Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търпят ли модераторите критика ?

77 гласували потребители

1. 1. Търпят ли модераторите критика?

Препоръчан отговор

Аз не търпя критика , освен от човека, който ме е направил модератор и в чийто форум се подвизавам.Признавам си го без бой.Ако щете ме изкажете на "моля другарката". Ха наздраве по този повод :blink: и престанете с глупостите.

Редактирано от Trichocephalus
трябва да се забрани на хората да влизат в нетрезво състояние в интернет (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 237
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

да, с тази разлика, че някои от тях изхождат от позицията: Ние, богоизбраните, и Вие, плебеите а забравят откъде са тръгнали (че някои са били и с бан дори !)

какви часове, какви дни ? след броени минути ти нацъкват минуси на критикарските или на неудобните постове, а на тях съответно са слагат плюсове. то е повече от ясно кои са -- човек трябва да е

Докато има такива постове, модераторите ще трият и то без да обясняват защо. Има ли някой, на който да не му е ясно защо този пост е за коша? Ние "тяхен" интерес нямаме. За 95% от нас интер

Аз не търпя критика , освен от човека, който ме е направил модератор и в чийто форум се подвизавам.Признавам си го без бой.Ако щете ме изкажете на "моля другарката".

Ха наздраве по този повод :blink: и престанете с глупостите.

Като те чета, трябва да се забранят въздържателите.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като те чета, трябва да се забранят въздържателите.

не е лошо, като идея :blink:

А някои хора не търпят никой друг, освен себе си. (И допълнителните си няколко личности) :ass:

има хора, които чрез ника, с който влизат във форума, изразяват и друго нещо.Давам съвсем случаен пример :

"1234" - когато пишеш постове за забавление

"5678" - когато пишеш смислени неща

"0000" когато си себе си, без да си слагаш маска

Ето пример, който някой хора тук смятат за "форумна шизофрения", но всъщност е нещо по-дълбоко и смислено.Въпрос на личен избор, нали се сещаш.Личното ми мнение, е че такива хора, които са сес сетили да използват такава система са за уважение, а не за подигравки но това също си е само и единствено мое мнение.

Пък аз ви се чудя на акъла на всичките, ама айде :beer:

то да имаше поне на каво да се чудиш .... :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има хора, които чрез ника, с който влизат във форума, изразяват и друго нещо.Давам съвсем случаен пример :

"1234" - когато пишеш постове за забавление

"5678" - когато пишеш смислени неща

"0000" когато си себе си, без да си слагаш маска

Ето пример, който някой хора тук смятат за "форумна шизофрения", но всъщност е нещо по-дълбоко и смислено.Въпрос на личен избор, нали се сещаш.Личното ми мнение, е че такива хора, които са сес сетили да използват такава система са за уважение, а не за подигравки но това също си е само и единствено мое мнение.

Док, "форумната шизофрения" е като ваксина срещу гъша ... (ти-ри-ри-рам) Докато човек се вживява в предпоследната, няма как да му остане време да се разболее от последната :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Док, "форумната шизофрения" е като ваксина срещу гъша ... (ти-ри-ри-рам) Докато човек се вживява в предпоследната, няма как да му остане време да се разболее от последната :ph34r:

Ми това си е терапия in lege artis :beer:

Какво по-добро от това, хората, които имат някакви душевни проблеми, вместо да проявяват асоциално поведение в обществото, навън, да си седят тук, във форумите, и да проявяват своите ...хммм...психически акценти ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Док, "форумната шизофрения" е като ваксина срещу гъша ... (ти-ри-ри-рам) Докато човек се вживява в предпоследната, няма как да му остане време да се разболее от последната  :ph34r:

proletsearch, позабравил си малко думите ми за форумната шизоферния. Форумна шизофрения е когато казваш едно, мислиш второ, а трето правиш. Дадох хубав пример и с модератори (добивам впечатления, че е мръсна дума, след като се застава на нокти след споменаването и) които са твърдяли едно във форумите, а оказалата се на яве оценителна система показа друго. Иначе, ако няма какъв друг кусур да ми намериш, та си се хванал с употребата на акаунти, тук трябва да споменеш и няколко модератора, аз знам със сигурност за поне 5.

Модераторите, първо да е ясно са бая народ. Даже моите любимци не пишат изобщо в тази тема, защото си вършат работа. В общи линии нападението е защитна реакция, разбирай аз съм заплаха за нечий имидж, самочувствие, его... Не съм си го поставял за цел, за какво ми е? Открай време си държа кутията пълна, нямам сили и време да чета потока от любопитство какво съм и откъде съм, не ровя по хорските профили, не им звънкам в скайпа... Във футбола треньора поема вината, тук пък потребителя е винаги крив. Заже и други потребители пригласят, защото имат болезнени спомени от инциденти, а сега им е леко, защото са открили секса или пиенето или дрогата и света е вече под ъгъл. Буквално и по действителен случай. Търпенето предполага, че е някакъв зор тази критика. Когато е зор не се търпи. Тук примери мога да давам и с тоалетната, но е вулгарно. Дали пък приемат... кой знае... като цяло безнаказаността е изключително силен опиат, тук обвинение не влагам. Едни се пристрастяват към това да са безгрешни, други са съумяли да се поставят на чуждо място и да анализират чужди аргументи. Хора всякакви. Неприятното в случая е, че цялото гърненце с мед се вгорчава от лъжичката катран. 

В Калдата има голям прогрес, гледам, откъм търпенето. Тук нямаше ирония. Ама кой глобален ми изтри хубавите думи, дето сега правят думите ми като роман на който е останал само епилога Публикувано изображение

Наскоро и опашката ми е била на дръвника, разбрах, лошо пале, лошо!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....... които са твърдяли едно във форумите, а оказалата се на яве оценителна система показа друго. Иначе, ако няма какъв друг кусур да ми намериш, та си се хванал с употребата на акаунти, тук трябва да споменеш и няколко модератора, аз знам със сигурност за поне 5.

........

аз съм един от тях :хи-хи-хи :beer: признавам си казах, и без бой даже :ph34r:

Наскоро и опашката ми е била на дръвника, разбрах, лошо пале, лошо!

Лош Трихо, лош : вчера "Lysander"написал :

От Trichnopolis главно не , но тук таме има .. но като цяло мисля ,че екипа е супер ;) Само не мога да разбера защо Кал не участва в темите .. явно щото са мн тъпи , като мойте хахахха

замислил се лошият Трихо каквъ е този пич, дет даже ника му не може да напише правилно, проверил му темите и постовете и какво открил ?

издънка : потребителят пуснал тема за единение на религиите, без да провери,ч е така във форума си имаме още от преди няколко години.И какво направил лошия Трихо ? Ами-станал още по-лошо : взел та обединил темите, за да не става объркване за чичко гугъл, бате яху и т.н.

Ама-лош Трихо бре.Лош - даже и ника му не могат да напишат правилно, ама не са доволни от него.

А, а, а : ти мене уважаш ли ма, бря ?!

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А така, опънах зайчето, а ловеца гледаше в друга посока Публикувано изображение

А ти не се мотай, че те чакат вече Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

//Offtopic Няма как да забравя нещо, което не съм чел. Колкото до "форумната шизофрения", не зная какво ще да е това форумно заболяване, но това, което описваш ти, бих завел под термина "форумна невменяемост" :ph34r: Казваш едно (къде го казваш не е съвсем ясно), мислиш второ(след като си го казал някъде) и трето правиш (след като си измислил второто)...мда, симптомите отговарят на предложената терминология... //Offtopic Извън офтопика - както ясно се вижда от това ми мнение, явно все пак нося на критика...да не повярва човек :beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....

Извън офтопика - както ясно се вижда от това ми мнение, явно все пак нося на критика...да не повярва човек :ph34r:

Ти ли носиш ? ;) точно ти ли ?! :lol6:

хи-хи-хи :beer: ти, ако човек ти каже, че на октоберфест бирата е кисела, ти си в състояние да му изпратиш една цистерна с бира в дома, и да го залееш, както спи, само и само след това злобничко да се ухилиш и да кажеш : "казах ли ти аз, казах ли ти" ! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти ли носиш ? :lol6: точно ти ли ?! :lol6:

хи-хи-хи ;) ти, ако човек ти каже, че на октоберфест бирата е кисела, ти си в състояние да му изпратиш една цистерна с бира в дома, и да го залееш, както спи, само и само след това злобничко да се ухилиш и да кажеш : "казах ли ти аз, казах ли ти" ! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Док, ако ти пратя цистерна със злато, по-евтино ще ми излезе. Октоберската бира е много скъпа :ph34r: И не си прав, да знаеш...може и да не се ухиля :beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

//Offtopic

Това вече прави форумна амнезия?

//Offtopic

Няма нищо по-жално от човешко същество което е неспособно да се защити. Тогава пропада и пропада и пропада... докато вече не може да търпи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

am-am - мисля си, че не съм дорасъл да водя спорове на твоето високоинтелектуално ниво, а твоите писания, няма как да си кривя душата, искрено ме забавляват понякога :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

am-am - мисля си, че не съм дорасъл да водя спорове на твоето високоинтелектуално ниво, а твоите писания, няма как да си кривя душата, искрено ме забавляват понякога :lol6:

Ти пък си ми скучен, но е хубаво, че съм направил живота ти във форума по-усмихнат. Смехът помага за приемането на лоши новини, както свиркането помага срещу страха. Дано и това не ти се стори прекалено високо интелектуално, за да го разбереш. Честно казано, не знам що за модератор си, не съм те виждал никога да вземаш позиция за нещо, че да те видя търпи ли ти търпилото. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти пък си ми скучен, но е хубаво, че съм направил живота ти във форума по-усмихнат. Смехът помага за приемането на лоши новини, както свиркането помага срещу страха. Дано и това не ти се стори прекалено високо интелектуално, за да го разбереш. Честно казано, не знам що за модератор си, не съм те виждал никога да вземаш позиция за нещо, че да те видя търпи ли ти търпилото. 

Радвам се, че съм ти скучен. Опазил ме бог от фенове като теб! П.П: Това, че не си ме виждал да взимам позиция се дължи на факта, че си сравнително отскоро във форума и едва ли ще имаш възможността да видиш колко ми държи търпилото. :love:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се, че съм ти скучен. Опазил ме бог от фенове като теб! П.П: Това, че не си ме виждал да взимам позиция се дължи на факта, че си сравнително отскоро във форума и едва ли ще имаш възможността да видиш колко ми държи търпилото.  :love:

Еми, ако три години не ти стигат за да изразиш позиция, здраве да е! А идоли не си вземам, нито покровители, затова не се разхождам само на лични съобщения да се жалвам, че еди кой си модератор направил еди какво си. И такива мъченици ги има за съжаление. Имаш си някакво арогантно поведение спрямо мен, открай време, но честно казано, не помня повода за това. Мисля, че комплексът ти за малоценност като движеща сила, не е нещо което те води във форума, което те прави търпелив или по-точно безразличен към сплетните на дребно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми, ако три години не ти стигат за да изразиш позиция, здраве да е! А идоли не си вземам, нито покровители, затова не се разхождам само на лични съобщения да се жалвам, че еди кой си модератор направил еди какво си. И такива мъченици ги има за съжаление. Имаш си някакво арогантно поведение спрямо мен, открай време, но честно казано, не помня повода за това. Мисля, че комплексът ти за малоценност като движеща сила, не е нещо което те води във форума, което те прави търпелив или по-точно безразличен към сплетните на дребно.

За какво не съм изразявал позиция, следва да поясниш, цели три години :love:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен не търпят. Ба ли мама му. Тва мъдераторите са. Те са винаги прави!

Човече, за 4 години имаш 7 мнения, публикувани във форума. Мислиш ли че мнението ти е меродавно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно недоволните какво очакват от модераторския екип? Не вземам позиция .. просто ми е чудно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човече, за 4 години имаш 7 мнения, публикувани във форума. Мислиш ли че мнението ти е меродавно?

Мисля, че да. Като потребител във много форуми. Това, че имам толкова мнения, не значи, че не следя какво става тук.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно недоволните какво очакват от модераторския екип? Не вземам позиция .. просто ми е чудно!

Ще задоволя интереса ти. Недоволните нищо не искат, те просто спират да посещават това място. За жалост много мои познати са в тази група.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че да. Като потребител във много форуми. Това, че имам толкова мнения, не значи, че не следя какво става тук.

Това ми звучи доста странно и недостоверно.... Освен това трябва ли да разбирам че мнението ви е само от наблюдения, но не и от личен опит? Без коментар.....

Ще задоволя интереса ти. Недоволните нищо не искат, те просто спират да посещават това място. За жалост много мои познати са в тази група.

Нужно ли е да повтаряш това за познатите ти всеки втори пост? Прочетохме го вече :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да са ги баннали че са регнали 40 акаунта и те да са се разсърдили?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нужно ли е да повтаряш това за познатите ти всеки втори пост? Прочетохме го вече :biggrin:

Искрено се надявам да има нужда.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване