Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ: Програма за възстановяване на изтрити файлове и папки (обединена)

Гости ¦•••SHERIFA•••¦
 Сподели

Препоръчан отговор

Най-добрата програма за възстановяване, която знам, е BadCopy Pro. Ако и тя не успее - прости се с файловете.

И сподели малко информация за флашката - марка, модел, произход. Ако е някое менте, направо я хвърляй, защото и в бъдеще ще ти прави такива проблеми.

марката е TDK, 4GB, И е купена от Офис 1 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
  • Отговори 717
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Първото което да направите е,да не записвате или изтривате нищо повече на и от флашката.

След това,инсталирайте си програмата Recuva и опитайте с нея.Гаранция че ще възстановите всичко няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recuva е добра програма, но специално за възстановяване на изтрити файлове от флашка Ви предлагам да използвате Wondershare Data recovery

Ползвал съм я, има ефект и за мен е чудесно решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или ползвайте PhotoRec - възстановявайте на друго място - не на флашката!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте, току що разбрах, че съм изтрила папката с детските песнички и клипчета на детето ми, а гледам, че и кошчето съм изпразнила, а тя милата стои и чака да и ги пусна. Моля за помощ - програма или какво в нужно за да ги възстановя?

Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитай с Recuva, ако не стане - ще мислим за нещо по-мощно.

веднага започвам да търся и да си я инсталирам.. и да стане и да не стане пак ще пиша, моля ви да следите, за да ми помогнете ако не успея :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Исках да инсталирам  Windows 7  на компютър който беше с Windows 8, съответно трябваше да му се запази D,  след формат на :C  и изтриване на системния файл не ме пусна да  инсталирам в него, изтрих  го и го създадох наново-отново не ме пусна, пробвах отново с  Windows 8  да инсталирам-отново не ми даде да инсталирам в този дял, тогава се зачетох  и за мое зло видях комнда  Clean , след shift+f10 при инсталация, която направи харда все едно е нов. пробвах с   Partitionguru, но не ми намира дяла. Сега съм пуснал  Scan  на R-studio,  но не знам дали върши работа при подобни проблеми, възстановявал съм с него при повредени хардове, но не и след команда  clean.  Ще бъда  много благодарен на всякакви съвети!

Редактирано от vegasmarina (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Create_log.gif

или

scr_shot.png

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човека иска да въстанови фаилове след по грешка използване на опцията CLEAN oт

SHIFT+F10 to open the command prompt.

1. diskpart
  2. list disk
  3. select disk <id>
  4. online disk
  5. attributes disk clear readonly
  6. clean
  7. convert gpt
  8. create partition efi size=102
  9. create partition msr size=32
  10. create partition primary
  11. format fs=ntfs label="Operating System"
  12. assign letter=C
  13. exit

Възможно ли е след такова премахване на дяла ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човека иска да въстанови фаилове след по грешка използване на опцията CLEAN oт

Възможно ли е след такова премахване на дяла ?

Да
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Преди няколко месеца преинсталирах компютъра си и изтрих доста важни документи за който не бях се усетил да ги запаметя. Та търся програма (Ако има такава) за въстановяване на стари изтрити данни от компютъра. 

Благодаря предварително...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятността за възстановяването им е силно клоняща към нула!

rc_preview.png

photorec.png

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако е форматиран хард диска дали ще може да се въстанови нещо изобщо.

Редактирано от dozer955 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако е форматиран хард диска дали ще може да се въстанови нещо изобщо.

Трудна работа, да не кажа клоняща към нула

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е само форматиран, без да е писано по него има голяма вероятно за възстановяване. И в края на краищата, докато не се сканира въпросната част от диска с някой от горепосочените (или друг, защото има мноого такива), са само празни приказки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е само форматиран, без да е писано по него има голяма вероятно за възстановяване. И в края на краищата, докато не се сканира въпросната част от диска с някой от горепосочените (или друг, защото има мноого такива), са само празни приказки.

Това правя в момента ако успея да направя нещо ще дам отговор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако случайно успееш веднага пускай тото - вероятността да удариш 6-ца е по-голяма отколкото да възстановиш данни изтрити преди няколко месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

При стартирането на програмата "Free Monitor for Google" ми изписва тази грешка:

post-70512-0-05376000-1416409735_thumb.j

Как мога по най-безпопасен начин да възстановя липсващия .dll файл?

Използвах System File Checker (според едни интрукции), но нямаше резултат.

Бихте ли ми посочили, какво мога да опитам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитахте ли преинсталиране на програмата? Като междувременно почистите регистрите с CCleaner.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване