Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ: Програма за възстановяване на изтрити файлове и папки (обединена)

Гости ¦•••SHERIFA•••¦

Препоръчан отговор

Щом си писал върху изтритите дялове, "верваите ми", не става...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 717
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Три дни почивка за осмисляне на етикета при общуване.

Съжалявам. Следващия път когато искате за пазите конфиденциални материали в защитен контейнер ползвайте някое решение, което не зависи от операционна система, преинсталации и т.н.

Публикувани изображения

Аз си мислех че знаете повече от мен. С Recuva си възстанових почти всичко, което ми трябва, аз си знаех, че може.

погледнете дали съдържанието на файловете е наред. Да не са само имената им
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо го отчайвате чак пък толкова !!! Е все пак има шанс да излезе нещо. Ако секторите където са били файловете не са презаписани, все пак една ОС не заема цял диск. Аз лично бих пробвал преди да прежаля важна информация. Ontrack Data Recovery за съжаления не е безплатна но пък ако се разтърси човек ... даже и портативни версии се намират по нета. Но определено диска трябва да се откачи в този случаи и да се закачи като втори или външен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

погледнете дали съдържанието на файловете е наред. Да не са само имената им

Кап , по личен опит , със рекува е по-вероятно имената да са различни. Но има друго нещо , по някога има липсващи пиксели , малко или много , а архивите много лесно се повреждат.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да възстановяваш данни , закачи го като втори диск на друг компютър или ползвай ERD Commander. Каквото и да смяташ да правиш ,повече недей да записваш или инсталираш на този диск!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доказателство ли искаш? Знаеш ли колко psd файлове така извадих , късмета беше в това , че повечето не бяха важни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, има ли такава програма, с която да възстановя изтрити данни от флашка и от къде да я изтегля!?

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, заповядайте- Recuva 1.40.525 с безплатен лиценз. Но не очаквайте чудеса, връщането на файлове не е толкова лесно, особено ако флашката е форматирана, записвани са вече други файлове или е минало повечко време от изтриването...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, заповядайте- Recuva 1.40.525 с безплатен лиценз. Но не очаквайте чудеса, връщането на файлове не е толкова лесно, особено ако флашката е форматирана, записвани са вече други файлове или е минало повечко време от изтриването...

Мерси, програмката я стартирах и ми показа файловете, но няма визуализация,;) а аз днес си изтрих всичко от флашката по погрешка, не съм записвала нищо ново на нея

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво имаш в предвид с това "няма визуализация"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Здравейте! Дадох компютъра си за преинсталиране, обаче ми е изтрита цялата информация от локалния диск D... Има ли някакъв начин да се възстанови тази информация?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи как е "изтрита" тази информация. Ако е само с delete има някакъв шанс. Ако е с форматиране почти никакъв, а ако са пипали и дяловете- никакъв.

Може да се опита с програмата Recuva 1.40.525 дали може да се възстанови нещо, но връщането на файлове не е точна наука и никога няма 100% шанс да се върне каквото и да е. Все пак си заслужава опита. Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора! Явно ще трябва да се свържа със сервиза, за да разбера как точно са го изтрили...

Редактирано от Petya Grozdarska (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имайте предвид, че със всяко записано нещо в/у дял D:/ и въобще колкото повече време мина от "изтриването" толкова повече намаляват шансовете за връщането на каквото и да било.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ще го имам предвид. Преинсталиран е бил вчера, така че дано не са толкова непоправими нещата. Благодаря още веднъж!

Редактирано от Petya Grozdarska (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

задравейте .. не знам дали това е мястото за темата .. ако не е моля да ме извините . проблема е следния .. изтрих една папка която е с много важна информация и не знам как да я върна .. съветваха ме да пробвам с програмата Recuva .. но не я намира .. не знам какво да правя а съдържанието на папката ми трябва много спешно .. благодария предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

System Restore върни компа 1 ден назад и готово

System Restore връща настройки, а не файлове. Опитай с Get Data Back (инсталираш я на различен дял от този с изтритите файлове)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

задравейте .. не знам дали това е мястото за темата .. ако не е моля да ме извините . проблема е следния .. изтрих една папка която е с много важна информация и не знам как да я върна .. съветваха ме да пробвам с програмата Recuva .. но не я намира .. не знам какво да правя а съдържанието на папката ми трябва много спешно .. благодария предварително

Как я изтри ? В кошчето провери ли ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да опиташ да си възстановиш файлоете с програмата Zero Assumption Recovery - ZAR, много съм доволен от нея. В дата-та има версия 8.3 на архивче.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как я изтри ? В кошчето провери ли ?

местих и триех папки .. без да искам и нея съм я изтрила .. кошчето и него го изпразних .. потърсих я .. и се усетих какво съм направила =(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване