Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

genistar

Може ли да ми крадат интернета?

Препоръчан отговор

Имам съмнения ,че ми крадат от интернета.Когато не ми е включен компютъра трябва ли да ми мига модема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с тази програма да видиш дали има друг вързан Wireless Watch

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам съмнения ,че ми крадат от интернета.Когато не ми е включен компютъра трябва ли да ми мига модема?

Има ли пуснат безжичен интернет? Ако да какво е криптирането на връзката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А много интересно как мига модема?!? Или по-точно кое мига на модема?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли пуснато радио?

Не нямам радио.

Ами лампичката на която пише ADSL DATA.Тя мига и тогава ,когато ми е изключен компютъра и лаптопа.

Нормално ли е?

Ами лампичката на която пише ADSL DATA.Тя мига и тогава ,когато ми е изключен компютъра и лаптопа.

Нормално ли е?

Има ли пуснат безжичен интернет? Ако да какво е криптирането на връзката?

Да модема ми има уаерлес,но има парола.А това за криптирането не го разбирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като кликнеш от лаптопа на безжичната връзка ти показва каква е криптацията. Преди масово беше разпространена WEP, сега WPA2. За първата - не е сигурна. Втората е добра. :) Това имаш ли радио - означава имаш ли безжичен. BTW. :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално ли е?

Това обикновено значи, че има външни връзки към твоя модем. Понеже е постоянно вързан към Интернет, много ботове, програми и др. пращат пакети към твоя ИП адрес по различни причини (пинг, сканиране на портове и т.н.) при което рутера ти им "отговаря" и ADSL-a "мига".  Обаче за да ти крадат Интернета - връзката трябва да отива на някъде - т.е да работят (лампичките им да мигат) едновременно ADSL-а и: Wi-Fi-a или ЛАН-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това обикновено значи, че има външни връзки към твоя модем. Понеже е постоянно вързан към Интернет, много ботове, програми и др. пращат пакети към твоя ИП адрес по различни причини (пинг, сканиране на портове и т.н.) при което рутера ти им "отговаря" и ADSL-a "мига".  Обаче за да ти крадат Интернета - връзката трябва да отива на някъде - т.е да работят (лампичките им да мигат) едновременно ADSL-а и: Wi-Fi-a или ЛАН-а.

Да мигат и трите лампички.Аз имам съмнения че вземат интернет от моя кабел с друг модем.Ако си сменя паролата от договора с viva com ще могат ли пак да ми крадат от нета.Ауууууу бясна съм!!!!!Смених паролата и пак ми мигат лампичките.Дайте ми идея какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То хубаво, ама някой замисли ли се че когато една wi-fi мрежа е активна, тя е активна дори и когато няма клиенти закачени към нея. Най-малкото си мята SSID-то наляво надясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То хубаво, ама някой замисли ли се че когато една wi-fi мрежа е активна, тя е активна дори и когато няма клиенти закачени към нея. Най-малкото си мята SSID-то наляво надясно.

Това значи ,че не ми крадат от нета ,така ли?Да съм спокойна.Защото така бях набрала ,че щях да ходя да се бия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами по принцип не е нормално да мига индикацията за безжичната мрежа без да има някакъв трафик. Поне при ZTE 531 не мига. Според мене има нещо гнило, но със сигурност няма как да ти крадат Интернет-а по кабел. Можеш да направиш една проба - смени си името на безжичната мрежа и паролата. Виж тогава как ще е. Или пък си забрани Wireless-а нацяло и пак виж какво ще мига.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами по принцип не е нормално да мига индикацията за безжичната мрежа без да има някакъв трафик. Поне при ZTE 531 не мига. Според мене има нещо гнило, но със сигурност няма как да ти крадат Интернет-а по кабел. Можеш да направиш една проба - смени си името на безжичната мрежа и паролата. Виж тогава как ще е. Или пък си забрани Wireless-а нацяло и пак виж какво ще мига.

Благодаря на всички за съветите ,които ми дадохте.Когато се справя с проблема обезателно ще ви пиша. :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с тази програма да видиш дали има друг вързан Wireless Watch

това пробва ли го?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това пробва ли го?

От къде да я изтегля тази програма?

Прати ми линк,моля те.И ми обясни как да го направя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.portable.bg/bg/portable-tools-apps/724-wireless-watch-portable-2010

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи баба Google

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено че може да се краде нет :lock: . Ако ти вземат Ип-то и ДНС сървърите може. Така че като каниш приятели на компютъра те съветвам да поглеждаш чат-пат какво правят... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...