Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Любовни терзания и проблеми

Препоръчан отговор

Според мен е време между другото да му споделиш, че имаш адски секси колеги (съученици). И как непрекъснато те канят на кафе (може и с райбер) и ти вече не издържаш и ще приемеш 1-2 покани. Ама не щото ти липсва мъж, а поради (измисли си там нещо) необходимост от дадени материали, до които трябва да стигнеш. Дет се вика поискай му съвет как да отбиеш кротко атаката на лицето Х, дето непрекъснато те зяпа в деколтето с влажен поглед и си настъпва езика в момента, в който те види.

А бе сещаш се. Жена си и няма сми да те уча точно на женски номера, но е време да си поиграеш. И бас хващам, че ще запее друга песен.

пп. Пак си добре, че още не се обръща към теб със "Здравей, мамо".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 948
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Ами ще видя какво ще направя,макар че досега съм му правила леки намеци,за да ревнува,но той все ми отговаря ''Имаш си глава на раменете си,прави каквото решиш за добре!''.Не знам дали не ми отговаря така,понеже аз съм го повтаряла това няколко пъти,когато му се ядосам или наистина му е безразлично.Мне знам вече,мисля по-скоро да си правя пас,той ако много иска да ми каже нещо-да ме търси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,от тази година са преместих в гимназия след 8-ми клас трябваха ми учебеници и се запознах с едно момиче една година по голяма от мен фактически аз съм 9-ти клас а тя е 10-ти много е харесвам имам и телефона познаваме се и си разменяме по някоя дума поякога. Моля ви помогнете ми как да е сваля ? Как да започан на каква тема да говорим как да е зачекна как да е поканя на кафе , кино и така на татака ?

Редактирано от KOKII (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами покани я на нещо различно от кафе. Заведи я някъде или на кино, или на някакво забавлние, там бързи влакчета, гондоли, блъскащи колички и т.н. нямате ли? Някарай я да си рамърда задника малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като поотраснеш малко и на теб ще ти е весело като се сетиш. Няма формули за сваляне. Или можеш да и привлечеш вниманието или не...пък и не забравяй, че не всичко зависи от теб. Ако не те харесва, ще трябва да преминеш на плана с тухлата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто върви и я покани директно на кафе...По директния начин! Без да им казваш ,а колко е красиво небето днес (puke) ... За мен е тъпо да говориш с някого нещо и изведнъж случайно да му сервираш това ,което те интересува. Тя ,ако те е харесала, ще приеме не се притеснявай в противен случай ти си попаднал в графата с приятелите , от където измъкването е доста, доста трудно и понякога усилията просто не си струват :).

Редактирано от Dobrqka (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами то да ти кажа трябва всичко да си дойде от само себе си.Опитай се да намериш общи теми за разговор,които и на двамата да са ви интересни.Изведи я на боулинг /ако има във вашия град/,билярд/ако мислиш,че би й харесал/,кино/макар че в днешно време си сваляш филма,пукаш пуканките и си го гледаш вкъщи-излиза по-евтино :) / или на разходка из някой парк.Все нещо ще измислиш,а за другото не се притеснявай-просто бъди естествен,не е хубаво да си създаде представа за теб,като за някой,който всъщност не си,тъй като ако всичко върви добре,по някое време нишката ще се скъса и двамата ще останете наранени.Успех и мини да кажеш как е минало после! ;)

П.П. Абе трябва да пуснем и тема ''Как да го/я задържа?'',така и така вече си имаме ''Как да я/го сваля?'' :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, пий една водка/100гр./ за кураж и направо и кажи какво искаш. Ако ти откаже то просто не се занимавай с нея. Тя си има други желания! Атака към следващата. Не се вживявай, защото ше се поболееш. Има толкова хубави жени. Не си слатай никоя която ти играе номер при сърце. Живота е пред теб. Батко ти Николай. Год. 50. Скайп - nikoclima.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, пий една водка/100гр./ за кураж и направо и кажи какво искаш. Ако ти откаже то просто не се занимавай с нея. Тя си има други желания! Атака към следващата. Не се вживявай, защото ше се поболееш. Има толкова хубави жени. Не си слатай никоя която ти играе номер при сърце. Живота е пред теб. Батко ти Николай. Год. 50. Скайп - nikoclima.

То тия 100гр. ще му дойдат малко повече за кураж все пак е 9ти клас.Дори да стигне до споменатото гадже , едва ли речта му ще бъде много смислена или членоразделна :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Последната седмица ми се зе акъла,щото се захванах с едно момиче,

което секи час ме гледа някакси влюбено и едно такова,дето момиче рядко може да те погледне,та ми е интересно защо като

я питам за скайп направо се едно ме реже.Ние сме ученици и тя искаше да сдне до мен аз първо и отказах(що ли) и тя още малко щеше да се разплаче като я гледах и викам "хуу,ай,да не каеш нещо".Какво да и кажа,за да ми даде някакъв знак,че ме харесва,защото аз с тея работи да не си дава номер или скайп си мисля,че тя си прави някаква гъргара с мен!Аз искам прост да разбера как да разбера дали може да става нещо или де да знам ако ми кажете как да я крънкам за скайп ще е яко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последната седмица ми се зе акъла,щото се захванах с едно момиче,

което секи час ме гледа някакси влюбено и едно такова,дето момиче рядко може да те погледне,та ми е интересно защо като

я питам за скайп направо се едно ме реже.Ние сме ученици и тя искаше да сдне до мен аз първо и отказах(що ли) и тя още малко щеше да се разплаче като я гледах и викам "хуу,ай,да не каеш нещо".Какво да и кажа,за да ми даде някакъв знак,че ме харесва,защото аз с тея работи да не си дава номер или скайп си мисля,че тя си прави някаква гъргара с мен!Аз искам прост да разбера как да разбера дали може да става нещо или де да знам ако ми кажете как да я крънкам за скайп ще е яко.

Като за начало... може да не гледа теб, а някой друг в твоята посока. Може просто да й е станало кофти, когато си я отрязал, защото... защото просто си я отрязал. Кофти е да те отрежат. И все пак... дай й малко време, ако я харесваш се опитай да я опознаеш като приятелка първо. В началото ще те реже, но после ще се сприяделите. Освен това може да ти е ядосана заради държанието ти. И все пак не й давай напразни надежди, грешни значи и разни подобни.

А и това за скайпа е стааар номер. Виждаш ли-работи. Щом питаш във форума за нея, значи те е впечатлила. :whist:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Флиртът – кое работи и кое не

flirt01.jpg

Когато става въпрос за това да покажеш на някого, че се интересуваш от него – начинът е флиртът. Но с толкова много препоръки „какво да правиш” може да ти бъде трудно да разбереш кое действа и кое е банално. Ето някои неща, които си заслужава да пробваш и други, от които трябва да се откажеш.

Работи: бъди себе си

Правило номер 1 във флирта е да бъдеш себе си – без значение дали си момиче или момче. Ако не си суперсоциален, екстровертен тип не се опитвай да се държиш като такъв с надеждата, че така ще привлечеш вниманието на човека, по който си падаш. Преструвките са трудна работа, а и ти искаш някой да те оцени заради самия теб.

Същото важи и за външния вид. Ако си някой консервативен тип със закопчана догоре риза или се обличаш изискано, не мисли, че широките джинси с паднало дъно ще накарат желаната от теб жена да се влюби безнадеждно. Ако се промениш за малко, това може да накара хората да те забележат, но ако някой не си пада по истинското ти Аз, няма да продължи дълго.

Зарежи това: заучените реплики

„Трябва да звънна в рая, защото май са изгубили един от своите ангели.” Реплики като тази вършат работа по телевизията, но в реалния живот това само може да те направи да изглеждаш странно. Затова забрави за театралните заучени фрази и измисли нещо оригинално. Понякога дори едно бързо „Здрасти” или „Какво става” са напълно достатъчни – просто е нужно да установиш контакт и да поддържаш разговора.

Комплиментите също са добра идея. Кажи й, че е играла страхотно на баскетболния мач миналата вечер или похвали есето му по английски. Ако комплиментът е свързан с външния вид, подходи уважително – „харесвам новата ти прическа” е мило, „имаш страхотен задник” звучи противно.

Работи: покажи заинтересованост

Мислиш ли, че избягвайки човека, по когото си падаш, ще изглеждаш по-загадъчен или по-труднодостъпен? Зарежи това. Единственият начин да покажеш на някого, че се интересуваш от него е да покажеш заинтересованост. Това не означава да се правиш на футболен фен, ако дори да не можеш да различиш футбола от джагите. Това означава да установиш визуален контакт с човека, по когото си падаш, да се усмихваш, да го слушаш и да му задаваш въпроси и така да му покажеш, че искаш да го опознаеш по-добре.

Зарежи това: да обиждаш, за да свалиш

Спомняш ли си, когато си бил малък и това, че момченцата дърпаха косите на момиченцата, а момиченцата говореха лошо за момченцата означаваше, че се харесват? Е, вече си твърде голям да играеш тези игрички от началното училище. Ако буташ (буквално) или обиждаш някого, последното нещо, което ще си помисли за теб е, че си готин и сладък.

Работи: свери си часовника

Ако мислиш, че се скъсваш да флиртуваш, но още няма резултат – провери какви сигнали изпращаш. Винаги ли си заобиколен от приятели? Да, това може да показва, че си популярен, но също те прави по-трудно достъпен. Никой не иска да рискува да го отрежат пред другите хора. Така че опитай се понякога да действаш сам.

Ако флиртуваш с някой от същия пол, а и двамата не сте разкрили ориентацията си или около вас има хомофоби – може да бъде дори още по-важно да опиташ да установиш връзка с него, когато няма никой друг наоколо. Понякога хората разкриват сексуалността си случайно, а това може да доведе до неудобни и дори опасни ситуации.

Обърни внимание също и на езика на тялото си. Скръстените ръце и кръстосаните крака могат да означават „не ме занимавай”. Ако искаш тялото ти да казва „ела да си поговорим” най-добрият начин е да установиш контакт с очи и да се усмихваш.

Не става: да стоиш възможно най-близо

Може да си чел съвети, които те подтикват да се наведеш над момичето/момчето, по което си падаш и да докоснеш ръката й/му, докато разговаряте. Но това може да не е най-добрият ход. Защо ли? Различните хора имат различни граници що се отнася до докосване и близост. Това, което за теб е приятелски жест, може да е неудобно за човека, по което си падаш. Дали ще се дължи на неговата индивидуалност, на културни различия или просто на факта, че все още не те чувства така близък. Не се затваряй в себе си, но и не затваряй вратата си към обекта на желанието ти като прибързаш със сближаването.

teenproblem.net

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Изневярата е нещо много, много, много лошо,но товa, че той сам ти е казал за това, е добре, защото в една връзка е важно да има честност. По-добре ли щеше да ти е, ако беше разбрала от друг(например от момичето, с което е спал)?

Редактирано от yosam
Всеки прави грешки, но се опитай да се концентрираш, докато пишеш. Не за друго, ами защото е леко дразнещо(не запетаите, а думи като "връСка") ;) (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте !

Дълго мислих ,чудех се към кого да се обърна ,търсех в интернет и избрах да споделя тук !

Надявам се да помогнете !

Ето я и историята ми ,не е много дълга ,тъй че надявам се ще я прочетете !

(Аз съм момче ,на 13 години -скоро 14 ,момичето е една година по-малка :bighat: )

Таа ..започвам :Беше си нормален ден в училище ,както всички други !Скучни часове по немски и математика и подготвка за физика в часа по информатика :help wanted3:

Много харесвах едно момиче (и още го харесвам) и реших ,че е време тя да го разбере ! . . .

Голямо междучасие .Аз и един мой приятел отиваме да си купим нещо за хапване .На връщане срещаме моята възлюбена заедно с още 2 нейни приятелки .Те като че ли подозираха ,че я харесвам и по пътя постоянно ме питаха затова .Казах им истината ,без моето момиче да чуе и те ми казаха ,че и тя ми харесва !Искаха да направят нещо ,да ни съберат (?!?!) и казаха пред нея следното :,,И. той те харесва ,и ти го харесваш''

Тя цялата се зачерви ,но не каза нищо .Аз също мълчах ,само се усмихвах леко ,но забележимо .

Подир 2 часа аз я видях в коридора ,хванах я за ръце и я изкарах на двора .Попитах я кой харесва ,тя ми отговори ,че знам !Предложих й да тръгнем и тя каза ,че ще си помисли !На следващото междучасие ,тя ме намери и ми каза ,че приема !Прегърнахме се !Тя беше свършила часовете ,аз имах още един .Беше ме изчакала да ми каже чао и отново я прегърнах !Това беше денят !

На следващия ден ,в очакване нещо да се случи ,тя ме извика и ми каза ,че харесва някое момче от нейния квартал .Явно това беше ...още една моя връзка "еднодневка" .

В часа един мой приятел ми прати бележка с текст : ,,М. ,казаха ми че всичко между теб и И. е било на бъзик " ?!?!

Това беше ... до края на този ден се стараех да правя добро впечатление на И. ,но нищо не и казах .

ИСКАМ ДА Я ИМАМ ,ПРЕКАЛЕНО МНОГО Я ХАРЕСВАМ ,ТОЛКОВА ЧЕ ДА НАПРАВЯ НЯКОЯ ГОЛЯМА ГЛУПОСТ !!

Моля за съвети какво да правя ! Благодаря предварително !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

малко оффтопик, но съм супер изненадана, че си на 13, момче, а пишеш толкова грамотно :cheers:

а по въпроса-моят съвет е да не правиш нищо, изчакай да мине една седмица, да ти отрезнее главата и да видиш как ще се развият нещата...през това време се опитай да се абстрахираш от ситуацията и да видиш нещата по-обективно.

ако момичето продължава да ти харесва, въпреки това, че си прави бъзици-жените ги правят тия неща и не винаги е от лошо- започни хем да флиртуваш деликатно-все пак сте на 13 години, така че по по детски го карай, хем да й показваш колко си готин :gift:, и то ще се получи от само себе си...няма нужда от драми, ако ви е писано, ще се получи, ако не, ще ти е гадно за период от време, но ще ти мине-няма начин ;)

Редактирано от Aqua_Fontana (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ! :cheers: Ще те послушам !

Трябва да тръгвам за училище ,така че до утре сутрин ,когато ще ви разкажа какво е станало днес :gift:

Редактирано от tarikat (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

-----------Ден 3 ,18 декември

----------------------

Какво стана вчера ли ?Ами нищо не стана ,нищо !Не успях да говоря с нея :yanim::clap: ;(

Само съученици ми казват ,че я питат какво става с М. (те не знаят ,че всичко свърши) и тя им отговаряла ,че не ме е харесвала ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

voll3yball Ами като за начало мислиш ли,че и тя те харесва?Или поне има ли симпатии към теб?

Иначе отиваш и й го казваш в очите или може да й напишеш любовно писмо и да й го дадеш плюс една розичка/за по-романтично/!

Но наистина внимавай,не знам как тя гледа на тебе?!

Успех и пиши като има резултат! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

voll3yball Ами като за начало мислиш ли,че и тя те харесва?Или поне има ли симпатии към теб?

Иначе отиваш и й го казваш в очите или може да й напишеш любовно писмо и да й го дадеш плюс една розичка/за по-романтично/!

Успех и пиши като има резултат! :)

благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успех и пиши като има резултат! :P

Ааа неее... без любовни писма. Романтично е, но само когато вече имат връзка. Иначе ще изглежда като страхливец, който не смее да й го каже в очите. Без писма. Категорично.

@voll3yball, просто (не е просто, де, и все пак...) отиди й и го кажи. Но така че да не се чуди с часове дали си сериозен. Без изтъркани реплики. Без да се хилиш като олигофрен докато говориш. Гледай да не се запъваш много-много. Но не наизустявай речи. Това е ако сте си приятели. Но ако сте си разменяли 2-3 реплики не е добре да говориш за това все още. Може да флиртуваш невинно, но ако видиш, че се дразни - спри. Когато видиш, че държи поне малко на теб-говори с нея. Очи в очи. Не в скайпа. Не с бележка. Добре, де, почнах да се повтарям, ама какво по-важно от успехът с момичето? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Дълго мислих ,чудех се към кого да се обърна ,търсех в интернет и избрах да споделя тук !

Надявам се да помогнете !

Ето я и историята ми ,не е много дълга ,тъй че надявам се ще я прочетете !

(Аз съм момче ,на 13 години -скоро 14 ,момичето е една година по-малка :line dance: )

Таа ..започвам :Беше си нормален ден в училище ,както всички други !Скучни часове по немски и математика и подготвка за физика в часа по информатика :line dance:

Много харесвах едно момиче (и още го харесвам) и реших ,че е време тя да го разбере ! . . .

Голямо междучасие .Аз и един мой приятел отиваме да си купим нещо за хапване .На връщане срещаме моята възлюбена заедно с още 2 нейни приятелки .Те като че ли подозираха ,че я харесвам и по пътя постоянно ме питаха затова .Казах им истината ,без моето момиче да чуе и те ми казаха ,че и тя ми харесва !Искаха да направят нещо ,да ни съберат (?!?!) и казаха пред нея следното :,,И. той те харесва ,и ти го харесваш''

Тя цялата се зачерви ,но не каза нищо .Аз също мълчах ,само се усмихвах леко ,но забележимо .

Подир 2 часа аз я видях в коридора ,хванах я за ръце и я изкарах на двора .Попитах я кой харесва ,тя ми отговори ,че знам !Предложих й да тръгнем и тя каза ,че ще си помисли !На следващото междучасие ,тя ме намери и ми каза ,че приема !Прегърнахме се !Тя беше свършила часовете ,аз имах още един .Беше ме изчакала да ми каже чао и отново я прегърнах !Това беше денят !

На следващия ден ,в очакване нещо да се случи ,тя ме извика и ми каза ,че харесва някое момче от нейния квартал .Явно това беше ...още една моя връзка "еднодневка" .

В часа един мой приятел ми прати бележка с текст : ,,М. ,казаха ми че всичко между теб и И. е било на бъзик " ?!?!

Това беше ... до края на този ден се стараех да правя добро впечатление на И. ,но нищо не и казах .

ИСКАМ ДА Я ИМАМ ,ПРЕКАЛЕНО МНОГО Я ХАРЕСВАМ ,ТОЛКОВА ЧЕ ДА НАПРАВЯ НЯКОЯ ГОЛЯМА ГЛУПОСТ !!

Моля за съвети какво да правя ! Благодаря предварително !

Брей какви свестни приятели имало в училище поне си случил на приятели. Аз ако зема да говоря с някой от училище за такива работи сериозно. Ще ме подиграват цяла година, та ще стана и за срам пред момичето. Нищо, че вече сме големи тея от моя клас са все едно още в четвърти клас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване