Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ: Програма за възстановяване на изтрити файлове и папки (обединена)

Гости ¦•••SHERIFA•••¦

Препоръчан отговор

Тази програма извади само картинки от темп директорията. Явно с натискане на шифта възтановяването е по-трудно.

избери задълбочено търсене. Все пак ако изриването е било преди прекалено много вереме... На мен ми върши страхотна работа.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 717
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Три дни почивка за осмисляне на етикета при общуване.

Съжалявам. Следващия път когато искате за пазите конфиденциални материали в защитен контейнер ползвайте някое решение, което не зависи от операционна система, преинсталации и т.н.

Публикувани изображения

избери задълбочено търсене. Все пак ако изриването е било преди прекалено много вереме... На мен ми върши страхотна работа.

И това не помогна за съжаление. Снимките са изтрити 20 минути преди да пусна темата.Компа не е рестартиран. Редактирано от ALEXONE™ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това не помогна за съжаление. Снимките са изтрити 20 минути преди да пусна темата.Компа не е рестартирам.

Или мисли преди да правиш нещо, или не го прави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Recover My Files - с тази програма аз си възстанових снимки изтрити преди 6 месеца. От тогава съм правил поне 10 пълни формата на харда и съм инсталирал 5-6 линукса,няколко MAC OS X.Ако с нея не извадиш снимките по качествен софт сигурно имат само в Пентагона или някоя лаборатория на ЦРУ.Увисна ми ченето като видях какво може тая програма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В най-общия случай след изтриване, възстановяването е много лесно, ако се спазват определени елементарни правила, които обикновено са включени в хелпа на програмите. Разбира се, че този общ случай включва Shift + Delete, то иначе какъв би бил смисъла от тези програми. Препоръчвам ти да се запознаеш по-подробно с ръководството за работа с програмата. Аз съм възстановявал да кажем около 95% или повече от информацията на дял, който е бил форматиран и преоразмерен и след това пак още един или два пъти преоразмерен и форматиран. Не с тази, но с подобна програма, а те вършат една и съща работа... Разбира се, има и невъзможни възстановявания, като например да се сетиш, че информацията ти трябва след една седмица, а междувременно си инсталирал програми, качвал си филми, трил си и си записвал и т.н.

Recover My Files - с тази програма аз си възстанових снимки изтрити преди 6 месеца. От тогава съм правил поне 10 пълни формата на харда и съм инсталирал 5-6 линукса,няколко MAC OS X.Ако с нея не извадиш снимките по качествен софт сигурно имат само в Пентагона или някоя лаборатория на ЦРУ.Увисна ми ченето като видях какво може тая програма.

Както много пъти е коментирано и тук, т.нар. "пълен формат" не върши нищо по-особено, т.е. не трие информацията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, имах една невидима папка с име alt+ 0160 (демек напълно невидима защото това не излиза като надпис), в която ми беше целя десктоп : снимки, шорткъти, програми, училищни работи и прочие. И без да исках я хванах заедно с файла, който исках да изтрия и айдеее shift+delete. Та въпросът ми е има ли някаква надеждна програма, с която мога да си възтановя тази папка. Моля помогнете. Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има много такива програми, като по принцип се водят за възстановяване на файлове, не на папки. Такава е Recover My Files, Tune Up също има такава функция, има и още доста, не се сещам точно сега.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам TuneUP но не съм имал голям успех с тази програма. Изтеглих си Recover My Files и намира всички файлове и работи но те са прекалено много около 30 000. Също така се досетих и точният час на изтриването и успях да филтрирам някои файлове но те не са наредени последователно. Е моята молба е ако можеш да ми пратиш скреен шот каде мога да задам критерии : дата и час защото ако ги вадя по формати ще ми отнеме цяла вечност.

Редактирано от darkman93 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не я ползвам и не знам подробности - само те насочих какво може да ти е от полза.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, спешно ми трябва програма за възтановяване на изтрита папка (shift+delete)пробвах с Recuva но не ми възтанови точно папката както беше има ли вариант да се направи нещо като снимка за да си върна папката

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте извинете че ви притеснявам ,но искам да попитам как да възварна файл от флашка защото то се изтрива направо а не влиза в коша??? http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С някоя от по-горе написаните програми, аз лично съм връшал успешно с recover my files от флашката изтрите файлове.Успех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Recuva също върши работа. Преди малко я тествах върху флашката си. Учудващо колко много неща са се запазили, въпреки неколкократни форматирания.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам ZAR 8.3 и да ти кажа много съм доволен. Естествено не може да ти възстанови всичко на 100 %, но все пак си я намери от някой торент тракер и пробвай. Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от Get Data Back (платена програма). Спасявала е положението в доста напечени моменти - на един сървър успешно върнахме около 60-70 % от 1ТВ данни. Единственото условие е, да не е записвано нищо върху партишъна с изтритите данни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

здравеите искам да питам ако си истриа някаква информация от компа без зна4ение каква е тя после остава ли някаде в компа и ако се варне компа сас задна дата можели информацията да баде намерена .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

неможев да се върне има специални програмки за тва аз съм работил с 1 и беше доста добра ма не и помна името иначе систем рестор не връща изтрити фаилове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информацията няма проблем да бъде възстановена от човек, който знае какво прави и има интерес да я възстанови, а дори да не могат да се възстановят напълно файловете, имената ще те издадат, какви са били :) Това в случай, че който трие файловете не е положил някакво по-голямо усилие да ги изтрие без възможност да бъдат възстановени. Има много безплатни и добри програмки за целта, например в CCleaner има такава опция (Wipe Free Space и в опциите Secure Deletion)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Търся сериозен програмист. Имах около 3 гб снимки, след което съм форматирал единия диск. А сега скоро съм обединил в 1 хард диска и не мога да си върна тези 3гб (архивирани) снимки! Те са от бала на сестра ми и са ни много важни! Моля, само сериозни - срещу заплащане на услугата. За повече инфо skype: void_mraz

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Recover My Files е чудесна програма за тази цел. Препоръчително е обаче да се позанимава с нея някой, който е работил.

Темата отива, където и е мястото !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да имаш шанс да се върнат снимките, трябва върху този хард да не е било записвано нищо. Основно ползвам Get Data Back и не съм имал проблеми. Трябва предварително да въведеш сериоен номер, иначе няма да ти позволи да копираш файловете. Самото копиране трябва да се извърши на друг дял от този, на който правиш recover. И не търси програмист, няма да ти помогне :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване