Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Евгени Минчев оцеля по чудо

Препоръчан отговор

Евгени Минчев оцеля по чудо

Паркетният лъв Евгени Минчев оцеля по чудо след тежка катастрофа на автомагистрала "Тракия" на Цветница, съобщи сайтът podtepeto.com.

Инцидентът се разиграл заради силния дъжд. Автомобилът Maserati Quattroporte, купен от Минчев седмица по-рано, поднесъл на хлъзгав участък. Преобърнал се три пъти и застанал отново на четирите си колела.

Зад волана бил личният шофьор на светската звезда. Двамата се отървали без сериозни наранявания. Минчев сам се измъкнал от колата си и повикал пътна помощ и полиция.

източник: Dir.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.... Автомобилът Maserati Quattroporte, купен от Минчев седмица по-рано.....

Зад волана бил личният шофьор на светската звезда.....

Брех ... :yanim: и паркетният лъв ... от ватман ... Мазерати си купил ... личен щофьор ... брехххх !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Женята е пич ;)

А пичовете Господ ги пази

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво общо има новината с раздела.

И аз много обичам да ме возят ама по чужди коли с моята когато ме возят малко ми е притеснено от такива куци шофьори .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой знае как е карал.. Имат пари, купуват си хубави коли и вече се мислят за безсмъртни...

Да е жив и здрав. Добре, че е оцелял.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя вчера беше в Новини от киното и телевизията,пък и като няма раздел за Евгени Минчев...та тука -

Мазерати-то нали автомобил,за него иде реч

:rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно за раздел "Хора, пътища, автомобили" ли питаш? Баш си е на местото...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно за раздел "Хора, пътища, автомобили" ли питаш? Баш си е на местото...

Ами мислех че някои новинарски раздел би бил по подходящ . Бели99 ! Ако утре кон ритне тъп селянин и коментираме новината в раздел "домашни любимци" ли ще е ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами мислех че някои новинарски раздел би бил по подходящ . Бели99 ! Ако утре кон ритне тъп селянин и коментираме новината в раздел "домашни любимци" ли ще е ?

Аз съм тъпия селянин, е, пращай коня - имам познат, който ще направи луканки и кайма от благородното добиче. Хич няма да го кара да се мъчи, човека не е садист и ще го трупяса преди Дорчо да се е усетил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако утре кон ритне тъп селянин и коментираме новината в раздел "домашни любимци" ли ще е ?

:rolleyes:

Не позна - пак тука в Автомобили ще е -

понеже коня си има каручка,а пък тя се движи по пътищата

:laughing4:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

На човека му отиде Мазератито, сега пак ще се наложи да подкара трамвая.. :ph34r: а вие сте тръгнали да спорите за кой раздел било...

Редактирано от elizabet (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз виждам противоречие.

Заглавие: "Евгени Минчев оцеля по чудо"

А после: "Двамата се отървали без сериозни наранявания. Минчев сам се измъкнал от колата си и повикал пътна помощ и полиция."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване