Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ: Програма за възстановяване на изтрити файлове и папки (обединена)

Гости ¦•••SHERIFA•••¦

Препоръчан отговор

Това означава че е възстановило само имената и съдържанието им липсва или е много развалено за да може да се разпознае като изображение

да Изображение е :( , а няма ли някоя друга програма която може да възстанови снимки и файлове на Microsoft Oficce и на текстов документ 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...
  • Отговори 717
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

За да не се чудите как да възстановите изтритите файлове използвайте клауд услуги, като Dropbox, OneDrive, Google Drive и други. Когато компютъра ми беше заразен от вирус и не се включваше операционната система трябваше да го преинсталирам. След това ми се изтриха данните от харддиска, но ги възстанових много лесно чрез клауд услугата OneDrive. Цялата ми информация се изтегли от интернет и се появи на компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, след като копирах папка с различни файлове и избрах да ги копира и замени всичките, и така се промени един документ "doc", със старата информация. Веднага след това пуснахс програмата  Recuva, но не можа да намери нищо. Опитах със System Restore и Back Up, но нищо, само дето записа "bkf" файл на флопито. Как мога да възстановя предишната информация?

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да щранеш с десен бутон в папката приемник и да избереш Undo Copy

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То иска да изтрие файловете, затова маркирах въпросния файл и натиснах Undo Delete, но нищо не стана, само че когато копирах и заместих файловете го направих 2 пъти. За щастие съм съхранил файла и на друга флашка, но все пак какво може да се направи в подобен случай?

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Важното е веднага да изключиш компютъра за да не се ползва харда и ОС да запише върху стария/ите файл/ове нови! Най добре е да откачиш харда и да го сложиш втори на друг компютър. След това си избираш програма от тези - http://www.download.bg/index.php?cls=Programs&mtd=List&q=%D0%B8%D0%B7%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B8+%D1%84%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5&cat=&g=&order= , всяка една в един случай помага , в друг може и да не помогне. Опитваш докато стане, като записваш резултатите на другия хард диск.

Редактирано от serviz_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам голям проблем. Имам флашка на която държах много важни документи. Сканирах я за вируси преди малко със AVG и намери един вирус и го изтрих. След което като отворих флашката вътре нямаше нищо.... Какво да правя ? Имали начин да върна сички файлове защото няма от къде да ги зема вече ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да не се чудите как да възстановите изтритите файлове използвайте клауд услуги, като Dropbox, OneDrive, Google Drive и други. Когато компютъра ми беше заразен от вирус и не се включваше операционната система трябваше да го преинсталирам. След това ми се изтриха данните от харддиска, но ги възстанових много лесно чрез клауд услугата OneDrive. Цялата ми информация се изтегли от интернет и се появи на компютъра.

Как да ги използваме тези услуги, аз имам регистрация в Google Disc, но там мога само да качвам файлове, а как може автоматично да се запаметява всяка промяна на компютъра и после от интернет да възстановя загубената информация?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам голям проблем. Имам флашка на която държах много важни документи. Сканирах я за вируси преди малко със AVG и намери един вирус и го изтрих. След което като отворих флашката вътре нямаше нищо.... Какво да правя ? Имали начин да върна сички файлове защото няма от къде да ги зема вече ....

Слагате флашката и гледате тоя клип какво да правите

Иначе програма за затрити файлове на промоция тук   http://www.mostiwant.com/blog/minitool-power-data-recovery-boot-disk-free-license-code/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да ги използваме тези услуги, аз имам регистрация в Google Disc, но там мога само да качвам файлове, а как може автоматично да се запаметява всяка промяна на компютъра и после от интернет да възстановя загубената информация?

Всяка облачна услуга има програма предназначена за синхронизация. Тя се изтегля. След това се инсталира и си създава папка, в която, като се сложат файловете те ще се качат автоматично. За да възстановиш информацията трябва само да изтеглиш и инсталираш синхрониронизаращата програма и тя ще изтегли автоматично качените файлове.  Програмата за синхронизаране Google Disc може да се изтегли от тук https://www.google.com/drive/download/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Здравейте, не знам дали пиша в правилната тема, но имам нужда от помощ! Изтрих няколко видеа по следния начин: използвах програмата Airdroid, копирах ги и ги пуснах да се теглят на компа, но ги изтрих преди да успеят да се прехвърлят. Има ли вариант да ги възстановя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Здравейте,

Забърсах си папка с ценна за мен информация. Ще ме насочите ли към някоя програма за успешно възстановяване на изтрити файлове. С win7 съм.

Поздрави !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има около 20 теми по въпроса в това число и една голяма такава RQ: Програма за възстановяване на изтрити файлове и папки . Знам че всеки е важен за себе си и иска да си пусне своя тема и го мързи яко да чете в наличностите.

П.П. Кептън, признал съм те - бърз си като супермен :)

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recuva, но......

Има около 20 теми по въпроса в това число и една голяма такава RQ: Програма за възстановяване на изтрити файлове и папки . Знам че всеки е важен за себе си и иска да си пусне своя тема и го мързи яко да чете в наличностите.

П.П. Кептън, признал съм те - бърз си като супермен :)

Не е ли форума място, където човек може да потърси помощ! Лесно се навиква човек, а той може да не е имал времето да чете, търси! Който пък иска да помага - лесно се инак назидава!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recuva, но......

Не е ли форума място, където човек може да потърси помощ! Лесно се навиква човек, а той може да не е имал времето да чете, търси! Който пък иска да помага - лесно се инак назидава!

Убеден съм, че е имал влеме. Почти 3 години, ни е колега.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 5 месеца по-късно...

Има ли някой който да ми помогне.истрих си една многото многооооооо важна папка.после създадох кам 1000файла с една игра и тези файлове са ми в датата на играта обаче освен това ги и копирах на плота.  папката която изтрих беше изтрита с десен бутон на мишката и истрий (не в кошчето)  директно а нали вече след това и тея 1000файла

Освен това и рестартирах компютърa.:( това е може би най важното нещо в живота ми.!!!!!;(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Plspro написа:

Има ли някой който да ми помогне.истрих си една многото многооооооо важна папка.после създадох кам 1000файла с една игра и тези файлове са ми в датата на играта обаче освен това ги и копирах на плота.  папката която изтрих беше изтрита с десен бутон на мишката и истрий (не в кошчето)  директно а нали вече след това и тея 1000файла

Освен това и рестартирах компютърa.:( това е може би най важното нещо в живота ми.!!!!!;(

Здрасти. Това, че си рестартирал компа няма значение. При това действие - съдържанието на енергозависимата памет се е изтрило, системния (и друг) кеш - също. Но - със сигурност по останалите дялове и папки на харда няма промени.

Това, че си направил "една камара" + файлове в същия дял е кофти. Щото - дали в същата папка или в друга - няма значение.

Пусни си като начало Recuva-та да тества положението и да ти покаже папката и файловете в нея - на какво дередже са. Ако са "червени" - най-вероятно няма надежда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 години по-късно...

Здравейте, извинявам се, че разравям стара тема. Изчетох почти всичко, но не се ориентирам как точно да подходя, а и дали има смисъл изобщо. Та моля за съвет.

Изтрих/прехвърлих всички снимки от лаптопа си (с windows 7) на друг компютър. Преинсталирах го. За зла съдба хард дискът на втория компютър, на който се съхраняваха снимките ми, изгоря заедно с тях. Има ли смисъл да опитвам да спася снимките от първоизточника, този, който преинсталирах и на който вече няма нищо? И ако да - препоръчайте ми с каква програма. Темата не е коментирана скоро,  вероятно защото всички ползват облак или някакъв бек ъп, а не  си оставят данните ей така на произвола, но станалото - станало... Та, благодаря предварително за помощта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване