Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ.Търся програма за рязане на филми

Препоръчан отговор

Ами the KMPlayer-а си може да реже и филми и само аудио!

Потвърждавам. За изходния формат обаче, са важни енкодерите в папката за плъгини. При някои версии липсват някои енкодери, но като цяло е рядкост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от личен опит мога да ти споделя че най-най-добрата програма за това е вградената в пакета Roxio Creator Pro, пробвал съм много от известните и нито една неможе да се сравни с тази за която ти говоря.Пробвай и няма да съжеляваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...и по какво се различават

Boilsoft Video Splitter, VirtualDub и Roxio Creator Pro.

Не се заяждам любопитен съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинете ме ако повторя въпроса на някого ама тука има мног за четене.

Трябва ми програма за променане качеството на филмите

Да ви кажа първо за какво става дума

Свалих на мойте кумци свадбата на компа от VHF формат на MPEG ама записа е много светал и иска малко рязане

Та затова ми трябва програмка с която да пооправя яркоста на записа и да го поодрежа тук-там

ако има някоя програма която е на бг. ще е много по добре (англииския ми е от глухата страна)

Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз продължавам да подкрепям Roxio Creator Pro тъй като никоя друга програма неможе това: roxiovideowave.jpg

и по точно, неможе да премества толкова финно курсора за това до къде искате да изрежете дадения файл,Може да го видите горе в дясно на снимката където има едно: 00:38:42:06, и с курсора под този надпис можете до стотната от кадъра да нагласяте до мястото от което искате да отрежете файлът,а това друга програма не съм видял да го може,отделно има опции с които можете да слагате надпис на самото видео и още други опции има,но тях не съм ги разглежвал.Да не говоря че самият Roxio Creator Pro е и най-добрата програма за записване на дискове.От както съм с нея забравих за Неро,има също програмата един много впечатляващ интерфейс който може да се сравнява с този на Windows 7...А и другото което е че много лесно се работи с тази програма, макар че на пръв поглед е много сложна,но изобщо не е така, щом аз успях да орежа две части от едно видео и успя да ги слея за около 20 минути при това без да съм я ползва преди... ваш е изборът,но пробвайте тази преди да се спрете на нещо друго. :whist:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да и Avid Xpress Pro е много добро решение.Нека @timonas да пробва няколко от нашите предложения и което си хареса нег да ползва, тъй като всеки е с различен вкус и предпочитания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На всички предложени програми разликата само в интерфейса ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не, но най-добрите в случая са Avid Xpress Pro и Roxio Creator Pro. А @ -TEN4O- ще каже ли подобен "Pro" софтуер но за музикални файлове?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване