, от човек, който знае за какво говори - ще кажа да, търпя критика! И смятам, че това се отнася за всеки един човек независимо дали е пред компютъра или не, независимо дали под аватара му е написано модератор или потребител!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Fifa мислиш, че някой ще си каже истината ? :cool: .... нали са модератори..... :cool::D

А защо ли? :cool:

пак започвате да се повтаряте, без да четете какво са писали другите

такова нещо аз лично никога не съм казала, нито слагам модераторите под общ знаменател.

Редактирано от Mistress Linda (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз се чудя защо ли си мислиш, че всеки пост е насочен към теб.

защо да е към мен? аз не съм от модераторите, нито темата е за мен. просто няколко страници по напред съм си написала мнението, но очевидно се чете избирателно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че ти си казала, че не слагаш модераторите под общ знаменател, не значи, че не са прочели поста ти и става дума, е ти слагаш модераторите под общ знаменател. И други хора са писали в темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че ти си казала, че не слагаш модераторите под общ знаменател, не значи, че не са прочели поста ти и става дума, е ти слагаш модераторите под общ знаменател. И други хора са писали в темата.

а ти защо говориш от името на всички ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото все още помня, думата "аз" е единствено число, а не множествено. А ако става дума за втория ми пост - казвам как изглежда отстрани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото все още помня, думата "аз" е единствено число, а не множествено. А ако става дума за втория ми пост - казвам как изглежда отстрани.

за теб бялото може да изглежда черно отстрани, но това не означава, че всички го виждат както ти -- затова казах да не говориш от името на другите.

Редактирано от Mistress Linda (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А представяте ли си модераторите да се оплакваха от юзърите, колкото те от тях :cool:

а защо да се оплакват -- те просто действат :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отговорих на зададеният въпрос...

Критика към мен не видях от потребителката в тази тема. Но в една друга има-6 страници критика, която градивна или не, съм приела.

Та, какво питаше ти?

Говорих за иронията в предишния пост/и тук я долавям/...та мисълта ми беше как може всичко , което се опита да каже даден потребител да се приема лично, като дребно заяждане и да се отговаря със същото! Предимно това забелязвам от доста време насам от страна на модераторите!Та за какво казваш се разказваше в книгата?!:P :P :P Редактирано от Gerri (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване