Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Любовни терзания и проблеми

Препоръчан отговор

Здравейте...пиша тук,защото искам съвет...На 16 години съм и проблема е,че съм влюбена в приятеля на най-добрата ми приятелка - Поли... sad.gif Всичко е много объркано и невъзможно...първо защото той е на 25...доста по - голям от мен..Второ,защото не бих направила нищо,с което да нараня Поли - тя е мойто съкровище...Искам да е щастлива!

Но и аз се нуждая от малко щастие...

И всичко е толкова ужасно...разпокъсвам се между двамата...незнам какво да правя...докога ще мога да продължа така...съжалявам,ако съм Ви оттекчила...просто исках да споделя... ;(

sad.gif Какво искаш разбиране ли?!Съвет за това нещо няма защото е само един остани приятел и на двамата защото те са ти само приятели, не приемай доброто отношение на приятеля и като нещо повече!А тя на колко е?! sad.gif Мнението ми не може да е обективно просто е абсурд след като не знам за какво точно става дума, мога само да дам някаква бегла преценка и как аз ги виждам нещата нищо повече! sad.gif

Извини ме, но това е много тъжно!

Редактирано от ^^ANGELSING^^ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 948
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Здравейте...пиша тук,защото искам съвет...На 16 години съм и проблема е,че съм влюбена в приятеля на най-добрата ми приятелка - Поли... sad.gif Всичко е много объркано и невъзможно...първо защото той е на 25...доста по - голям от мен..Второ,защото не бих направила нищо,с което да нараня Поли - тя е мойто съкровище...Искам да е щастлива!

Но и аз се нуждая от малко щастие...

И всичко е толкова ужасно...разпокъсвам се между двамата...незнам какво да правя...докога ще мога да продължа така...съжалявам,ако съм Ви оттекчила...просто исках да споделя... ;(

[/quote

Ами тя е на 19...с прителя и Влади не сме само приятели от скоро време...не сме правили секс...но не сме и само приятели...Работата е там,че ми е трудно в цялата тази ситуация...чувствам огризение,макар че няма за какво...Когато ми споделя,че са се скарали им помагам,но в същото време не ми се иска...И незнам,чудя се един ден,когато разбере как ще я погледна...каква приятелка съм аз тогава?! sad.gifsad.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами дръпни се настрани де...

Ти си само на 16 г., за какво щастие иде реч, с приятеля, на най-добрате ти приятелка ? Никой не е казал, че нямаш право на щастие, но помисли сама, какви последствия може да има всичко това. Ще разтрогнеш една връзка, ще изгубиш приятелка, а след време тоя батко, току виж и теб така зарязал. Я се стегни. Мъже на тоя свят, под път и над път... :headphones:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя е на 19...с прителя и Влади не сме само приятели от скоро време...не сме правили секс...но не сме и само приятели...Работата е там,че ми е трудно в цялата тази ситуация...чувствам огризение,макар че няма за какво...Когато ми споделя,че са се скарали им помагам,но в същото време не ми се иска...И незнам,чудя се един ден,когато разбере как ще я погледна...каква приятелка съм аз тогава?! sad.gifsad.gif

Какво ще рече:

но не сме и само приятели...
?!Обясни ми защото наистина не разбирам?!

Ако загубиш приятелството им заради нещо, което мислиш, че изпитваш не знам ти си прецени?!Кое е щастие и кое не е?!Какво наистина искаш и какви са последствията от това, което искаш!Сама разбери кое е добро и кое лошо!Надявам се да успееш!Това си е твое решение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оф аман от тия мъже

Не пипай чуждото че Господ ще те накаже

sad.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Права си, до известна степен. Има го и този вариант, и при по-младите разликата е доста тънка. Но се свиква... А за невъзможната любов - определено не съществува такава, според мен! :)

Когато видях моето момиче (звучи малко изтъркано, но все пак е такава), си рекох, че никога няма да я имам... Е, трябваха ми 6 месеца да го осъзная, след това 2 години, за да я изчакам... В крайна сметка сега сме си щастливи, с безброй проблеми зад гърба си... Така че, нищо никога не се знае! За всеки влак си има пътници (ех, как мразя тоя израз :)).

Поздрави и не унивай... Ще видиш, че думите на повечето в тази тема са верни! Животът е пред теб, а в крайна сметка се живее веднъж...

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

свършиха ли се батковците?Толкова ли не можеш да си намериш?Недей да се учиш на женски номера от малка шото после ше те наричат с оная дума дето започва с К****

Редактирано от Ruud`van (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При теб ситуацията е доста сконфузена.

Не знам как би ти прозвучало, но остави двамата млади. Ако приятелката ти се е "вкопчила" първа за него, тогава просто не им се меси в отношенията. Останете си просто приятели.

След време напълно ще го забравиш (от личен опит ти го казвам). Ще минат месец - два и ще срещнеш друг, въпреки че си едва на 16 години. Имаш още много да учиш, животът едва сега се разтваря пред тебе.

По-добре ще направиш, ако ги оставиш. Така и съвестта ти ще е чиста. Помисли! :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

Щом приятелката ти е най-добрата, не заслужава това... По-добре се отдръпни ти, и си мълчи, за да не ги загубиш и двамата... За щастие - еми мъжете сме под път и над път, дето се вика. :speak: Но на 16 едва ли това е най-важното нещо... Успех!

Поздрави!

Редактирано от BoByS (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиша ви защото когато съм се нуйдаела от съвет винаги сте давали най- добрия! А сега също се нуждая от съвет по проблем който ме измъчва вече цяла седмица. Преди известно време ходих на гости на една приятелка в близко селце до града ми. Не ми беше за пръв път да ходя там. Та вечерта се събрахме компания взехме си пиене и си направихме супер купонче. След няколко чашки едно момче доиде при мен и всичко тръгна ок- целувки туй унуй, но най- странното беше че на другата сутрин не ми говореше. Мойта приятелка ми каза че всичко било щото бил срамежлив но нз. От тогава само се измъчвам и се питам дали беше редно да се натискаме вечерта след като на другия ден няма да си говорим. И също така не мога да разбера дали това беше флирт за вечерта или какво? Съжалявам ако темата ви стори глупава но наистина нз какво да мисля! sad.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми попитай го-дали помни какво се е случило между вас

И дали съжалява

Истината може и да те заболи-но повече боли неизвестността

Действай веднага

Успех cool.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BIG LOL ohmy.gif , ми миличка, ти си му била поредната бройка, колкото и брутално да звучи. Или пък ако наистина е срамежлив... на сутринта може да е размислил и вече да не му си се струвала толкова привлекателна и интересна. Може да има хиляди причини.........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BIG LOL ohmy.gif , ми миличка, ти си му била поредната бройка, колкото и брутално да звучи. Или пък ако наистина е срамежлив... на сутринта може да е размислил и вече да не му си се струвала толкова привлекателна и интересна. Може да има хиляди причини.........

Леле колко си груб-не така бре :help:

Нека го пита пича-може наистина да е срамежлив,може и да я харесва

Ама се е уплашил че под влиянието на алкохола може и да се е орезилил-та не знае и той на кой свят е бил biggrin.gif

А бройкаджиите наистина са такива-правят се на 8 без 23

sad.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една от причините чашката...която може би му е била в повече през ноща...

Нека го пита пича-може наистина да е срамежлив,може и да я харесва

Това, че бил срамежлив е пълна глупост и ние го знаем! :help:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за това което сте написали и със всяка изминала минута разсъждения над случката аз също започнах да се обеждавам че е било флиртче за вечерта, но ако все пак има развитие по нататък много ще се радвам! :help:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за това което сте написали и със всяка изминала минута разсъждения над случката аз също започнах да се обеждавам че е било флиртче за вечерта, но ако все пак има развитие по нататък много ще се радвам! :help:

slyn4iceto, вариантите са много, но и ти го приеми като флирт и не се задълбавай :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за това което сте написали и със всяка изминала минута разсъждения над случката аз също започнах да се обеждавам че е било флиртче за вечерта, но ако все пак има развитие по нататък много ще се радвам! :cheers:

Нещо, което не продължава е просто свършило!За жалост, макар, че ти искаш друго...

Пък и както забелязах си доста млада, за нещо повече от флирт :blow out candles::wors:

Ще откача, какво да правя?!

Не откачай! :help:

Това направи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Едно момче дойде при мен"? Ти познаваше ли го изобщо преди въпросната вечер?? И понеже едва ли ще следя темата:

Отговор ДА:

всичко е ок. Той просто изчаква известно време и пак ще ти се обади.

Отговор НЕ:

Е , какво искаш от човека?

:P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За djulss: отговора е да познавах го от преди месец горе долу но не бяхме мн близки.

За Lambi: Не до секс не сме стигнали не ме е питал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май най-добре да послушаш capnemo, може да му е било "самотно", да е бил на градус и после да е осъзнал че всъщност не си това което иска. Това за срамежливостта е малко глупаво, защото е имал достатъчно причини да те заговори сутринта без да е пиян.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я опитай нещо друго. Бъди по-разумен и остави обясненията за някой друг път. Покани я да излезете някъде, идете във увеселителен парк или нещо такова. Не я забивай в барче щото искаме да пропуснем момента с многото приказки където можеш да се омотаеш. Заведи я някъде където има нещо организирано за правене, т.е. няма да се очаква от теб да дирижираш всичко. Влакче на ужасите, нещо такова. Знам че на твоята възраст парите са кът, ама опитай да измислиш нещо. Старай се да говорите за неща които са ви интересни, но избягвай да говориш за вас двамата като нещо цяло. Дръж дистанция, не се навирай в/у нея. Дори не я докосвай ако трябва. Постарай се ти да управляваш времето с което разполагате. Ти вземай решението кога да си тръгнете. Дебни я, ако видиш/мислиш че има причина поради която иска да се прибере, поеми инициативата. Ако тя предложи да се видите пак, не се уговаряй веднага, бъди зает и ученолюбив cool.gif . Обади й се на другия или по-другия ден и я заведи някъде другаде, на картинг примерно. От там нататък си ти, следиш всичко и преценяш момента, ако трябва я водиш на романтично място с/без наличието на известно количество алкохол. Остави любовта на мира, след като стане работата може да й се обясняваш колкото си искаш в любов. А за другата работа си имаш таман две ръце, не очаквай да ти пусне веднага(един съвет: преди среща си успокой душата с която там ръка ти е по-удобно, че като се видите да можеш да мислиш с правилната глава.). То зависи какъв тип момиче е все пак.

Редактирано от go6o_kara (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя темата стара, ама бягай далеч.

Просто чрез ревност се прикрива липсата на други качества, които са необходими за връзката ви. Лошото е че проблемът никога не се решава, а се задълбочава. Следват крясъци, разборки, унижение пред приятели и познати. Не си струва да се откажеш от контактите си с хората само заради един, а и да го направиш пак няма да е достатъчно. Доста често зад ревност се прикриват и сексуални проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване