Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Dessito

Любовни терзания и проблеми

Препоръчан отговор

Прочетох темата и всички мнения....и все едно видях себе си и бившия ми съпруг от преди 20 и повече години. Няма да навлизам в подробности.

Избягах бременна в седмия месец, след това се разведохме.

Ревността (безпричинната ревност) може да разруши и най-голямата любов. Това е патологично състояние на чувство за собственост, което според мен е неизлечимо.

Бягайте от такива индивиди, преди да е станало прекалено късно !

Аз добре че не забременях от тоя урод

Благодаря ти,Господи,благодаря ти

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дайте ми съвет дали да простя изневяра

Не, не прощавай.Ако простиш после те чакат още такива изненадки!По-добре сега да боли от колкото после!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мойто Тъпо мнение е че

ИЗНЕВЯРАТА НЕ СЕ ПРОЩАВА!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси, аз ли нещо не съм в ред, като ви чета. Кой какво и как не би простил. Аз мисля, че има повече от два вида изневери и при различни обстоятелства. По принцип за себе си мисля, че бих простила, ако знам, че човекът е осъзнал, че е сгрешил и не би се повторил, но мисля и като някой по-горе (ще ме прощавате, че не запомних имена), че другият не трябва да разбира (в случая аз). Ако си осъзнал, че е грешка, замълчи си и продължавай напред. Но, ако вече имаш връзка с друг, по-добре сложи край на предната, за да не страда никой.

Да не говорим, пък, че има и такива случаи, в които някой го прави постоянно и то все с различни хора, а в същото време си има постоянен партньор (даже съпруг/а). Но всеки трябва да разбере сам за себе си как чувства нещата и какво би искал да направи или какво да се направи на него (да прости после или не). За тия взаимоотношения правила няма и няма как да се дават съвети.

Не винаги съветът е правилният. Затова всеки си има глава на раменете :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз смятам, че има два типа изневяра. Единия тип е когато става само веднъж, случайна грешка в момент на объркване или привличане и друг тип, когато се подържа връзка. Първия тип бих го простила, но смятам, че ако човека с когото съм го направи и осъзнае грешката си, тогава ще си замълчи и няма да ми казва, за да не ме поставя в такава гадна ситуация. Вторият тип изневяра не бих простила. Любовта прощава или всичко или нищо.

Съгласна съм,аз също съм прощавала(ако целувката може да се нарече така)Но ако наистина е започната връзка-шута и го забравяш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

ПИША С ГОЛЕМИ БУКВИ ЗА ДА ПОДЧЕРТАЯ 4Е СА МИНАЛИ 4 ГОДИНИ ОТ СЛУЧАЯ ОПИСАН В ТЕМАТА, А ВИЖДАМ ЧЕ НЯКОИ ХОРА НЕ СА РАЗБРАЛИ ТОВА И ПРОДЪЛЖАВАТ СЪС СЪВЕТИТЕ.

ПРЕДЛАГАМ ДА ИЗДИРИМ АВТОРКАТА НА ТЕМАТА И ДА Я ПОКАНИМ ДА РАЗКАЖЕ КАК СЕ Е РАЗВИЛ ЖИВОТА И ОТ ТОГАВА.

Редактирано от gozki (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братле, това не е влюбване, а търсене. Развел си се! Лошо няма, кат не сте се разбирали. Но един съвет

ако позволиш, макар че съм с три години по-малък:

"Когато мизерията влезе през вратата, любовта на жената излита през комина!"

Това много мъже са го чували но бързат да се женят и задомяват преди да са отхвърлили

всякаква възможност за наличие на "мизерия". Аз лично знам, че преди Христова възраст няма да се

хващам за задомяване и деца. Не си е работа просто.

Не е проблемът в недостатъчното кинти. Проблемът е в това, че повечето мъже са нетърпеливи по една или

друга причина. Сиреч, дирим се нещо да боднем, па ако жената вече е готова, а те след 20 г. повечето са

в първа фаза на готовност и нещата се задълбочат - край! Дотам си.

Не бързай, подишай малко поработи само за себе си, "заглади косъма" дет се вика!

Жени бол, и най якото е че колкото по-голям ставаш, толкоз тези които се появяват са по-готини и по-готини!

И странното е, че повече ти се връзват!? Старнно е, ама явно е някава природна закономерност!

Съвет - не се задомявай с жена около твоята възраст. Поне 10 г. по-малка вземи и готина!

Така и за напред ще ти е готино с нея. Единствената любов не съществува. Доказателството е просто и елементарно.

Съществува само харесването, опознаването, уважението и свикването с дадена жена, че да си кажеш

не без жена не мога, а без точно тази жена не мога.

Но това няма да стане, преди да "загладиш косъма"!

"Средно ти трябват от 3 до 5 години да "загладиш косъма". Тъкмо ще си идеален на 33-35!

Никакво отпускане!

Важи и правилото на жените за трите мета̀ла:

- Сребро в косите

- Злато в джобовете

- Желязо в гащите

Ако на всичкото отгоре имаш и рамекващ сърцата речник, си неотразим.

Редактирано от adXok (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти не ги обичаш-нито едната,нито другата

Ти си егоист и искаш да си ги имаш

Егоизмът не е любов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кофти работа а? Според Корана можеш да се ожениш и за двете ако спазваш условията cool.gif

Ако се върнем към езическите си корени и ние можем да имаме по няколко жени и без Корана. Тангра няма нищо против така, че нищо не ни липсва :doh:

Редактирано от DEAM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако се върнем към езическите си корени и ние можем да имаме по няколко жени и без Корана. Тангра няма нищо против така, че нищо не ни липсва :doh:

Разврат му се вика на туй

biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Разврат му се вика на туй

biggrin.gif

Минало му се вика на това biggrin.gif макар, че сега е на "мода" разврата :doh: А и все пак да не забравяме, че хана е извадил очите на сина си заради желанието му да върне миналото :clap:cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Братле, това не е влюбване, а търсене. Развел си се! Лошо няма, кат не сте се разбирали. Но един съвет

ако позволиш, макар че съм с три години по-малък:

"Когато мизерията влезе през вратата, любовта на жената излита през комина!"

Това много мъже са го чували но бързат да се женят и задомяват преди да са отхвърлили

всякаква възможност за наличие на "мизерия". Аз лично знам, че преди Христова възраст няма да се

хващам за задомяване и деца. Не си е работа просто.

Не е проблемът в недостатъчното кинти. Проблемът е в това, че повечето мъже са нетърпеливи по една или

друга причина. Сиреч, дирим се нещо да боднем, па ако жената вече е готова, а те след 20 г. повечето са

в първа фаза на готовност и нещата се задълбочат - край! Дотам си.

Не бързай, подишай малко поработи само за себе си, "заглади косъма" дет се вика!

Жени бол, и най якото е че колкото по-голям ставаш, толкоз тези които се появяват са по-готини и по-готини!

И странното е, че повече ти се връзват!? Старнно е, ама явно е някава природна закономерност!

Съвет - не се задомявай с жена около твоята възраст. Поне 10 г. по-малка вземи и готина!

Така и за напред ще ти е готино с нея. Единствената любов не съществува. Доказателството е просто и елементарно.

Съществува само харесването, опознаването, уважението и свикването с дадена жена, че да си кажеш

не без жена не мога, а без точно тази жена не мога.

Но това няма да стане, преди да "загладиш косъма"!

"Средно ти трябват от 3 до 5 години да "загладиш косъма". Тъкмо ще си идеален на 33-35!

Никакво отпускане!

Важи и правилото на жените за трите мета̀ла:

- Сребро в косите

- Злато в джобовете

- Желязо в гащите

Ако на всичкото отгоре имаш и рамекващ сърцата речник, си неотразим.

Ще си позволя лукса да поспоря...

На 33-35 няма да е идеален, защото не се знае на колко ще изглежда и дали ще е от тези мъже дето уж всички ги желаят...

Нека си вземе по-млада от него с 10 години, че после да търси жена, па то нямааа женааа...

Ще попиташ защо го казвам това ли, ми може би ще се сетиш, времето ще покаже!?

Може би за търсенето си прав, ама какво търси там се незнае или поне аз не разбрах!

По интересен начин мислиш, насърчи чавека което е похвално, но в написаното от теб им протиоречие дано го откриеш.Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оставяй дъщерята и хващай истинската жена,така ще е по добре за всички ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предполагам че ги обича по различен начин, но все пак....как? Едната като сестра, а другата като любовница или има и друг вариант??? По добре да не разбират да ти кажа, да не остане от два стола на земята- пък и за двете ще бъде доста гадничко- аз не бих искала да съм в такова положение/ не че някой е застрахован!!!/. Мисля че трябва да е там, където му е сърцето- всичко останало е лъжа и колкото повече продължава- толкова повече боли!

Не е така,не като "сестра",а като жена/съпруга/.Като сестра мъж не може да обича друга.Едната я обича като съпруга,но другата е като "любовница",затова му е трудно да избере,не мислите ли?И никога няма да вземе решението или поне няма да е скоро. sad.gif

П.С. Но като гледам кога е създал темата си...може и вече да не е и с нито една от двете. laugh.gif

Редактирано от genatraikova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като "сестра,дъщеря" означава че той иска да се грижи за нея ,да я покровителства,закриля,може така да се обича жена,но не за дълго,жената трябва да е до мъжа,във всичко,а не да е неговото следващо дете

Редактирано от stambeto23 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
оставяй дъщерята и хващай истинската жена,така ще е по добре за всички ви

Аха, от два стола посредата...дата...ааа...?! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И какво от това? Може да има хора днес с подобен проблем, които да си вземат урок, съвет, поука от тази стара тема.

И аз съм на същото мнение, темата остава актуална винаги!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, то е ясно, че винаги ще съществува въпроса "Дали да простя?", но си мисля, че от съвети полза голяма няма. Този отговор го дава сърцето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Те силните прощават нали !!! Ама някои хора им се качват на главата от много прошка .

Стига толкова хоро на главата ми бе-писна ми

:speak:

Разпърпахте ми Душата че не мога да си я събера още

Благодаря ти,приятелю,за подкрепата

kiss.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Глупавото е че в тези теми за терзанията си пишат само мъже.Преди не беше така!

2.В този живот има и по-важни неща от една жена.Ако намериш нещо в ежедневието си,което да ти носи щастие ще видиш,че да имаш гадже и да правиш секс са толкова преходни неща.

Това в напълно вярно.Аз от две години по - скоро обичам едно момче.Личи си, че и той е заинтересован от мен, но има възрастова разлика, която явно е проблем за него.Затова аз определям тази любов като невъзможна.Но това не ме прави нещастна, а напротив.Мотивира ме да бъда по - добра във всичко, което правя и така малко или много приличам на него.А аз много му се възхищавам за много неща.Е, вярно има една надежда, че в живота нищо не е ясно.Знае ли човек може пък някой ден да ми се усмихне съдбата относно него.Другия вариант е нов обект на чувствата, съответно с времето. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АхХАХ,Боже! Бях забравила, че съм пуснала тая тема, вярвайте ми! biggrin.gif

Ами... сега три години по-късно, аз съм още с тоя човек и преди всичко недоумявам къде трябва да ми е бил акъла, за да си пиша личния живот по форумите и то с такава охота, ама здраве да е :) Не само оная изневяра му простих, много неща си прощавахме един на друг и факт е, че отношенията ни се развиха доста. Разви се и виждането ми за изневерите. Нормално е за три години човек да види повечко неща и да промени светогледа си. Изневярата може да е физическа и душевна, бих простила секс-а като чисто физическа нужда и активност, но да кажем не бих простила изневяра, която е на по-дълбоко ниво. Може дори да е нямало секс, да е било просто разговори или излизания...но се усеща разликата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо лошо не си направила,че си пуснала темата.

Но как ще продължиш с него и до кога трябва да го решиш сама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В много случаи ревността убива любовта.

Бих предпочела свободата пред ревността на другия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спасение няма! Аз съм много ревнива, осъзнавам проблема и въпреки това не мога да се справя с него! Дори съм имала приятели, които съм зарязвала, защото не съм можела повече да изтърпявам ревността си. Ясно е че тя почти винаги е безпричинна, обаче изход няма. Говори с него, това е всичко и не се затваряй, ако си мислиш, че ако непрестанно знае къде и с кого си или си само с него нон споп това ще оправи положението не е така. Ще започне да ревнува от това, че ходиш в банята сама /повярвай това е истина/. Не губи връзката си с другите, защото няма любов устояла на ревността, а е много страшно след раздяла да няма с кого да си поговориш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте...пиша тук,защото искам съвет...На 16 години съм и проблема е,че съм влюбена в приятеля на най-добрата ми приятелка - Поли... sad.gif Всичко е много объркано и невъзможно...първо защото той е на 25...доста по - голям от мен..Второ,защото не бих направила нищо,с което да нараня Поли - тя е мойто съкровище...Искам да е щастлива!

Но и аз се нуждая от малко щастие...

И всичко е толкова ужасно...разпокъсвам се между двамата...незнам какво да правя...докога ще мога да продължа така...съжалявам,ако съм Ви оттекчила...просто исках да споделя... ;(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...