Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

skorpiona

Търся програма с която игрите да не засичат!

Препоръчан отговор

Здравейте търся програма с която игрите да не засичат.Защото си свалих 3д инструктор 2 апак тя мн ми засича плс помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте търся програма с която игрите да не засичат.Защото си свалих 3д инструктор 2 апак тя мн ми засича плс помогнете

Хм,не си дал никакви конкретни данни за твоята конфигурация,но ми се струва ,че ти трябва програмата,,НОВ КОМПЮТЪР" :)

Редактирано от ravema (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такава програма. :|

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Айнщаин е казал: "има 2 безкрайни неща на този свят: вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен" ако имаше такава програма никой нямаше да си купува нов компютър

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се,че има такава програма:

1.Изясняване на целите,за които ще се ползва системата.

2.Уточняване на възможния бюджет.

3.Съставяне на списък на хардуерните компоненти и ТЯХНАТА СЪВМЕСТИМОСТ,като се съблюдават параметрите на т.2.

4.Проверка по доставчици за най-изгодни цени.

5.Поръчка и трепетно очакване.

6.Получаване на новата конфигурация/или сглобяване собственоръчно/и ....voila:игрите вече не засичат :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скорпионе имам решение, но програмата не е една ;)

1.Изчисти Ненужни програми от C:\ и изчисти Всичко от %temp% (Влизаш в Старт>Изпълнение [start->Run] и пишеш %temp% )

2.Свали си RegistryEasy

3.Най-Важната Част Свали Си и Изчисти компютъра с CCleaner [Безплатна е ;) най-доло в потъмнения квадрат има линкове за безплатно сваляне] ,, , Всички Са Безплатни ... Пускай Ги Всеки Ден По Един Път с изключение на Spybot-a .. Отнема 10-15 минути общо за всички програми.. Spybot-a Го Пускай Всяка Седмица По 1 Път :) Ако е наред може да го пропуснеш 1 седмица :) Не Се Плаши Че Са Много Програмите Няма Да Ти вземат много пространство.. и както казах 10-15 минути трябва да отнемаш от свободното си време за тях :) Сега 1вото Пускане Ще Са Бавни, Докато Изчистят Хилядите Грешки.. На мене System Care 3 1вото пускане откри към 50 000 (Педесет Хиляди) Грешки :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако компютъра ти не покрива изискванията на дадена игра (което е много вероятно), няма как дадена програма да направи така, че да ги покрие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои игри ти насичат ? Пробвай на по-ниски настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай данни за компютъра и съответно с кои игри срещаш насичане :clap: А принципно проблемът ти е хардуерен , дори без да предоставиш съответните данни:) Останалото, както казаха Айнщайн е страшно прав:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една малка програмка,с чиято помощ можеш да освободиш малко,повтарям малко,оперативна памет.Можеш да я изтеглиш от тук : Програмката.Но имай в предвид и това,което ти е написал Wolf Feн. Също наистина можеш да обмислиш обновяване на хардуера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай данни за компютъра и съответно с кои игри срещаш насичане ;) А принципно проблемът ти е хардуерен , дори без да предоставиш съответните данни:) Останалото, както казаха Айнщайн е страшно прав:)

компютър:

AMD SempronProcessor

2800+

1.61ГХц,960мб RAM

това е

Скорпионе имам решение, но програмата не е една ;)

1.Изчисти Ненужни програми от C:\ и изчисти Всичко от %temp% (Влизаш в Старт>Изпълнение [start->Run] и пишеш %temp% )

2.Свали си RegistryEasy

3.Най-Важната Част Свали Си и Изчисти компютъра с CCleaner [Безплатна е <ahttps://www.kaldata.com/forums/uploads/emoticons/default_wink.gif' alt=';)'> най-доло в потъмнения квадрат има линкове за безплатно сваляне] , Advanced System Care 3, Spybot, Registry Clean Expert Всички Са Безплатни ... Пускай Ги Всеки Ден По Един Път с изключение на Spybot-a .. Отнема 10-15 минути общо за всички програми.. Spybot-a Го Пускай Всяка Седмица По 1 Път :) Ако е наред може да го пропуснеш 1 седмица :) Не Се Плаши Че Са Много Програмите Няма Да Ти вземат много пространство.. и както казах 10-15 минути трябва да отнемаш от свободното си време за тях :) Сега 1вото Пускане Ще Са Бавни, Докато Изчистят Хилядите Грешки.. На мене System Care 3 1вото пускане откри към 50 000 (Педесет Хиляди) Грешки ;)

Благодаря много за информацията!!! :)

Дай данни за компютъра и съответно с кои игри срещаш насичане А принципно проблемът ти е хардуерен , дори без да предоставиш съответните данни Останалото, както казаха Айнщайн е страшно прав

компютър:

AMD Sempron™Processor

2800+

1.61ГХц,960мб RAM

Ето

ок

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слаб ти е процесора за тази игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато сваляш дадена игра от някой торент ,ъплоудъра трябва да е дал пълна информация за минимални и оптимални изисквания ха играта, ако твоята конфигурация не отговаря на минималните изисквания - то имам лоша новина нова видео карта или процесор или направо ново пс.Ако пък си се доближил поне малко до минималните изисквания и играта ти върви е нормално да ти сече заради ниския фпс , които имаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти препоръчвам да почистиш с CCleaner, след това изтегляш GameBooster от ТУК и да използваш него, програмата е безплатна и много лесно се работи с нея.Тя напрактика ти спира някои ненужни функции на Windows-а и по този начин ти спестява малко Рам памет, аз така правя и при мен доста игри на които съм на косъм от минималните им изисквания си ги играя.НО най-важното все пак е машината с която разполагаш, така че първо проверявай изискванията на играта или посещавай ето ТОЗИ сайт където автоматично ще разбереш дали дадена игра ще ти тръгне.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...