Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с компа,май изтрих всичко

Препоръчан отговор

Правих инсталация на една програма с пауър исо и понеже не разбирам компа блокира ,изчаках малко рестартирах го и като зареди отново ввсички програми които имах и се виждаха икони преди,бяха устанали само бели листчета,сетих се че във външния диск имам някой програми сложих скайпа но не се отвори иска програма с която да отвори а незнам коя е а и те не са останали повече от 5 сигорно пак добре че са останали браузърите нямам представа как са се изтрили някой знаели дали се въстановяват или трябва да го нося за преинсталация,влязох в backup and restore centre но и там не ми позволява да направя нещо ,можете ли да ми помогнете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестартирай и преди да зареди Windows цъкай на F8.От прозореца избери Last Known Good Configuration (your most recent settings that worked)

last-known-good-configuration.jpg

благодаря мноогоооооооооооо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл за отговора,или че си си оправил проблема?

za отговора,,пробвах-избрах опцията която ми каза и той сам си зареди от там но всичко си беше както преди някаква друга идея имаш ли че немога без скайп говоря с приятелката по цял ден а сега се побърквам без скаипа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж от същото място дали ще зареди Safe Mode(има малко забавяне докато зареди,така че изчакай).

А от Program Files от директорията на инсталираните програми не се ли зареждат като цъкнеш на .ехе-то?

Редактирано от jossbomon (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намирисва ми на проблемна асоциация:

Пробвай следните неща:

EXE File Association Fix (Restore default association for EXE files)

LNK (Shortcut) File Association Fix (Restores Default Shortcut Behavior)

Изтегли файловете и ги разархивирай на десктопа, стартирай *.reg файловете и избери YES, когато се появи диалогов прозорец. Рестартирай компютъра за да влезнат промените в сила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

' date='11 април 2010 - 15:28 ' timestamp='1270988917' post='1678966']

Намирисва ми на проблемна асоциация:

Пробвай следните неща:

EXE File Association Fix (Restore default association for EXE files)

LNK (Shortcut) File Association Fix (Restores Default Shortcut Behavior)

Изтегли файловете и ги разархивирай на десктопа, стартирай *.reg файловете и избери YES, когато се появи диалогов прозорец. Рестартирай компютъра за да влезнат промените в сила.

ще ги изтегля но няма да мога да ги инсталирам пробвах и др програми давами да отварям с програмите които са ми останали например фаърфокс,експлорър адоув райдер и разни такива нестава незнам защо

Виж от същото място дали ще зареди Safe Mode(има малко забавяне докато зареди,така че изчакай).

А от Program Files от директорията на инсталираните програми не се ли зареждат като цъкнеш на .ехе-то?

там ги няма някой програми вече нищо не работи на всякаде пипах да вида дали ще стане нещо макар и да не разбирам поне щях да вида че работи ако се отваряше някаде и дефрагментация пробвах но диска е бил изтрит пише

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ще ги изтегля но няма да мога да ги инсталирам пробвах и др програми давами да отварям с програмите които са ми останали например фаърфокс,експлорър адоув райдер и разни такива нестава незнам защо

Я изтегли и цъкни 2 пъти на този .bat файл Del_autorun.inf.bat

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я изтегли и цъкни 2 пъти на този .bat файл Del_autorun.inf.bat

aa data bg май не се отваря от чужбина аз живея в гърция сигорно вече ти досаждам знам ако искаш остави утре 30 евро и ще го поправят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

aa data bg май не се отваря от чужбина аз живея в гърция сигорно вече ти досаждам знам ако искаш остави утре 30 евро и ще го поправят

Виж от тук http://4storing.com/pnqlul/caec78af879d5b9fb687d850c6417dc2.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Файлът е временно недостъпен.

Моля опитайте отново по-късно..днес всичко върви на обратно

Рестартирай и преди да зареди Windows цъкай на F8.От прозореца избери Last Known Good Configuration (your most recent settings that worked)

last-known-good-configuration.jpg

directory services restore mode ако вляза тук там кадето ми посочи от начало но отдолу

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Файлът е временно недостъпен.

Моля опитайте отново по-късно..днес всичко върви на обратно

А от тук http://tranz.it/load.php?id=zJmaYXWNyqtAGSgH518896

Виж за какво са въпросните опции http://vmrejata.info/os/windows/387-windows-advanced-boot-options.html

Пробва ли тулчетата на B-boy[styLe]?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ГРЕШЕН КОД

За да изтеглиш файла, попълни символите (цифри и букви) от картинката в полето:

така ми изписва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ГРЕШЕН КОД

За да изтеглиш файла, попълни символите (цифри и букви) от картинката в полето:

така ми изписва

Ами попълни ВЕРЕН код.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване