Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ: Програма за възстановяване на изтрити файлове и папки (обединена)

Гости ¦•••SHERIFA•••¦

Препоръчан отговор

Аз не съм деинсталирал всичките папки,а само някой файлове от папките на игрите.И сега ги възстановявам с Recuva.Благодаря,Avicii!

Да не би да си мислиш,че ще се въстановят файловете на предишните им места?Ако възтановиш някаква информация с тази програма,то трябва да копираш възтановените файлове на друг носител(диск,флажка...)Не мога да си представя после как ще разбереш,кой файл къде да го поставиш!Ще стане една „манджа с грозде„...Никой не пожела да ти препоръча едно връщане на системата в по-стара дата.Би имало по голям успех,защото тогава се връщат файловете,там където са си били!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 717
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Три дни почивка за осмисляне на етикета при общуване.

Съжалявам. Следващия път когато искате за пазите конфиденциални материали в защитен контейнер ползвайте някое решение, което не зависи от операционна система, преинсталации и т.н.

Публикувани изображения

Здравейте.Инсталирах си една игра,но съм взел,че съм я инсталирал в папката с всички игри.Мислех си,че ще си направи сама папка,но не.После тръгнах да деинсталирам играта и то взело да деинсталира цялата папка с игри,защото там е самата игра.И сега търся програма с която мога да възстановя изгубената информация,ако има такава.Благодаря предварително!

Recover My Files ще ти свърши добра работа ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата Димитър 59 е прав - с програма за възстановяване ще стане манджа с грозде... Много объркано си написал въпроса си, със сума неясноти. Честно казано, почти нищо не разбрах, ама няма и да те питам... А по принцип, игрите си пазят сейфове, настройки и т.н. в Documents and Settings, тоест, ако не си деинсталирал игрите, а само си изтрил папката където си ги инсталирал, то не би било проблем след повторно инсталиране да си имаш всичко, както си е било...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравейте. Направих един огромен гаф и изтрих цялата ми папка "My documents". А там имаше близо 40 ГБ файлове. Изтеглих си програма за рекавъри, но не съм сигурен в успеха на въстановяването, защото я инсталирах в диска, където бяха файловете. Затова искам да си върна компютъра до бак ъп поинт преди изтриването и да ги спася. По обяснението ми се досещате, че не съм "спец" в компютрите. Може ли да ми кажете да ми дадете някакви насоки как да го направя, дали ще успея да спася нещо? Програмата ми е Ontrack Easy recovery, но нещо не съм оптимист. Извинявам се, ако има други подобни теми във форума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как? Не са ли отишли в Кошчето??? Под каква OS това?  Не ми се вярва с лека ръка да си  Del- нал  всичко по бързата процедура.  

Друг вариант е Recuva или възтановяване на системата до дата от преди случката. 

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато изтриете файлове по погрешка е хубаво нищо да не качвате на диска след това защото е възможно да изтриете някой файл. 

Най добре се възстановяват файлове с Hirent Boot CD има програма за възстановяване на изтрити файлове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих опит за възстановяване на системата, но самите файлове си останаха изтрити, само някои папки се показаха. Да, колкото и да звучи нелепо, на един път дилейтнах документите и видеоклиповете, кошчето се напълни и документите отидоха в забвение. Сега сложих Рекува и търся файловете, но дали вече не е късно, след като направих възстановяването? Ще пробвам тази, Hirent Boot CD. Благодаря все пак за бързите отговори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Търся програма, която да възстанови напълно изтрити файлове от харда. Става въпрос за уърд и ексел файлове.

Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имайте предвид, че не трябва да правите никакви манипулации по диска преди да използвате програма за възстановяване, тъй като шанса за възстановяване намаля драстично.

Успех !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще рече манипулации?

Да не изтриваш и записваш нищо.Досега 100 пъти да си беше намерил файловете :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,в коя папка на Windows се сахраняват изтритите файлове?Rekuva-как ги намира??? 

Изтритите файлове окончателно ли се премахват??? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,в коя папка на Windows се сахраняват изтритите файлове?Rekuva-как ги намира??? 

Изтритите файлове окончателно ли се премахват???

Не се премахват изцяло файловете, а се съхраняват частиците им някъде из файловата таблица на партицията. Един вид се освобождава място за новите файлове като се презаписва върху тях новата информация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лесно ще го разбереш по този начин -  Файловете се записват на харддиска, при истриване на някой файл, уиндоуса разрешава мястото на което е този файл да бъде презаписвано той физически не изтрива файла !Затова после могат да бъдат възтановявани тези файлове, ако не са минали презапис върху тях.Надявам се да съм бил полезен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Много,Ви моля кажете как мога да си върна изтритите файлове от флашката.Пробвах с Get Data Back,PhotoRec и Recover,но не става някой,ако има някакви идеи да казва.Файловете са от тип ".c".Благодаря, Ви!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно човека на който е флашката се е погрижил за такива като теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно човека на който е флашката се е погрижил за такива като теб

Флашката е моя,но по погрешка съм изтрил файловете и едва днеска установих ,че ги няма.

Не става и с тая Free Undeled ,някакви други идея а относно онея 6 програми пробвах 3-4 от тях и с тях не става,понеже тези изтрити файлове са програми направени на езика C,да не би това да е проблем да не ги открива.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Явно човека на който е флашката се е погрижил за такива като теб.

Аве ей бастун кво нареждаш човека пита съвсем учтиво а ти келеш задръстен къде си взел така да го нападаш е мишка ако си пред мен ще ти смъкна кокалите и ще те накарам да си ги изядеш..Задръстен пумияр ей такива като теб само бой до припадък!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве ей бастун кво нареждаш човека пита съвсем учтиво а ти келеш задръстен къде си взел така да го нападаш е мишка ако си пред мен ще ти смъкна кокалите и ще те накарам да си ги изядеш..Задръстен пумияр ей такива като теб само бой до припадък!!!!

Три дни почивка за осмисляне на етикета при общуване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Форматирах дял от своя хард диск, след което установих, че 1 файл оттам ми е нужен, но това стана след като беше приключило форматирането.

Желая да попитам за програма, която да възстановява такъв тип файлове.

Ако има значение, файлът  беше електронна таблица.

Мерси предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване